-
Posts
30272 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
209
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
BARDZO proszę o pomoc dla starego schorowanego psa! Nie może chodzić, ciągnie za sobą łapy po betonie, śniegu - jest szansa na ratunek po 13 latach spędzonych w schronie!!! Pies w dt, jest w dramatycznym stanie :( ŻEGNAJ WSPANIAŁY I KOCHANY FENIKSIE (')
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Feniś czuwa nad kolegami ze schronu, oby jak największej liczbie udało się jeszcze pomóc.. -
Grafcio będzie miał wizytę u weta 5 września. Jedyny okulista, jakiego znalazła p. Kasia. W Rzeszowie. Od razu też zrobią wszystkie badania psiuniowi. Za jednym zamachem, żeby go nie ciągać samochodem kilka razy. Upały doskwierają i jemu biedakowi. Szybciej się męczy, nie dokazuje teraz już tak, jak wczesniej. Ale p. Kasia jest w nim bardzo zakochana. Mówi, że to pies - terapeuta. Na wszelkie smutki i bóle duszy Przychodzi jak najbliżej może, niemalże wchodzi na kolana, na leżak Tuli się, domaga się głasków. Przy człowieku jest najszczęśliwszy Co nie znaczy, że jest nachalny. Po prostu lubi być blisko. A spacer z nim to czysta przyjemność Cudny pychol tuliński
-
Dostałam na konto 50 zł od Kropki73 dla Nuuki. Serdecznie dziękuję Przesyłam Limonce. Powody niszczenia są bardzo różne, tak naprawdę nie wiemy co łebku Nuukusi siedzi. Kiedyś musiałam przez miesiąc przetrzymać sunię złapaną w polu ze szczeniakami. Nigdy praktycznie nie zostawała sama - TZ był w domu prawie całymi dniami, dogadała się z moim psiakiem, miała gryzaki, nie była rozpieszczana - wprost przeciwnie - staraliśmy się ją nauczyć jakichś zasad, a potrafiła nie wiadomo kiedy obeżreć mi całe listwy przypodłogowe w mieszkaniu. Wystarczyło kilka sekund, kiedy nikt na nią nie patrzył, a cichcem potrafiła całe metry tych listew obgryźć. Były całkowicie do wymiany.
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Jest wpłata od Dulskiej - wielkie dzięki -
Centrum Psa Orońskiego- bezdomniaki w Punkcie Przetrzymań w Orońsku
agat21 replied to aagataa8's topic in Psy do adopcji
Aga, nie miej wyrzutów sumienia, skąd miałaś wiedzieć jak działać w takim przypadku? Lekarz go zabił. I na jego sumienie spada życie tego psiaczka. Chociaż pytanie czy wszyscy weci aby je mają? ☹- 733 replies
-
- 1
-
-
- orońsko
- bezdomniaki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
3 tygodnie to i długo i krótko, miejmy nadzieję, że potem suńka będzie latać jak strzała, że to jej siedzenie w klatce da dobre efekty. Bardzo jej współczuję jednak, ja bym zwariowała...
-
Skrzypek - już bez długu, szuka domu, jest super :)
agat21 replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Cudowne zdjęcia, bo i kociarnia cudowna Ale talent fotograficzny niekłamany też jest -
Zgadzam się z Konfirm. Wpisuj wszystko, nie może być tak, że bierzesz na siebie jeszcze wydatki związane z Nuuką - już dajesz jej coś znacznie droższego: swój czas, energię, nerwy, zdrowie.. Kasę my musimy ogarnąć. Ode mnie też jeszcze coś poleci na Twoje konto w tym miesiącu, w przyszłym tygodniu, bo teraz nie mam jak.
-
Grafcio do okulisty jest umówiony na 5 września. Poprosiłam p.Kasię wcześniej o wizytę kontrolną i badania krwi jeszcze w sierpniu. Mam nadzieję, że się uda. A Grafcio jest już zadomowiony w pełni, dogadany ze wszystkimi, jest takim "dobrym wujciem" - jak napisała mi p.Kasia. I nawet czasem próbuje dotrzymać młodzieży kroku w wygłupach
-
Może przez te chore nerki tak sika? Ja pamiętam jak sobie przeziębiłam kiedyś to praktycznie mogłam nie wychodzić z toalety.. Nie wiem jak to jest przy zniszczonych i nieprawidłowo pracujących nerkach. A wetka nie uprzedzała, że będzie duże sikanie? Może to też któryś z leków tak działa? A ta jej coraz więkaza pewność siebie to nieomylny znak, że sunia wraca do życia, że czuje się coraz lepiej. A że zakochana w Tobie na zabój, to broni Cię przed wszystkimi i wszystkim. Wiem, że to może być irytujące, ale w gruncie rzeczy to też rozbrajające - świadomość, że psina nabrała trochę pewności siebie.