-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
witajcie kochani:loveu: ostatnio mało czasu na cokolwiek.. a jak jest czas to z checiami do pisania kiepsko:roll: ostatnio w moim zyciu sie dzieje za duzo i nie ogarniam wszystkiego:shake: jest mi ciezko.. zle.. i w ogóle...ale sa tez chwile bardzo mile i przyjemne...niestety to one zaklucaja spokój mej duszy :roll: ech no a poza tym mam problem z Tigruśką:roll: nie dosc ze jej znowu gruczoł z oka wypada to sie biedna rozchorowala mi dzisiaj :( pol dnia rzygała.. aż wyrzygała kawał wielkiego twardego plastiku :roll: teraz spi cały czas nawet wafelki ja ni einteresuja:shake: mam nadzieje ze jej juz nic tam nie zalega :roll: troche sniegu ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/34/a765b9ecf7af22b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/34/21750585b0b0dd49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/34/5e638bd5611db649.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/298/3c31e11e2bc9f5b4.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://images39.fotosik.pl/34/3955dead1757e909.jpg[/url] jak słodko:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: gołąbeczki wy moje:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[url]http://lh6.ggpht.com/_4T-N-SlzJh8/SSXe1D2wYQI/AAAAAAAACWo/H_EBReSINto/s576/IMG_4059.JPG[/url] bosz... przykry widok :roll::shake::shake::shake::shake: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
czesc przegubki ;) -
witam sie sie witam:hand:
-
hehehe ale extra impra:D:multi: a komoda piekna:loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
dzień dory :cool1: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]łoooooooooooooooo :crazyeye: ładny:multi: Hmmmm ino ty mi powiedz co tam jest nabaźgane...bo ni cholery niemkumam:cool1: [URL]http://img220.imageshack.us/img220/8189/dsc01303qy3.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak co nie widzisz??? kurczak słodko kwaśny :cool1::cool1::cool1: cze Kfiatek:loveu::loveu::loveu: -
[url]http://i37.tinypic.com/259z8mp.jpg[/url] buahahahahahahahaha :grin:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahahahaha efff ty to mnie potrafisz jednym zdniem rozbawić do łez:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :hmmmm: :grins::grins::grins::grins::grins: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/296/1ea47da21bee1794.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/404/b86c2a7530c58fab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/32/c2efc9d1a6e59359.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/32/89712445b7e25ff4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/403/fcf6a76b7ba55989.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ja.............:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] aa tyyy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/32/69411bc1d2f5724d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/32/f79c8dc672d491d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/32/d8d540e05711d85e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/297/e792923ffc37a4ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/297/981a2abf7b555a44.jpg[/IMG][/URL]
-
[CENTER]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [/CENTER]
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=3][COLOR=Magenta][B]czesc to ja wasza różowa landrynka[/B][/COLOR][/SIZE]:B-fly::B-fly::B-fly: [/CENTER] -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Żonilko....co to jest że oststnio tak się mijamy:placz: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll: ze mna tez sie mijasz i nie płaczesz:roll:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[CENTER]:hand::hand::hand::hand::hand: :smilecol::smilecol::smilecol::smilecol: [/CENTER] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :razz::razz: piłaś ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie:p ale wczoraj bylam szczesliwa :p chwilowo mam takie szczescie w nieszczesciu :roll: i sa dni ze bardziej szczesliwa jestem a sa dni co to mi zle:roll: czesc reszto :multi::multi::multi::multi: chcecie foty?
-
czekamyyyyy:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=4][COLOR=Magenta][B]:loveu:C:loveu:Z:loveu:E:loveu:Ś:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Magenta][B]:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Magenta][B]ĆR:loveu:O:loveu:B:loveu:A:loveu:C:loveu:Z:loveu:K:loveu:U:loveu: [/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=6][COLOR=Magenta][B]:loveu:C:loveu:Z:loveu:E:loveu:Ś:loveu:Ć:loveu:I:loveu:V:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=5][B][COLOR=Magenta]:loveu: czesc[/COLOR][/B][/SIZE] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu::loveu: [/CENTER] -
[CENTER] :loveu: :loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi:[B]czesc dziołszki [/B]:multi::multi::multi::multi: :loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu: :loveu: [/CENTER] jest mi bosko :multi::loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']CUś ostatnio mało piszesz - romantyzm paluszków, czy klawiaturę szlag trafił? :razz::evil_lol:[/quote] :roll:jakos tak ostatnio nie jest tak jak powinno byc i to sie przekłada na to ze nie mam jakos sily .. moze checi ... moze nastroju do pisania :razz::razz::razz: