-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='agbar']to wiesz....dziekuje za wspolprace..poradze se sama:grins: [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: no jak tam wolisz:evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]zapraszam na muzykoterapię ;) [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=KVlIqgOY7As&feature=rec-HM-rn"]YouTube - loreena mckennitt snow[/URL][/B][/COLOR][/FONT] [/quote] ochh takk muzykoterapia to cos co mi jest teraz bardzo potrzebne :p:p:p
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1481.jpg[/url] słodko:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
obiadek na cały tydzien:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: czesc:multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A tak w ogóle, to Tigra Ciebie poznała? :razz::evil_lol:[/quote] ha ha ha:diabloti: poznała mnie:diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To tak do kotleta....tzn do łazanki grali :diabloti: Przynajmniej przeżyłaś tą noc :evil_lol:[/quote] buehehehe no przezyłam :lol: coprawda było cieżko ale dalam rade:cool1::diabloti::multi::evil_lol: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]witam :multi::multi::loveu: znów jestem by popatrzeć jak Twój TŻ się znęca nad Tigrusią ;) :evil_lol::evil_lol: Tigra dobrze udaje że jej się to podoba :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] :lol: tez odnosze wrażenie ze Tigra tylko udaje:evil_lol: cześć kfiatuszku:multi:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']może trafiłaś do mlecznego baru :crazyeye:......tak sie nabrzdyngolić :shake: :diabloti:[/quote] :lol::lol::lol::lol: to nie bar mleczy :diabloti: bynajmniej nie slyszlaam zeby w barach mlecznych rokowa muzyka byla grana na żywo :hmmmm: :diabloti: w sumie moze i dobrze ze wiecej tej śliwowicy nie bylo :evil_lol: -
[quote name='agbar']czesc Efff:multi: a dlaczemu ten pan nie chce oddac Tigrze patyczka:razz:[/quote] czesc Agg:multi: bo jest nie dobry :placz::placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='agbar']zrob to blagam:modla::evil_lol: [/quote] ale wiesz.... nie ma nic za darmo:cool1::cool1::cool1:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Pewnie Ci Tigra ukradła :evil_lol: Widać ktoś Ciebie blondynizmem na tej impezce zaraził :shake:....śliwowica z piwem :crazyeye::shake: :evil_lol:[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no mielismy sama sliwowice pic ale ale skonczyła :grin: hahaha bosz.. jak w barze może się skonczyć sliwowica:splat: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A to, to Ci powinna podpowiedzieć niezawodna Kobieca intuicja :razz::evil_lol: Pewnie 2KC było w użyciu :diabloti:[/quote] :evil_lol:a no moja ostatni mnie zawodzi :evil_lol: nie nie bylo :diabloti: ale bez tabletki na glowe po powrocie do domu czyli po 4 sie nie obylo:evil_lol: a wiedzialam zeby nie mieszac sliwowicy z piwem:shake: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/300/7fcc5e20d0e17ce8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/36/2d4d2fde355c9fa6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/35/adbc4162f64dd57c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/415/ae91848c562f3022.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/36/57cf825ff104dfdf.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/300/42a5d5d88ec7b74b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/36/257cfd96d65140e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/300/b3be262408b6631c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/300/f5d88bb7830d5ae7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/299/35e4ae93fe70fc42.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/415/a93172255ecb39a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/36/5a4f736645d1996d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/299/c98eb8ca767f065b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/410/ed4f6475cea6bab7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/36/4f1fd359b8f53d7a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/300/719c52ee70de4fb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/35/8b8f2793a5a79b28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/301/6c52e0cd8aacb2d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/36/6194e12dda584327.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/300/6f55d682866f2fdf.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/410/fb65fc6c09484b22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/36/c546e35660212a4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/36/b687ca37a179683b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/300/6890a47851d88029.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/300/5c975254e380ab83.jpg[/IMG][/URL]
-
nadal stare foty ale u nas nadal taka sama pogoda:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/301/f1f4c03bac1d03fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/36/21be081031d54859.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/415/e29365595428459f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/36/d0e1e329364d5f15.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/300/87e2df0b97a75dc6.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Efff upiokę babeczkę :p...dzień doberek [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] :multi:juz sie doczekac nie moge:eviltong: bryyy [quote name='teqquila'] [B]Siemano Efuniu teraz widze trza cie na slodkie rzeczy sciagac do galeriii :diabloti:[/B][/quote] hyhyhy wy jestescie tak słodcy ze nie musisz miec ciasteczek zebym do ciebie wpadła:diabloti: [quote name='jbk'] Też nie lubię niezapowiedzianych gości, prawdę mówiąc, na dźwięk dzwonka nóż mi się w kieszeni otwiera ;-) Ciacha nie mam, ale może kawusia? [/quote] chyba nikt nie lubi:shake::shake: a jeszcze jak sie spi i sie zostaje wybudzonym to juz w oglole:shake: kawusia jaknajbardziej:loveu: [quote name='rwpb']A ja mogę niezapowiedzianie? :loveu::lol::loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/407/710bbff10264a7a2.jpg[/URL] - taniec? Pozdrawiamy[/quote] ty mozesz:loveu::multi::evil_lol: taniec połamaniec :eviltong:
-
:loveu:i jak babeczka:D? sie robi ??:evil_lol: czesc ALu:multi:
- 78403 replies
-
:multi:ja mu powiem ja :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
nie no fajne sa te twoje samojepki:lol::evil_lol:
-
:crazyeye:w morde ale kilimat wy****** w kosmos:crazyeye:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[url]http://img88.imageshack.us/img88/4075/dsc01329lo0.jpg[/url] bueheheheh ona jest nie możliwa :evil_lol: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[url]http://lh4.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/STHUWhqMs0I/AAAAAAAACaA/b98_CsvqBz0/s800/IMG_4090.JPG[/url] uuuu jak sie krzywi :evil_lol: czeeee dziewczyny :multi: