Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30256
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Bazarek imienny dla dzieciaka: Imienny Serdecznie zapraszam! Psinkę szybko trzeba obdarzyć pięknym imieniem
  2. Okropne jest, że nie można nic w sumie zaproponować psu, który wychował się na wolności, bez człowieka, teraz tego człowieka okropnie się boi i jego życie to pewnie pasmo stresu. A wypuszczenie znowu luzem równa się poniewierce, głodowi, różnym rodzajom śmierci.. I tak źle i tak niedobrze. Nie ma złotego środka.
  3. Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy przenieśli deklaracje na Fado oraz tym, którzy się o to starali Niedługo miną 4 lata odkąd Fado opuścił schron. Wiecie, jak bardzo trudny i skrzywdzony to pies. Pewnie już dawno w schronisku by umarł albo został zagryziony przez inne psiaki. Dzięki Wam żyje sobie spokojnie i - miejmy nadzieję - cieszy się tym życiem, które ma. Ogromnie Wam za to dziękuję. Na dużo bardziej "medialne" psiaki coraz trudniej znaleźć środki na utrzymanie, a co dopiero na takiego psa.
  4. Miskę Gucisław pilnuje dobrze - o to możesz być spokojna. Ale że nie wierzysz w męskość synia to już naprawdę ....
  5. Niech się cieszy życiem, jakie teraz ma jak najdłużej. Guzisko nie pomaga mu, ale miejmy nadzieję, że na tyle daje sobie z tym radę, że nie dokucza mu to za bardzo.
  6. Gratulacje dla chłopaków, ale przede wszystkim gratulacje dla wszystkich matek tego sukcesu!
  7. Łatko, obyś była szczęśliwa.
  8. Prześliczny pies! Miód po prostu.
  9. Co do ząbków, to muszę popędzić Kasię, bo ciągle coś innego pilniejszego z jakimś chorym psiakiem jej wypadało. Mam nadzieję, że teraz już bez problemów będzie mogła paszczą Grafcia się zająć. On na szczęście całkiem dobrze sobie radzi z jedzeniem, chyba niektóre urazy mu się wygoiły. Nie chcę nawet myśleć kto mu przywalił tak, że cała strona pyszczka plus oko uszkodzone Dzisiaj dodatkowo było trochę sportu i aportu
×
×
  • Create New...