-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[CENTER][COLOR=Magenta][B][SIZE=5]jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeszcze po krooopelllceeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeeeeeszcze po kropelllllllllllllceeeeeeeeee póóóóóóóóóóóóóóki wóóóóóóóóóóóóóóóódkaaaaaa jest w buuutelllllllllceeeeee :drink1: eeee gdzie sie wszystcy podziali [/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Zaraz tam po całości - najwyżej po doopalonie :glaszcze:[/quote] jest gorzej niż było :placz::placz::placz:ja juz mam dość dość wszystkiego :placz::placz::placz: za co mnie los tak każe? co ja takiego złego zrobiłam :placz::placz::placz: [SIZE=2] [SIZE=1]jeszcze jutro 2 koła na które nic nie umie bede miec poprawki pewnie ja juz sobie nie radze z tym wszytskim :placz::placz::placz::placz:[/SIZE][/SIZE] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Effffcia - obiecałaś przecież, że nie będziesz już mieszać :evil_lol:[/quote] :placz::placz::placz::placz::placz::placz:zycie mi sie wali po całości :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER][SIZE=7][COLOR=Magenta]aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa teeeeeeeeeraz idziemyyy naaaaaaaaaaaaaaaa jedneeeeeeeeeeegoooooooo[/COLOR][/SIZE] [SIZE=7][COLOR=Magenta]aaaaaaaaaaaaaaaaaaa teraz idziemyyy do Aliiiiiiiiiiiiiii Pićććććććć[/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [CENTER]:drink1: [/CENTER] -
[CENTER][SIZE=6][B][COLOR=Magenta]aaaaaaaaaaaaaaaaa ktooooooo sieeeeeeeeeeeeeeeeeee w styyyyyyyyyyczniuuuu uuuuroooooodziiiiiiiiiiiiiiiiiiiłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł maaaaaaaaaaaaaaaaaaa wstaaaaaaaaaaaaaać i niechhhhhhhhhhhhhh piiiiiiiijeeeeeeeeeeeeeeeee dooooooooooooooo dnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaa czyyyyy jaaaakooośśśś taaaaaaaaaaaaaaakkkkk :drink1: [/COLOR][/B][/SIZE] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER][COLOR=Magenta][B][SIZE=6]aaaaaaaaaaaaaaaaaa ktooooooooooooooooo sie znaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamiiiiiiiii nnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee naaaaaaaapijeeeeeeeee coś taaaaaaammmmm coś taaammmmmm :drink1: [/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER][SIZE=6][COLOR=Magenta][B]iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jeeeeeeeeeeeszcze jeden iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jeeeeeeeeeszcze razzzzzzzzzz :drink1: [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
- 78403 replies
-
[CENTER][SIZE=7][COLOR=Magenta][B]hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj sooooooooooookoooooooooołyyyyyyyyyyyyyyyy[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=7][COLOR=Magenta][B]:drink1:[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=7] [/SIZE] [/CENTER]
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]O matko:roll:.......stworzyłam potwora:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [CENTER][COLOR=Magenta][B]maaaaaaaaaaaaaaaaaaa maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa[/B][/COLOR] [/CENTER] -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]hihihihihi :turn-l:finka:loveu: Słodka:loveu: [URL]http://images40.fotosik.pl/37/dffdc82df9d6bb1b.jpg[/URL] fajny ten Mikołaj:loveu: przyślij go do mnie:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :lol: ale ze co linka ci wysłac:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
czesc kudełki :loveu::loveu::loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]O! Szczeżuja przyszła! :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] [CENTER]:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin: [/CENTER] -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bossszzz aleś zapiździła tym różowym...aż oki bolą:cool1::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
- 78403 replies
-
czeeesc Klockowa:multi::multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ja...przyszłam bo sie stęskniłam......:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] witaj stęskniona:loveu: [quote name='jbk'] Ja już też!! [/quote] hihi [quote name='zuzolandia'] [I][B]gdzie łazisz?[/B][/I] [I][B]dzisiaj Barbary swietują a nie Effy :eviltong::eviltong:[/B][/I] [/quote] hihi a bywam tam i tu tu i tam :eviltong: [quote name='jbk'] Może się Ewa rozchorowała? [/quote] na brak czasu :roll: [quote name='jonQuilla'] [COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dzień dobry :multi::loveu: [SIZE=6] gratuluje zdolniacho !!! :multi::multi::multi:[/SIZE][/B][/FONT][/COLOR][/quote] bryyyyyyyyyyy:loveu: hihii [quote name='apple'] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Gdzieś mi Effka mignęła:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] :hmmmm: a gdzie?? mikołaj juz u mnie był:multi: new pendriver [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/37/7f1a80e361cacfea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/418/7b14ec9a6b530345.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/37/dffdc82df9d6bb1b.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol:
-
[quote name='Klaudia :-)']Gratuluje prawka:-)[/quote] fenkjuuuu:loveu: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze szoferko :multi::multi: bryka w planach?? :razz::razz: mam do sprzedania rządową- stan idealny :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czeeeee:multi: bueheheh taaa w planach.... taaaa rządowa:evil_lol: a za co niby mam utrzymac auto :evil_lol:? [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll: no ale wyślesz...no nie :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] jak mi przypomnisz i dasz adres:eviltong: [quote name='jbk'] Posłałam Ci fotę ponownie :smile: NIE KASUJ! [/quote] :evil_lol: [quote name='zuzolandia'][I][B]SIEMANOOO[/B][/I] :loveu::loveu:[/quote] hejjjj:loveu:
-
[CENTER][SIZE=7][COLOR=Magenta][B]:laola::laola: :new-bday: stoooooooooooooooooooooo laaaaaaaaaaaaaaaaaat stooooooooooooooooooooooo latttttttttttttttttttt niech zyje zyje nammmmmm :BIG::drink1::BIG: [/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] [IMG]http://static.twoday.net/mahalanobis/images/koks_strand.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahah ścieżka życia :lol::lol::lol::evil_lol: czeeee:multi: -
hej japelka :multi::multi::multi:
-
dostałam maila i go nie skasowałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: fajny boxio :D slicznie umaszczony:loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER]:grins::grins::grins::grins::grins: [/CENTER] -
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
:multi:hejjjj gdzie bylas jak cie nei bylo :eviltong::eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jeszcze w alkoholizm wpadniesz i włosy Ci wylecą :shake:......:evil_lol:[/quote] pfffff no wiesz co .... tak mi życzysz?? -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Dobra....juz nie rycz, bo Ci stężenie sliwowicy w krwi spadnie :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dzieki :eviltong: sliwowice pewnie najwczesniej za tydzien bede pic :evil_lol: chyba ze pojdziemy gdzie indziej oblewac cos :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']No taaaaaak - biedactwo do kwadratu :shake::diabloti:[/quote] :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:no wlasnie