-
Posts
30257 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
Guciuś dostał stałą od Mari - ogromne dzięki A on sam ma się dobrze, chociaż tryb życia to już mocno sabarycki ma - śpimy, budzimy się, idziemy na podkład w kuchni (ale stajemy na nim tylko przednimi łapkami - to wystarczy przeca), załatwiamy się, wychodzimy tak pro-forma na dwór na parę kroków, micha obowiązkowo, śpimy, budzimy się, micha, śpimy...
-
Już tylko kilka wpłat brakuje z imiennego, mam nadzieję, że niedługo będą wszystkie i przeleję kasę dla Rafiego. Do Ciebie Ewa, prawda?
-
Mania teraz Maja ma dom we Wrocławiu!! Monia ma już DS!!
agat21 replied to Alaskan malamutte's topic in Już w nowym domu
Nie zazdroszczę. O takiego psiula pewnie będzie ostra walka.. -
W DS w Zakopanem ! Pusia z Zamościa u Anecik pod opieką Toli i moją.
agat21 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Ale modelka! No tylko ją na czerwony dywan -
100 zł wpłaciłam na konto ZEA. Poszło to na sunię po wypadku, ale sprawa się skomplikowała (nie będę tu opisywać szczegółów, są na wątku "Sunia po wypadku.." założonym przez Elik) i te 100 zł jako pięć moich deklaracji będzie dla Grafcia. Mam nadzieję, że Kasia wreszcie umówi go an zabieg na zęby i wtedy Zea pokryje jej koszty, bo w lecznicy Grafcio jest zapisany na fundację i wszystkie rachunki są ZEĘ. Kikou, możesz tę wpłatę dopisać w rozliczeniach? Jak również poprzednie moje deklaracje dla Grafcia, które też z myślą o zabiegu wpłaciłam na konto ZEA?
-
Magda, wydaje mi się, że to może być za duży kłopot z tym załatwianiem paragonu z NIPem fundacji ZEA. Twoja siostra i tak się już nadenerwowała. Podaj mi proszę na PW numer swojego konta. Tolu, te 100 zł dopisz do kasy, jaką ma u Was Graf, mam nadzieję, że niedługo będzie wreszcie zabieg na jego zęby, więc się przyda.
-
Nauczyciel z Guzika pierwsza klasa! I psycholog! Wyczuł słabsze ogniwo..
-
21 maja 2024 r. Fadulek pobiegł za TM. Biegaj kochany psiaku bez lęku po tęczowych łąkach Niewidomy psiak w schronie. Co go tam czeka? Wszystko co najgorsze - śmierć głodowa, zamarznięcie, rozszarpanie, bo jest bezbronny, a koledzy z boksu bywają okrutni.
agat21 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Z całego serca dziękuję! ❤ -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
agat21 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Dzięki za tak dobre wieści! Wiem, że Makuś już wędrowcem nie będzie, ale każdy dzień kiedy jest w stanie się podnieść, przejść parę kroków jest bardzo dobrym dniem Bardzo się cieszę! -
O boże, taka cudna suńka.. W opisie badania nie było nic o usg, zrobili rentgen tylko. Ale była mowa o omdleniu, o bolesności. To nie naprowadziło lekarki na trop urazów wewnątrznarządowych? Myślałam, że skoro sunia zostaje w lecznicy na obserwacji, to jej zrobią też usg.. O matko, jaka niekompetencja. Biedactwo przypłaciło to życiem. Tak strasznie żal.
-
~ ZAMYKAMY WĄTEK. Ares - strachulec w schronisku.
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Fajna ta dziewczyna ze sklepu. Ma serce.