Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Jutro postaram się założyć mu wątek. Wszystko zadziało się tak szybko. Kochana Aska nie tylko go zawiezie, ale będzie osobą współodpowiedzialną za Psiaka i za wątek. Asku, z całego serca Ci dziękuję. To, co zaproponowałaś jest bezcenne. ❤
  2. Plany są takie, żeby 2 lutego Piesio pojechał. Wcześniej nie ma jak. Ale Tola go zarezerwuje, to zostanie już odzielony od reszty. Nie będą go dręczyć. Wszystkie te zdjęcia przeszywają serce. Mam znowu kaca moralnego, że jednemu chcę pomóc, a inne zostają.
  3. Tam, gdzie jest Grafcio czyli Pręgusek.
  4. Aniu, tego pogryzionego spróbuję wyciągnąć wcześniej, może jakiegoś innego weźmiesz na jego miejsce? Może tego, co już już miał jechać do Jaagi i przez pomyłkę nie pojechał? Ten z białym żabotem?
  5. Piękna sunia o cudnych oczach, mam nadzieję, że się jeszcze uśmiechną. Cieszę się, że chcesz suni pomóc. Stałej na razie nie dam, tym bardziej, że również pewne "niecne" plany chodzą mi po głowie... Ale jednorazowe jakieś pewnie wpadną.
  6. Doszła już 2 stycznia! Tak błyskawicznie ją przesłałaś w styczniu, że nie sprawdziłam przelewów z tego dnia. Bardzo Cię przepraszam i dziękuję, że czuwasz nad rozliczeniami
  7. Niestety wielu ludzi ma do zwierząt stosunek czysto "użytkowy". Liczy się ile są warte dla człowieka i ile mogą dla niego pracować. Czyli "pożyteczne" i "szkodniki". Jednocześnie ci ludzie mogą być bezinteresownie pomocni innym ludziom. To po prostu antropocentryzm. Człowiek pępkiem świata. Bardzo bardzo rozpowszechniony i jeszcze dodatkowo ugruntowany przez wszelkie religie.
  8. Czyli hotel chyba pozostaje. Bo cóż innego. Co za czasy nastały, normalnie pewnie trudno byłoby się opędzić od chętnych
  9. Całkiem miło i ciepło dzisiaj, można by rzec, że wręcz wiosennie. To pochodzę trochu..
  10. U nas oboje jesteśmy złymi nauczycielami. Na szczęście nasz pieso nie jest bardzo nachalny, tak kulturalnie siedzi i się patrzy. Raz na mnie raz na TZ-ta. Więc dajemy radę to wytrzymać Ale gdyby takich patrzaczy było więcej, to ...
  11. Było wiadomo, że Luki zostanie. Od momentu kiedy dostał takie imię Zaglądający przez okno - cudny!
  12. Stała dla Szymusia za styczeń w drodze
×
×
  • Create New...