-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Biedactwo :shake:......:evil_lol:[/quote] ale ze co ? ze biedactwo ze mnie wqr... czy ze sliwowicy nie bylo :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No taaaaak......kobieta zmienną jest :shake::eviltong:[/quote] :evil_lol: no bo mnie zdążyli wqr....:roll: p.s:diabloti: nie sliwowicy nie pilam :diabloti:idz do mnie a zobaczysz dlaczemu taki dobry :eviltong: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]fajniuśkie no nie :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooooo :loveu: zjadła bym sobie cos dobrego :siara:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
okej juz nie tak super:watpliwy::watpliwy::watpliwy::watpliwy: -
łaaaahahahahahahah macie jesienny banerek :turn-l::turn-l::turn-l::turn-l:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pfffffff:roll: no wiesz...jak się tak smiejesz to przyjedziesz i pomożesz mi w tapetowaniu:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to lepiej pomaluj taka farbą co to można ja myc :eviltong:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Tu nie ma nic śmiesznego......proszę się nie smiać.......:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Grafiti:cool1::evil_lol: [/COLOR][/FONT][/B][/quote] buahahahahahahaha :grin:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [SIZE=6][COLOR=purple][I][B]NO GRATULEJSZYN EFF[/B][/I][/COLOR][/SIZE] :multi::multi::multi: Teraz to bede ze strachem w oczach po Łodzi i okolicach jezdzic :evil_lol::evil_lol: [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu::multi: :evil_lol::evil_lol::mad::diabloti: [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi:gratulki :knajpa: dostane kartkę z Londka :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi::multi::multi::multi: hmmmm przeciez jeszcze nie wysłam:eviltong:
-
:hmmmm: Małysz jadł bułkę z bananem i latał Ala je bułkę z długopisem i co robi:diabloti:? czeeee:multi:
-
ooo jakie słodkie zółciutkie brzuszki :loveu:
- 78403 replies
-
yyyyyyyyyyyyyyy Medowa co ty odpierdzielasz??:roll::roll::roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
heloł:multi::multi::multi::multi: dziś mi jest dobrze :multi: nawet badzo :multi: -
helołłłłłłłłłłłłłłłłłłl
-
[quote name='Basia&Safi'][B][I]a u nas dzis tez bylo tak słonecznie :) nocka juz koszmary a kysz :):) [/I][/B][/quote] a to byly stare foty :evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Widziałam Tigrę od doopy strony:evil_lol: [URL]http://images30.fotosik.pl/301/89aa029879084212.jpg[/URL] Zgrabna doopa:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol: wiemm:loveu: [quote name='jbk']Nie chciałabym nic mówić, ale sen o wypadających zębach wróży ciążę :) Jak to nie dostałaś fotek, wysłałam na maila, którego masz podanego na dogo..... Może go nie używasz?[/quote] yyy nie prawda bo zeby wypadajace to na śmierc lub chorobe:roll: zreszta u mnie chwilowo zajscie w ciąże jest nie możliwe:eviltong: :oops:skasowałam :evil_lol: zawsze kasuje jak nie wiem ze to ktos znajomy :evil_lol:i zazwyczaj od obcych nie otwieram hihi [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no no no cze Effff :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :hmmmm: cze All:multi: jestem hepi :multi::multi::multi::multi: zdalam prawko :multi::multi::multi::multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[CENTER]:grins::grins::grins::grins::grins::grins::grins: [/CENTER] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No nie wierzę, że nie znasz takiej minki :crazyeye: - szary puder, bużka w ciup, oczka rozbiegane, strach na twarzy.....i załatwione :evil_lol:[/quote] hyhyhyhy aaa czyli branie na litosc :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Zrobisz minę postrzelonej łani to Ci przesuną :evil_lol:[/quote] :lol::lol::lol: musze sie naumiec takowej :evil_lol: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nooo są.. ukryte...jak wszędzie .... za bagaż 36'- za jakieś inne dupsy...płatność kartą 30 zł, przelewem chyba z 60 ... za rezerwacje przez telecentrum.58zł...:crazyeye: dolicz koło 100 [/B][/COLOR][/FONT] [URL="http://wizzair.com/useful_information/service_fees/"]Wizz Air[/URL][/quote] no takie cos jak przelew kasy czy placienie karto to wiem ale chodzi mi ze wiesz na lotnisku oni mi jeszcze 2stowy kaza placic za cos:roll:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] pod uwage weź strefe czasową... oni mają godzine do tyłu... czyli bedziesz na miejscu NASZEGO POLSKIEGO CZASU 8:35, a wylot wg. polskich zegarków 9:20 :grins: czyli lot 2,5 godz.... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] aaa czyli oni juz to obliczyli z czasem :splat: nie wpadłam na to :evil_lol: to chyba sie zdecyduje na różowe linie:razz: a sa jakies dodatkowe oplaty czy cos??
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Eeee tam - książki weźmiesz ze sobą, to się w samolocie nudzić nie będziesz :razz::evil_lol:[/quote] ale mi chodzi bardziej o to zebym nie miala zadnego egzaminu w ten weekend co chce leciec:evil_lol: -
[quote name='Alicja']J[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Gdzie się wybierasz różowym samolocikiem mała :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Londekzdrój:grins: [quote name='rwpb']Ja nic nie dostałem :mad:. Ewa, nie śnij więcej koszmarów. Obiecujesz?[/quote] ja tysz nie:roll::evil_lol: obiecujesz:lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Szczęściara :multi:[/quote] :multi: jesli tylko braciakowi bedzie pasowac to zamawiam bilet :) a o reszte czyli o dzien wolny bede sie martwic pozniej :p noo i mam nadzieje ze wolne od szkoly bede miec:evil_lol: -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]w dwie.... więcej za bilet nie dajemy :cool1: trza szukać promocji... i zależy czy latają stąd co chcesz i tam gdzie chcesz.... [URL="http://wizzair.com/skylights/cgi-bin/skylights.cgi?sid=&module=SB&language=PL&step=0"]Rezerwacje przez Internet[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no wlasnie juz poszperalam i znalazlam promocje w tym okresie co mnie interesuje no z tym ze nie bardzo wiem jak mam rozumiec fakt ze w jedna strone leci sie od 6 do 7:35 a spowrotem od 8:20 do 11:45 - czy to wykonalne?:evil_lol: mam tez na oku [B]easyjet[/B] cenowo i czasowo tez mi odpowiadaja i nie mam pojecia co zamawiac:roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To nie wiesz co zrobić? - Z kapcia ją w.....doopalona :diabloti:[/quote] uchh jak ja ja kopne:diabloti: lece wstepnie okolo 29 stycznia :multi: jeszcze nic pewnego ale na 80 % :multi: