-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
:mdleje: czy wyscie powariowały dziołchy?? wracac szybko do mnie wracac:placz: ja nie chce :placz:nie zostawiajcie mnie:placz: mamusia tez mnie opuściła:placz: czuje sie jak sierota:placz:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc kwiatuszku:multi::multi::multi: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]Ty to jednak wredotka jesteś :eviltong: :evil_lol:[/B][/COLOR] [/quote] taka tyci tyci:loveu::loveu::evil_lol: -
[quote name='Menrzuś'][B]Po dziw[/B]nym starcie wiosny, miejmy nadzieję, że szybko znowu się zazieleni ;)[/quote] uchhhhhhhhhhhhh jestes wspaniały:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='jonQuilla'][LEFT][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]Przyszłam życzyć Wam wszystkiego najlepszego :multi: dużo zdrowia, szczęścia, smacznego jajka i mokrego dyngusa :) [/FONT][/COLOR][/B][URL]http://img254.imageshack.us/img254/5753/wielkanoc1tl4.jpg[/URL] [/LEFT] [/quote] oooooooooo dziekuje:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [quote name='zuzolandia'][URL]http://images34.fotosik.pl/186/a1ba699bbb3087c0.jpg[/URL] piekna mamy zime tej wiosny hihiihih cze lysolki kofane!!!!!!!!!![/quote] hehehe witamy:multi: u nas juz nie ma sniegu:razz: ale deszcz pada:roll:
-
Madzialena we no sie nie wygłupiaj:razz::razz:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
siemanko:multi::multi::multi::multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][COLOR=magenta]witaj rooo...........[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=magenta]rooo................[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=magenta]rooo...............[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=magenta]roooooob.......[/COLOR][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][COLOR=magenta]robinsonie crusoe:evil_lol:[/COLOR][/B] [B][/B] [/CENTER] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a po co? - cały czas tam krąży :razz:[/quote] ale ja chce to od ciebie "usłyszec":razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a jakie pustaki? przed chwilą byłem.....i tez drogę do pracy widziałem :lol:[/quote] puste pustaki:razz: no i nie napisales magicznego słowa??:-( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']cegiełki....modelki.....tak juz lepiej? :razz:[/quote] jakie cegiełki:niewiem::diabloti: cho do mnie na foty:razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']o żadnej parówce nic nie wspominałem......a sówki to przecież piękne ptaki. Jedyne, które mają twarz:razz:[/quote] ptaki...pustaki...no wiesz co :-(jestes bardzo niegrzeczny:shake: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] to masz jej w nadmiarze?:razz: .... dzięki:multi: cześć nocna sówko ;) [/quote] nooooooooooo:razz: nocna sówko...parówko... mowiles ze nie jestem gruba:placz: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]kto dawał?? kto dawał?? :mad: :-o ja nic nie dawałam... z końca łóżka je przyciągnęła... pół koca z łóżka wciągnęła do klatki... :roll: i do tej pory nie wiem, jak tak dużego miśka przeciągnęła przez pręty :mdleje: witaj Efff:) [/COLOR][/B] [/quote] :grin: :grin: :grin: i po co tyle kasy na klatke wydawac -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]widzę że u Was też napadało śniegu :) [URL]http://images34.fotosik.pl/186/a1ba699bbb3087c0.jpg[/URL] Tygra nie wydaje się być załamana z tego powodu :) :evil_lol::evil_lol:[/B] [/FONT][/COLOR][/quote] nooo troszke sniegu jest :razz: [B] FOTY NA WSTECZU[/B]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
oo łałł ile sniegu:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: -
łał piekny ten obraz ze słonecznikiem:crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:zaje2bisty!!!!! witanko:multi:
-
cze zasypująca :multi::evil_lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:...stanę na przednich to mi tylne nie zmarzną :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images34.fotosik.pl/186/a1ba699bbb3087c0.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Tigrunia będzie ciachana :razz::razz:....to zaraz zaczynam zaciskać ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :grin: a no bedzie... a ty to wiesz co kazda zgadywanke musisz popsuc:obrazic::diabloti: troszke sie boje:roll: wiec mocno kciuki trzymamy mocno mocno jedna Tigra [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/186/edb950376d694748.jpg[/IMG][/URL] i droga do pracy.... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/186/dd8b99a0054b686d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/186/cac2f30fed88e65d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/180/b5f79a8490cd5a72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/186/5de93a005687a09d.jpg[/IMG][/URL]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple] ta małpka i inne maskotki oraz pled polarowy w gwiazdki śniegowe nie były Zuzki tylko mojee!! :angryy: tyle zostało z mojego misia... :-( prezent... pierwszy prezent od mojego Mariusza! :roll: [/COLOR][/B][/quote] to po co daje maskotki???:razz::razz::razz::razz::diabloti: dobry:multi: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']co tak Ci wesoło? :razz:[/quote] wesoło nie jest:roll: troszke miłosci chcialam ci dac:razz::diabloti: [url]http://img156.imageshack.us/img156/5482/img2144st0.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czesc ranny ptaszku:diabloti: -
[B]ale masz świetnego króliczka w banerku:loveu: witanko:multi: [/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
witam wiosennie:multi::multi: -
[quote name='niki_ill']Wciaz czekamy, suk nas oszukuje hehehe:roll:[/quote] :grin: trzymamy kciuki za szybkie narodziny maluszkow
-
oooo ale telefonowa zima:razz: ja tez taka mam u siebie w blożku:siara: doberek ALcia:multi:
- 78403 replies
-
fajnie ze piesio znalazl domek :) szukaj szukaj dalej klocusiowa:) witanko:multi: