-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[CENTER]:hand::hand::hand: [/CENTER] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
czesc:p:p:p:p -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
hehehe śliczny wozik :lol::evil_lol: -
[quote name='olekg89']Oj effcia jak ja cię dawno nie widziałem:cool3:[/quote] :loveu::loveu::loveu: ja ciebie tez:evil_lol:
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
a ty nic tylko wlepiasz i wlepiasz te foty:shake::shake::shake: -
[quote name='Matusz'][URL]http://images47.fotosik.pl/38/2c670cecd7cd288b.jpg[/URL] [COLOR=Navy][B]pamiętam :razz::loveu:[/B][/COLOR][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:ja tez:loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='apple'][CENTER]:grins::grins::grins: [/CENTER] [/quote] aaa to tyy :roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ojjj a coś ty taka delikatna:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] delikutaśna jak juz cos okejj ??? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Już? Bo nie wiem czy moge już otworzyć oczy:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll:jestes nie miła idź stąd -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Tylko nie sliń:roll::evil_lol:[/FONT][/B][/COLOR][/quote] :megagrin: okejjjj -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Musiałam zajrzeć chociaż na sekundkę...całuję:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja ciebie tez:loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A widzisz - zwłoki mają już trzy lata. Chłopaki nie niszczą zabawek, tylko ta jędza. Jak się Sylwie zabawki zostawi, to obojętnie z czego by nie były zrobione - zeżre :shake:[/quote] :roll: co za baby :roll::evil_lol: czee:multi: -
został jeszcze kawałeczek dla mnie??:razz::razz::razz: czesc Aluu:multi:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:no oć już ...kaff zrobiłam , babeczkę pokroiłam ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] juz ide:razz: mam nadzieje ze babeczka sie nie zeschła :roll:
-
jaaa cieee wez no te foty wywal... po co nam tyle sniegu tu wlepiasz:diabloti:
-
[quote name='jbk']Cze Eff :) Jak po babeczce?[/quote] do dzis ja czuje:evil_lol:
-
[quote name='SZPiLKA23']Kobieto wystrachasz babke i nikt nawet okruszka nie zobaczy[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:tak myslisz?:hmmmm:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]wieszam pranie :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :splat:a no tak
-
a czy ktos mnie jeszcze pamięta ??:diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/38/2c670cecd7cd288b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/421/ab14573b2b430b3e.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::evil_lol:
-
[quote name='SZPiLKA23']co za swir ze sztućcami na babke :lying::splat::no-no-no::nono:[/quote] :roll::roll::roll::roll:nie lubie brudzic rączek :eviltong:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Tak to wygląda codziennie po obiadku :razz:[/quote] tigra nie ma zabawek:roll: zjada zaraz jak dostanie:roll: no czasami sa przez jakis tydzien:roll: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no dzień dobry :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oo czesc Alu a co ty robisz o tej godzinie u klockowej?
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
buahahah jakie skupienie przy gryzieniu zabawek :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']ale senioritą :razz::razz:[/quote] ołł jeeeeeeeee:D:D:D -
[quote name='SZPiLKA23']Tak ciamka ze ja słyszałam i na babke przyleciałam ;][/quote] :splat::splat::splat:
- 78403 replies