Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30289
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Fajne suczątko :) Taka sikorka :D Szkoda, że Kropeczka nie ma szczęścia do ludzi. To taka cudowna sunia ♡
  2. A u Pongusia wszystko ok, płyn od weta pomaga na drugiego rozmemłanego brodawczaka. Poza tym juz trzeci raz do hotelu przyjechała sympatia Pongusia ;) Więc mocno zajęty :D
  3. Onaa, czyli wpłatę z bazarku imiennego, który mam nadzieję niedługo rozliczyć przesłać na konto Jo37? Jak postępy z miejscem dla suńki?
  4. Wieści od Makarego są dobre. Rany ładnie się goją, nie ma opuchlizny ani zaczerwienienia. Apetyt jest dobry, koopa w porządku. Może trochę bardziej Makuś teraz "się oszczędza" - jak napisała dexterka, bo może szwy na łapce go ciągną i nie pozwalają swobodnie chodzić. Dostaje pyralginę przeciwbólowo.
  5. Fajne te tereny spacerowe masz tam wokół :) Spokój, luz, można się realizować :D
  6. A poranne wieści o Makusiu są takie, że wszystko jest z nim dobrze. Noc minęła spokojnie, apetyt jest, energia jest ... i kołnierz niestety jest - co wkurza lekko naszego bohatera :D
  7. Dopiero teraz sprawdziłam konto i jestem przeogromnie zaskoczona, bo od wspaniałego DS Lili Makray otrzymał 500 zł! :))) O rany!! Bardzo bardzo dziękuję w imieniu Makusia!
  8. Tak, jego spojrzenie - mimo kalectwa - sprawia wrażenie jakby Makuś wszystko i wszystkich widział :) I nie tylko powierzchownie.. Poczekajmy spokojnie na wyniki. Wierzę, że będą pomyślne.
  9. Chyba jakiś totalny głaz ;) Makuś wybudził się bez problemu z narkozy, jeszcze trochę słaby, ale wszystko ok. Cztery guzy zostały usunięte - dwa z łap (w tym jeden największy i najbardziej niepokojący), jeden z jądra i jeden znaleziony w trakcie zabiegu niedaleko jądra. Oczywiście poprosiłam o histopatologię. Zobaczymy co to za przybysze.
×
×
  • Create New...