-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:wow ...ile fotasków Effuś ..ponoć jest tak że nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być gorzej ...więc chyba musimy się cieszyć tym co mamy i uważać żeby gorzej nie było ...aaaa i :glaszcze: najmniejszy problem ...to ZAWSZE TWÓJ PROBLEM i On jest najważniejszy więc trzymam :kciuki: aby udało się wsio poukładać [/B][/COLOR][/FONT][/quote] u mnie chyba gorzej byc nie moze :shake: zreszta... jak mam sie cieszyc czyms czego nie mam znaczy mam i nie mam :-( to wszystko jest takie trudne.... chciala bym zniknac ...schowac sie przed wsyztskimi i wszystkim... [B]jbk[/B] to chyba kawalek patyczka albo czegos podobnego
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/299/d25bacf2832c9939.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/299/6706a4c531d7c22d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/407/bf1f6f20fb87320b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/34/80c30c8926203cf9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/299/215b6d681938c3d2.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/299/0ef6565ddb77c5da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/34/0690c35997161858.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/34/8e60b1f59b0f3b23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/34/7e0b297bab0fb082.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/34/fa2512e934e738f3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/299/497c21032aaad9ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/34/7d65049f4c9a6e8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/407/7bff01214e64b265.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/408/9612abc99aaf27ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/408/6c26eeba1771a7ab.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='zuzolandia']sniegowe daj a nie denerwuj ludzi słoncem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: siemankoo:loveu::loveu:[/quote] nie ma:diabloti::diabloti::diabloti: hejj:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/34/10e9ab303e7daa4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/34/eaef21675c023376.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/299/55baf7a83a14137f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/34/90618a537e384d16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/407/950ec7802986ad85.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie płakaj...przecież ja wiem;):loveu: Witaj:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] taaaa wiesz.. a pozniej opowiadasz jaka to Ala jest nie dobra :shake::shake::shake:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]EFFcia zapomniałaś do zdjęć zaaplikować snieg :evil_lol::evil_lol: on teraz w modzie jest bo gdzie nie pójdę tam go widzę :) cześć :multi::loveu: [/FONT][/B][/COLOR][/quote] ale u mnie juz śniegu prawie nie ma:roll::roll::roll: cześć:loveu: [quote name='apple'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia] [/FONT][/B][/COLOR][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Allllle zafociłaś:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] ale tozle???:roll::roll:
-
[quote name='zuzolandia'] [B] evaxon[/B]-nio cio sie smiejesz/?:eviltong::eviltong: [/quote] jaaaa? no co ty :razz::razz::razz::diabloti:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
czesc gaduły :multi::multi::multi::multi::multi: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to teraz Wam wszystkim powiem że to była prowokacja i że zostaniecie oskarżone za naśmiewanie się z Pana Prezydenta :diabloti::diabloti::diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ja sie smiałam z księżyca:eviltong::eviltong::eviltong: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/407/3f627ec8010e6d3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/34/f887f4b6ab1294e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/298/16f2427522e30c21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/407/af9be624880bf3af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/34/f5545ad11e16c0b5.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']co tak służbiście? :razz: Witanko :multi::loveu:[/quote] a tak jakos:eviltong::eviltong::eviltong: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/34/abce7fcf9254768c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/34/110833e73d376167.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/34/acf7f6871a79124c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/34/038b3256e5977519.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/34/ec3f9e5867317030.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/407/9ee29b8fa8ca2cc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/34/b6c14d4a4d6879c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/299/1d57b244af1e3294.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/412/0c6e6effa61c3f16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/412/1fb728448ac1353b.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jbk']Nigdy nie jest tak, żeby wszystko było dobrze....[/quote] wiem... ale czasami zycie sie za bardzo komplikuje troche starych ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/407/811932d3096976b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/34/3f00e85a2579e3aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/407/a0f3c1c30aa75d5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/34/0d0f1cf74c964c5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/407/710bbff10264a7a2.jpg[/IMG][/URL]
-
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT] [IMG]http://vader.joemonster.org/upload/zsl/aa6e5e86kaczmoon.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] [URL="http://www.joemonster.org/art/10281/Mistrzostwo_polskiego_marketingu"]Mistrzostwo polskiego marketingu - Joe Monster[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahahahahahaha :grin: zabiłaś mnie tym :grin: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
melduje się :p:p:p -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:splat: ......to ja tu dzisiaj nie byłam :crazyeye::crazyeye::crazyeye: witaj Dżapuszko :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a widzisz... widzisz jaka ty dogociółka :shake::shake::shake::shake: cze japko:loveu:ty moj ogryzeczku kochany:loveu:
-
[url]http://img179.imageshack.us/img179/6279/cimg2967jq6.jpg[/url] ołłłłłłłłłłłł jak słodko:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
helołłłłłłłłłłłłłłłłłł:loveu: z Tigra juz dobrze wyrzygała to co miała i dzisiaj juz denerwuje domowników :evil_lol: a ze mną... sama nie wiem niby super ale to ta jedna strona medalu... niestety jest jeszcze ta druga ....
-
[quote name='jbk'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT]To gdzie też dziewczyna się plastiku najadła? [/quote] nie mam pojecia pewnie na dworze cos przechwycila:roll: to dziwne bo ona takich rzeczy nie tyka.... [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Effuśku :calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu:
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:roll::roll: a to Tigra niedobra...zmartwień Pani dokłada... niech szybciutko wraca do zdrowia ... a Ty się trzymaj cieplutko i główka do góry :calus: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] no Tigrucha jak zwykle musi cos odwalic echhh dzieki gilku:loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]bawłanka nie ....ale robiłam placuszki z przepisu Rysia :p tylko zrobiłam na słodko całkiem całkiem ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to masz mojego :)) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/34/be6c1fa157826d18.jpg[/IMG][/URL]
- 78403 replies