-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a to Ci zazdraszczam :multi: ale te bestie są za daleko - ciągle gdzieś biegają :shake:[/quote] ja sobie chyba tez:evil_lol: wlasnie szukam czegos fajnego na wakcje:roll: i nie mam pojecia gdzie jechac... to je do drzewa przywiąż :diabloti: -
[quote name='Menrzuś']....przełykającą ślinę na śniadanie :-(....bidulka....[/quote] hehehe to byla pora poobiednia:evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]i doczekałam się ślicznotki :multi::multi::multi::loveu::loveu: jeszcze Rosołek i w ogóle spełniłabyś moje marzenia :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: for juu rosołek i jej 1 dziecko tej wiosny:loveu: (juz jest 2:evil_lol:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/202/4871e9d7959a7965.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/202/40dba0306cf7fd3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/230/ac3f2267fe4993a6.jpg[/IMG][/URL] [quote name='Menrzuś']Tigra z głodu Rosółkową wtrząchnęła :shake:[/quote] ciiiiii
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a u góry jest napisane :eviltong: nie ma gdzie, a w lesie jest ciemno na zdjęcia[/quote] w góry jade 1 maja:razz::diabloti: włącz lampe błyskową :grin: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To nie foto-blożek :eviltong: bo mi trzeciej ręki brakuje jak prowadzę psiaki na smyczy :shake:[/quote] a jakiii??? no to muisz spuścić je ze smyczy:eviltong: -
[quote name='Menrzuś']Nieeee....no, to jest obraz nędzy i rozpaczy - głodzonej suni :shake:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: wez no nie przesadzaj:razz:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']niedawno ze sto wstawiłem, to prawie komentów nie było :shake: nie powiedziałem, że nie umiem :eviltong:[/quote] no i o 100 za mało:diabloti: to czemu nie robisz:diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']mało, mało.....nie mam jak robić[/quote] naumieć cie??:razz::diabloti: -
[quote name='Menrzuś']to dawaj fotę jak już się najadła:p[/quote] nie ma takiej buahahahhaaha jak by sie najadla nie chciala by pozowac:grin: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/229/dd3704433f035a36.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/202/770552a1fee61916.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/229/afad8db5f93516d4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/230/3d061a458d4e415e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/230/c5dfadfc39de08e4.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Medorowa']Były foty, bo nie wiem czy mam się cofać:niewiem::niewiem:[/quote] były ale mało:roll: -
[quote name='Menrzuś']diabelski sadyzm Ci z oczu wyziera :eviltong:[/quote] hyhyhy..... nie przesadzaj:diabloti:
-
[quote name='Menrzuś']Nie ma papu :shake: [URL]http://images31.fotosik.pl/229/5d4264e80b80c1b4.jpg[/URL][/quote] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Agga']Chciałam przypomnieć, że [COLOR=Red][B]nie kopiujemy zdjęć tylko wstawiamy linki.[/B][/COLOR] Pkt 10 regulaminu.:diabloti:[/quote] wiem wiem ale mi sie nei chciało :razz:
-
[url]http://images31.fotosik.pl/229/3f267f1e2f896ff9.jpg[/url] :turn-l:aaaahahahhaha sie wywalil:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Menrzuś']To z balonem, to nie jest zdecydowanie wiosenne zdjęcie :evil_lol:[/quote] hahaha masz racje:razz: to zdecydowanie fota jedzeniowa:evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a takie tam :eviltong: nie pisz tak szybko, bo dogo z czasem nie nadąża[/quote] juz nie bede:diabloti: -
[quote name='Menrzuś']to co takie ma czerwone oczy? :roll:[/quote] wiosna....:roll: pyłki....:roll: alergia....:roll: qr.... dogo sie jeb..... cytuje ciebie a moj post jest pierwszy:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/201/b1dbf0cce5eda6a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/202/ad44f3f19529d0f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/229/f714fceeb93a92c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/229/5d4264e80b80c1b4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/200/710f9c2fc0b681df.jpg[/IMG][/URL]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] w tym przypadku akurat mam:p[/B][/COLOR] [/quote] myslisz ze jak bysmy podzielili długość tłowia Tigry przez długość łąpek wyszla by wieksza cyferka niz dlugosc Tobiaszka??:razz: -
[quote name='Menrzuś']no, tutaj to jeszcze śpi na stojąco :crazyeye: [URL]http://images29.fotosik.pl/201/3fae133df17d2ea5.jpg[/URL][/quote] hahaha nie nie nie
-
[quote name='Menrzuś']chyba dopiero co wstała :lol: [URL]http://images28.fotosik.pl/202/e86ce6ddfd64e679.jpg[/URL][/quote] nieeeeee :razz::razz::razz::razz:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']jest czas na chichranie, ale też czas.......na takie tam idę rzucic okiem :razz:[/quote] a jakie tam??:razz: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]mhm...:evil_lol::evil_lol: powątpiewasz:diabloti: zawsze mam rację :p no prawie zawsze:cool1:[/B][/COLOR][/quote] dobrze powiedziane ...prawie:diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a czasami dobrze jest wiedzieć kim ktoś jest....żeby chociażby go unikać, czy np pomóc w sprawie. Same blożki to można mieć na każdym forum ;)[/quote] ohohoho jakis ty madry:eviltong: jak bede czegos potrzebowac przyjdem do ciebie:loveu::loveu::evil_lol: sa foty sa:razz: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/229/bf691af2cfc7f653.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/229/77fa915ab8af22de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/202/5234e82bf50cfc79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/201/7d3ea0f3013d11ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/229/a5421bd22064690f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Medorowa']Cze stokroteczko:multi::multi:[/quote] czesc słoneczko:multi::multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/201/3fae133df17d2ea5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/202/e86ce6ddfd64e679.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/229/f8dd779d3550436b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/201/65660864e8dc5c45.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/202/cad68122e3c6ca16.jpg[/IMG][/URL]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] prawda ;) chcesz zmierzyć?:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] moj ma srednia europejska :siara: