Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. To wspaniałe! Zawsze uważałam i uważam, że dzieci powinny od najmłodszych lat, a właściwie miesięcy wychowywać się ze zwierzakami. To im bardzo wiele daje Rośnie Ci super kobieta
  2. ZAPRASZAM NA IMIENNY dla cudnego kawalera: Imienny każda obecność bardziej niż najmilej widziana
  3. Powiem krótko: kocham ludzi chorych na tę chorobę, co to ją macie!
  4. Dziękuję Ci bardzo, że pomyślałaś o Fado i Makusiu
  5. A no widzisz. Przeżył u Ciebie 3 razy więcej, niż wetka mu dawała. Bo się starał, a starał się, bo czuł się kochany i zaopiekowany. Oczywiście że dla nas to strasznie mało, ale dla niego to mogło być bardzo długo. A najważniejsze, że to się w ogóle wydarzyło. Że nie umarł samotnie w śmierdzącym schronie. Umarł kochany. Jeszcze raz dzięki Marysiu, moja wdzięczność dla Ciebie za to, co zrobiłaś dla Fenisia będzie trwała wiecznie.
  6. To najlepszy termin
  7. Może doświadczenia głodu robią swoje Może kiedyś musiały polować żeby przeżyć?
  8. Kasa dla Łatusi jutro poleci.
  9. Oj tak! Jedzenie potrafi zmęczyć. Czuję się wręcz przytłoczona. Dzisiaj post.
  10. Na imiennym uzbierało się 453 złote!! Oprócz wpłaty Asi Alaskan, która poszła bezpośrednio do Ewy Marty. Właśnie więc przelewam tę piękną kwotę, którą dzięki Wam zasilimy konto chudzinki Frekwencja na bazarku była naprawdę imponująca - jesteście WSPANIALI! Proszę o potwierdzenie, jak kasa doleci na konto.
  11. Wszystkim zaglądającym do Gucia ślemy z rzeczonym świąteczne uściski i przybicia łapek
  12. Żebyś zobaczyła jak Młody tuli się do Cukierka, jaki czuły jest dla niego. Bardzo się kochają. A starszy pańcio to dałby się za Cukierka formalnie posiekać. Jedynym głosem rozsądku w tej szalonej miłości musi tam być pani
  13. Rodzina jest na wyjeździe świątecznym. Cukier panicznie boi się wystrzałów i huków - dlatego zaczęli wyjeżdżać na święta w spokojne miejsca. Teraz też już odpoczywają od codzienności. Oby Cukierkowi się poprawiło.
×
×
  • Create New...