Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. cze kloćkowa:loveu::loveu: foty widziec:razz: mozesz juz isc do domu hahahahah
  2. siemanko Luski:multi::loveu:
  3. [quote name='halbina'][COLOR=#004040][B][SIZE=3]Kilka kocich myśli podczas kąpieli:[/SIZE][/B] [/COLOR][URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,8twg8g8c8rbb,e2962,u.html"][B][SIZE=3][COLOR=#004040][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/5ae32d77c870509608c8f480f7cede23,5,19,0.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B][/URL][FONT=Verdana][COLOR=#004040] [FONT=Verdana]'A mówiłaś, że mnie kochasz!'[/FONT] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,8twg8g8c8rbb,e2963,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7354c026c1e73045382198c11a3856cd,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#004040] [FONT=Verdana][COLOR=#004040]zapłacisz mi za to, zapłacisz mi za to.'[/COLOR][/FONT] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,8twg8g8c8rbb,e2965,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/df67fb1a689375bc3e29ccd2b46f70ae,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#004040] [FONT=Verdana][COLOR=#004040]' i ty nazywasz to ciepłą wodą???'[/COLOR][/FONT] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,8twg8g8c8rbb,e2966,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/6889f5f6b160eafa40fd6153fccd4b3d,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#004040] [FONT=Verdana][COLOR=#004040]'nie sądzę, żebym cię jeszcze lubił.'[/COLOR][/FONT] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,8twg8g8c8rbb,e2968,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/a75b817caa1d2de4656c0a64b167b4fb,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#004040] [FONT=Verdana][COLOR=#004040]'zostaw mnie!!!!!!'[/COLOR][/FONT] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,8twg8g8c8rbb,e296a,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/35e9cd231ff2478ff84f34caad30d2b7,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#004040] [FONT=Verdana][COLOR=#004040]'E.T. zadzwoń do domu......szybko!'[/COLOR][/FONT] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,8twg8g8c8rbb,e296b,u.html"][IMG]http://foto2.m.onet.pl/_m/6cf516ee546ab5f4b5ea7dee729d6a9e,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#004040] [FONT=Verdana][COLOR=#004040]'nie, ja już więcej nie jestem twoim Kochanym Kotkiem.'[/COLOR][/FONT] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,8twg8g8c8rbb,e296c,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/a9b1503076a9455293e57d324345256f,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#004040] [FONT=Verdana][COLOR=#004040]'pomocy... tracę grunt pod nogami!'[/COLOR][/FONT] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,8twg8g8c8rbb,e296d,u.html"][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/a1124ae45f06d9dead53385873f3e788,5,19,0.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#004040] [FONT=Verdana][COLOR=#004040]'ja chcę do mojej Mammmmmmyyyyyyyyyyyyyy!'[/COLOR][/FONT] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,8twg8g8c8rbb,e296e,u.html"][IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/99130e89742be53babe0685b6443e059,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/FONT][FONT=Verdana][COLOR=#004040] [FONT=Verdana][COLOR=#004040]'Nie, nie, nie, nie.....NIEEEEEE!!!!'[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/quote] buhahahahahahahahh :grin: o qr...buahahahahaahha [COLOR=Magenta][B] hej hej robaczku ty nasz wrocony:loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='Wyjątek']Cześć!! :D Przyszłyśmy się przypomnieć ;) Wszystkiego naj naj z okazji dzisiejszego dnia dla Ciebie i Tigerki :multi: zazdroszcze Ci tego kobiecego browarka i potem kina... mmmm..:roll: Ja jestem uziemiona i to na dłuuugo :-(:placz:[/quote] hej hej :) a no pifko bylo kina nie... wczoraj w nocy dopadla mnie taka migrena ze myslalam ze umre:shake: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Ewcia nie dołuj się czasami nic nie mozna zrobić....nie pozwól żeby jakis uparty nieodpowiedzialny czlowiek zepsuł ci chumor:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hej hej nie pozwole:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/172/59bee824f832baf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/173/8ccdc26e590a9e14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/172/82e8131d2bed1a22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/172/ee13acd910e3a2c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/172/e4d3ebe92ef07294.jpg[/IMG][/URL]
  5. łął jakie sliczne to miejsce :loveu::loveu::loveu::loveu:ktore nie pamietasz jak sie nazywa:razz: siemka:multi:
  6. hej hej apelkowa:multi:
  7. [FONT=Georgia][COLOR=Black][B]siemanko Dilerówa:multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. hejj mamuska:multi::multi:
  9. witajcie kochane:* dziekuje za łakocie ;) wczoraj juz nie mialam sily siedziec na kompie:shake: a teraz wam powiem co wczoraj wyprowadzilo mnie z rownowagi... otóż...wczoraj sie dowiedzialam ze moja znajoma z bloku ze tak powiem koleżanka... po raz 3 chce zapłodnic swoja suczke jamniczke ( niespałna 4 letnia albo 3 - nie pamietam dokladnie)suczka jak sie domyslacie nie jest hodowlana...jest z pseudohodowli..jest mała drobniutka jamniczka :( :placz: ja juz nie wiem jak mam do niej przemawiac:placz: wiecie co mi powiedziała?? ze ona sie meczy jak nie ma szczeniakow bo ma wtedy ciąże urojoną:placz: echhh :( no a dzisiaj za godzine ide z kumpelkami na kobietowego browarka..no moze 2 :siara: a o 19 z tztem i znajomym małżeństwem do kina i potem tez na browarka:evil_lol:wiec was chyba dzis wszystkie nie poodwiedzam:shake:ale i tak KWM:loveu: u nas super pogoda!!! wiosna jak malowana:loveu: mialam pojsc z Tigra na pola ale wstalam przed 14:siara:
  10. oo i tu tez foteczki witaj Klocusiowa
  11. [quote name='zuzolandia'][URL]http://images33.fotosik.pl/167/e5607f0d9e1db45e.jpg[/URL] ten pikny hihihih lubiem takie kurory ;-) cze EEEFFFFAAA![/quote] ja tez ... hejj zaraz wybuchne:placz: ja juz mam dosc dosc wszystkiego:placz: *******eni ludzie mnie otaczaja:placz: czebu rodza sie takie głąby:placz:*******one głąby:placz: i dlaczego ci debile musza zyc w moim srodowisku!!!!!!!! zatruwac moje powietrze!!!!!!!!!!!!!!!!:placz:i do tego doprowadzac mnie do płaczu i wqrwiac na poczatku weekendu ktory zapowiadał sie tak fantastycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!:placz:
  12. [quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:wow jakie ładne stErczyki ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images27.fotosik.pl/170/30116c4fa5090ca7.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images27.fotosik.pl/170/bfdc3178e04bb38f.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cześć Eff :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] dziekiii hejjj [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]net mi ostatnio tak zamula że aż mam ochotę kompa przez okno wywalić :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zdjęcia mi się nie chcą otwierać i w ogóle syf ale dałam jakoś radę i STERCZYKI jak to mama nazwała, widziałam :) [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]lubię kwiatki :evil_lol: ciekawe czemu hmmm? ;) :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] mi tez... i dogo nie dzialalo wczoraj i dzis tez nie zachwyca predkoscia.... [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]wpadłam rano tak do Ciebie...słoneczko przyniosłam[IMG]http://yelims5.free.fr/Vacances/Vacances12.gif[/IMG][/B][/COLOR] [/quote] ochhh dziekuje :loveu: tego mi bylo trzeba [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Witaj Effcia ale masz zajefajne storczyki :cool3:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] witanko dziekuje [quote name='Mi.'][B]czesc. ale fajne kffiatuszkii:cool1:[/B][/quote] hejjj . wiemmmm [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-421.gif[/IMG]cze ...Nasza Ty zapracowana Eff....:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dziendoberek [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ooo jakie kwiatuszki :multi::multi::multi: pienkne :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ja bym ususzyła :p chcąc nie chcąc :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]witaniec :multi::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] dzieki domyslam sie tez witam nic mi sie nie chce...
  13. [quote name='XXL']no ba do uslug ktos musi ci poslodzic hahaha ale wiesz tigra jest ladniesza :) hahah [/quote] uchhhh uwielbiam spijac cukier z twoich ust...hahahaha
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jakie biedne :mad::mad::mad:gdyby nie one te chopaki to My by nie przypalały :pto my biedne że gotować musimy :placz:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] dlatego trza sobie szukac chlopa co to umie gotowac:diabloti:
  15. [quote name='Medorowa'][FONT=Arial]Qrwa, Dinka poturbował owczarek - na szczęście miał kaganiec - byliśmy u weta, nic mu nie jest, ale jest cały obolały.[/FONT] [FONT=Arial]Medor rzucił się dziś na małego ...[/FONT] [FONT=Arial]Zaczyna mnie to przerastać[/FONT][/quote] biedny Dinek:shake::shake::shake::shake::shake: mizianko dla niego
  16. ułeeeeee Aluuuuu i ty przypalasz:shake::shake::shake::shake::shake::shake: biedne te wasze chłopy:evil_lol:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:Córcia bylam :loveu:TU fotaski widziałam tylko mam kłopoty z netem :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ochhh Alu ja tez mam kłopoty:placz::placz::placz::placz: hej Gilku:multi:
  18. [quote name='XXL'] eva hahha ty to zawsze blyszczysz :) [/quote] ochhh Tomeczku fenkju fenkju ....:loveu: :* hehehehehe
  19. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ahoj :multi::multi::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Czeeeść Effunia ja tylko tak przelotem[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-450.gif[/IMG] wpadam powiedzieć HEJ!:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] siemanko dziołszki:multi::multi::multi: uchhh juz sroda jeszcze 2 dni i weekend:multi: tymczasem foty moich 2 nowych nabytków:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/167/f900273b037bdcff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/170/30116c4fa5090ca7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/167/c9720da119fe1668.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/169/f7c745bcc99ede75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/167/2c3144af22e81bdf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/170/bfdc3178e04bb38f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/167/e5607f0d9e1db45e.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Medorowa'][B]Foty w galerii dogomaniaków:multi::multi:[/B][/quote] ach dziekuje ze mnie reklamujesz :)
×
×
  • Create New...