Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30297
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. No jasne, on pewnie na żadne imię nie reaguje, zwłaszcza, że siedzi ósmy rok w schronie :(( Ale chcę, żeby dogomaniaczki wybrały mu nowe imię :)
  2. Ejże, 8 lat to nie takie małe. To chłopak w wieku szkolnym. Mógłby się z Jaśminem świetnie dogadać. Mogliby razem dokazywać. Jeśli syn fajny, to mógłby być super kumpel. No szkoda.
  3. A oto i bohater dialogu :) .... jako zwierz śnieżny ... i z panią :)))
  4. Dzisiejsze wieści od pana Huberta: "Witam. Zrobiliśmy badania Amberowi krwi po katem tarczycy i ogólne Amberowi i wszystko jest Ok. Z badań kału wyszło ze ma pasożyty ale to nic groźnego i bierze tabletki na nie więc myśle że szybko się uporamy z tym :) Poza tym wszystko dobrze. Coraz bardziej się z nami zżywa, jest radosny na spacerach i chętnie do nas podchodzi żeby go pogłaskać albo podrapać" Na moje zachwyty, że Amberek tak fajnie się miewa i nadzieję, że tym razem robale uda się wytłuc do końca, oraz pytanie, czy i państwo się zżyli już z Amberkiem, odpowiedź padła taka: "Tak, już bardzo. Bardzo się cieszymy że jest z nami :)" Ha! :))))
  5. Nie zapominaj, że Amberka też w najtrudniejszym momencie przyjęła na DT. Wierzyłam, że i teraz nie odmówi. Oczywiście pewności nie miałam, ale próbować trzeba. Najwyżej powiedziałaby, że nie da rady, nie może albo coś w tym rodzaju. I szukałybyśmy dalej. Ale na szczęście sunia bardzo jej się spodobała od pierwszego wejrzenia :)
  6. Biedna suczynka, tak się tułała i tyle przez ludzi przeszła. Oby teraz u pani Magdy znalazła trochę spokoju i wyrozumiałości. Mocno na to liczę.
  7. Dlatego zrobiłam też bazarek imienny z perfumami na zachętę. I jest spadek po Amberku, który mam nadzieję, że prawie w całości pójdzie na Dropiatego. Przynajmniej na początek będzie. Potem będę kombinować jak koń pod górę, jak u większości "moich" psiaczków...
  8. Jeśli taka jesteś dobra i pozwalasz wybrzydzać - czerwoną poproszę dla Dropiastego :)
  9. Jeszcze nic, czekam jak na szpilkach na jakieś wieści od fundacji, ale zrozumiałe, że takich rzeczy nikt nie załatwi od ręki. Trzeba wszystko zorganizować.
  10. Bardzo się cieszę, że pani Magda zgodziła się wziąć Łatkę :) Coś tak czułam, że psina jej się spodoba. I rzeczywiście. Zareagowała od razu na filmik z maleńką i odpisała krótko: "Ratuję!" :D Mam nadzieję, że ze spokojnymi ludźmi sunia też się uspokoi. :) I może to nie będzie tylko DT? ;) Jest mniejsza od Amberka, więc szanse są spore :)
  11. Na pewno. Nawet spokojny pies w takich warunkach może być agresorem. :( Cukierek z radys miał się rzucać na dziewczyny wchodzące do boksu, bały się go zabrać, a teraz mały chłopiec śpi przytulając go za szyję. :) Normalne warunki to i pies jest normalny.
  12. Strasznie smutny batonik. :( Ale w sumie który pies tam jest wesoły? Już niedługo chociaż jego pysio na pewno się zmieni :)
  13. A Dropiateczek może już liczyć dni, chociaż pewnie jeszcze nie wie, że czeka go wielka zmiana w życiu :) Dzisiaj, jak Alaskan była w schronie, nie wyszedł na wybieg.
  14. Dzięki Isiu! :* Tak, pani dziś była w podróży, nie miała czasu na sprawdzenie poczty czy informacji. Powiedziałam jej, że jeszcze jedna osoba w sprawie tego biedaka pisała, żeby nie była zaskoczona. Pani bardzo fajna w rozmowie. Czuje się, że to dobry człowiek :) Z wątku Dropiaczka zrobił się wątek również tego biedaka, ale nie mogłam inaczej, przepraszam.
×
×
  • Create New...