-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A Tobie się jednak nie polepszyło :shake:.....trauma dalej trzyma :roll: :evil_lol:[/quote] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: -
[quote name='jbk']A tak serio, to fajnego masz boksia :)[/quote] [CENTER]:grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: wiem :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: :grins: [/CENTER]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='jbk']Jakoś mało tym razem ;)[/quote] [CENTER]:eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: [/CENTER] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER] :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: :hmmmm: [/CENTER] -
[CENTER] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [LEFT]rwpb masz racje chyba trzeba pic cos innego :evil_lol: [/LEFT] [/CENTER]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='jbk']To muszę się nauczyć [/quote] [CENTER]:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: [/CENTER] -
[CENTER] :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: :icon_roc: [/CENTER]
-
[quote name='jbk']Tęsknię................................................................................. .................................................................. i nadal tęsknię........[/quote] [CENTER]:stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: :stupid: [/CENTER]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='jbk']A Ty tak wszędzie tylko obrazki? To jakaś nowa moda? [/quote] [CENTER] :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: :shiny: [/CENTER] -
[url]http://images50.fotosik.pl/32/395334a43b658768.jpg[/url] hahaha jak sciemnia ze nie ma cukiera :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER] :hand::hand::hand::hand::hand::hand: :hand::hand::hand::hand::hand::hand: :hand::hand::hand::hand::hand::hand: :hand::hand::hand::hand::hand::hand: [/CENTER] -
[CENTER] :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: :obrazic: [/CENTER]
-
[quote name='aneczka23']Ależ Ci zafundowali dentastick - pierwszorzędny.:cool2: [/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:nooo az krew tryskała z dziąseł :diabloti: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]witam Złych ludzi niedających swojemu psu się pobawić patykiem w samotności :eviltong::eviltong::eviltong: [/FONT][/B][/COLOR][/quote] :diabloti: a kysz siło nie czysta:diabloti:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] no lipa :roll: Fenris od Santuchy mówił mi wczoraj że u niego w Olsztynie pada śnieg, nakazałam mu żeby nie wypuścił tego śniegu poza granice Olsztyna...ale widać nie posłuchał mnie :placz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no u nas w piatek ma padac ponoc..:roll: ale ma tez wrocic slonce:D -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: :eviltong::eviltong::eviltong: :eviltong::eviltong: :eviltong: :eviltong::eviltong: :eviltong::eviltong::eviltong: :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: [/CENTER] -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
:crazyeye: snieg??????:crazyeye:jaaa cieee ale lipa:roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila'] Kuna miała być strzałka w druga stronę, ale to też jest ładne[/quote] buahahahahahah [CENTER]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu: [/CENTER] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:.... 3 STARS .....:roflt: [URL]http://images6.fotosik.pl/329/21e23d285107aee2.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czesc wamm:loveu::multi:
-
i jak serniczek?? robi sie:cool3::cool3::cool3:
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/f08e9241b588c8c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/31/7e0f8e6dadccec5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/402/2cba45438929b085.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/31/e10b02c6630f344b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/32/fa24ef718f9c9bd6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/31/5f664748b3dd7bcd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/31/b091a8141e85f15d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/402/791c21114d4c5a50.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/32/fedf894f2cb5f6da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/32/8b630a36064a25e4.jpg[/IMG][/URL] wy se ogladajcie a ja ide poprawic sobie humor na solare:roll: noo o ile wy tu jeszcze zaglądacie:placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nic nie wiem.... jak sie wyprowadzacie ... dlaczemu... co jak??? to pytałam JA- ciekawska....:roll::oops: a tera buziaczkuje Cie i trzymam kciuki żeby wsjo było ok.... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] cos tak jak ja :roll::roll::roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER] :loveu: :loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [/CENTER] -
[url]http://images45.fotosik.pl/31/940cefa2edbb7709.jpg[/url] buahahhhahahaha jaka ziaba:evil_lol::evil_lol::evil_lol: