Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30285
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    209

Everything posted by agat21

  1. Mnie bardzo się podoba jak śpi w tym namiociku Jest tam tak zrelaksowany i rozłożony
  2. Super wieści! A za dom bardzo mocno trzymam kciuki. To by było wspaniale, gdyby Diana zamieszkała w Rzeszowie
  3. Jest młodziutka, mogła niestety od szczenięctwa tak się błąkać.
  4. Tak, i do zaszycia. Na razie Gucio za słaby na taką operację, poza tym trzeba by najpierw zbadać serduszko. Gdyby z oczodołem coś się znowu zaczęło dziać, dostał kropelki. Na razie jest całkiem dobrze
  5. Wyników cushinga jeszcze nie ma, pewnie będą jutro. Wczorajsza wizyta razem z przejazdami wyniosła 328zł. Dzisiejsza 243 zł.
  6. Generalnie nie jest źle z tym jedynym oczkiem. Początki zaćmy, ale tylko początki Teraz przy lepszym trybie życia i żywienia może ta zaćma nie będzie postępować zbyt szybko
  7. Z ogłoszeń są pobrania telefonów, ale rozumiem, że na tym się kończy i nikt nie dzwoni Nie wiem naprawdę czemu Diana nie ma zainteresowanych, przecież nie jest gorsza od innych psów Czy w ostateczności nie trzeba myśleć o hotelu?
  8. Dzisiaj będzie rozliczenie za te wszystkie wizyty u wetów (dziś okulistka). Za styczeń Anecik policzyła tylko po 10 zł za dobę dzięki prezentowi od Ewy Marty w postaci karmy Bardzo bardzo dziękuję jeszcze raz Ewie i dziękuję Anecik, że tak ulgowo potraktowała ten pierwszy miesiąc
  9. Przyszła stała od Feryanne i jednorazowa od Teresy - pięknie dziękuję i zapisuję na pierwszej stronie
  10. Apetyt iście odkurzaczowy wciąż Lekarz też powiedział, że nie wygląda to na Cushinga, ale lepiej było sprawdzić, bo kortyzol wyszedł wciąż podwyższony w wynikach. Jak będzie wyniki negatywny, przynajmniej w tej sprawie będziemy spać spokojnie. Mam też nadzieję, że Gucio będzie nabierał cia,łka, bo mimo przytycia, wciąż jest chudziutki jak szczapka. Może te leki na tarczycę pomogą też unormować przemianę materii.
  11. Dzisiaj cały dzień w lecznicy Guciuś spędził, bo było badanie w kierunku Cushinga. Niedawno wrócił głodny jak wilk Wyniki będą jutro. Okulistka jutro.
  12. Coraz lepsze wieści Dzikusek powoli się przekona do człowieka.
  13. Dziękuję Ci pięknie za pamięć ❤ Łapki u Figara niby zdrowe, ale to już nigdy pewnie nie będzie tak, jak parę lat temu. Już szybciej się męczą, czasem kuleją.. Co robić - czasu nie cofniemy.
  14. Ja z moimi zwierzydłami też powinnam się przeprowadzić. W piątek TZ poszedł z piesem na szczepienie, przy okazji prosiłam go, żeby przed szczepieniem pobrano Figarowi krew na pakiet geriatryczny, bo on tak szczererze nie znosi chodzić do weta, że chciałam za jednym zamachem już załatwić 2 sprawy. Dałam TZowi dwie stówy. Wrócił z piesem zaszczepionym, ale bez badania krwi. Nie wystarczyłoby mu.. Szczepienie 50 zł, a pakiet powyżej 150 zł. Super.
  15. Coś w tym jest! Masz rację
  16. No co Ty, a ja myślałam, że im więcej psów tym mniej pracy i odpowiedzialności - że to jak z dziećmi - starsze wychowują młodsze
×
×
  • Create New...