Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30257
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Czyli prawisz, że on taki bardziej z rytmem natury żżyty? No może może.. Niedługo obaczym
  2. Guciuś dostał stałą od Mari - ogromne dzięki A on sam ma się dobrze, chociaż tryb życia to już mocno sabarycki ma - śpimy, budzimy się, idziemy na podkład w kuchni (ale stajemy na nim tylko przednimi łapkami - to wystarczy przeca), załatwiamy się, wychodzimy tak pro-forma na dwór na parę kroków, micha obowiązkowo, śpimy, budzimy się, micha, śpimy...
  3. Czyli masz bojowego koguta, którego psy się boją? Rewelacja. Jemu też coś od życia się należy. I nie jest nudno - nie tylko ciągle problematyczne i agresywne psy - również koguty
  4. Już tylko kilka wpłat brakuje z imiennego, mam nadzieję, że niedługo będą wszystkie i przeleję kasę dla Rafiego. Do Ciebie Ewa, prawda?
  5. Nie zazdroszczę. O takiego psiula pewnie będzie ostra walka..
  6. Ale modelka! No tylko ją na czerwony dywan
  7. No bomba po prostu jak on fajnie żyje z Babuciem Nie mogę się napatrzeć
  8. 100 zł wpłaciłam na konto ZEA. Poszło to na sunię po wypadku, ale sprawa się skomplikowała (nie będę tu opisywać szczegółów, są na wątku "Sunia po wypadku.." założonym przez Elik) i te 100 zł jako pięć moich deklaracji będzie dla Grafcia. Mam nadzieję, że Kasia wreszcie umówi go an zabieg na zęby i wtedy Zea pokryje jej koszty, bo w lecznicy Grafcio jest zapisany na fundację i wszystkie rachunki są ZEĘ. Kikou, możesz tę wpłatę dopisać w rozliczeniach? Jak również poprzednie moje deklaracje dla Grafcia, które też z myślą o zabiegu wpłaciłam na konto ZEA?
  9. Magda, wydaje mi się, że to może być za duży kłopot z tym załatwianiem paragonu z NIPem fundacji ZEA. Twoja siostra i tak się już nadenerwowała. Podaj mi proszę na PW numer swojego konta. Tolu, te 100 zł dopisz do kasy, jaką ma u Was Graf, mam nadzieję, że niedługo będzie wreszcie zabieg na jego zęby, więc się przyda.
  10. Nauczyciel z Guzika pierwsza klasa! I psycholog! Wyczuł słabsze ogniwo..
  11. Myślę, że Zea będzie mogła wypłacić te 100 zł ode mnie jeśli jest karta leczenia i paragony. Jeśli nie, daj Tolu znać proszę.
  12. Dzięki za tak dobre wieści! Wiem, że Makuś już wędrowcem nie będzie, ale każdy dzień kiedy jest w stanie się podnieść, przejść parę kroków jest bardzo dobrym dniem Bardzo się cieszę!
  13. Prześliczne dziecko , jak dobrze, że się jej udało, że już poza schronem. Pewnie będzie miała normalne cudowne życie dzięki Wam. Koleżanka też super fajna
  14. O boże, taka cudna suńka.. W opisie badania nie było nic o usg, zrobili rentgen tylko. Ale była mowa o omdleniu, o bolesności. To nie naprowadziło lekarki na trop urazów wewnątrznarządowych? Myślałam, że skoro sunia zostaje w lecznicy na obserwacji, to jej zrobią też usg.. O matko, jaka niekompetencja. Biedactwo przypłaciło to życiem. Tak strasznie żal.
  15. Ależ sobie miejscówkę znalazła bidulka. A swoją drogą, to bardzo tam pasuje
  16. Wspaniale, że jeden psiaczek już znalazł dom, teraz cała siła kciuków za tego drugiego. Myślałam, że Kefir pierwszy poleci do domu, a tu - niespodzianka
  17. Fajna ta dziewczyna ze sklepu. Ma serce.
×
×
  • Create New...