-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]byłam... nogi wleźli mi do ... doopy ... góry góry, góry... dawa górali jakis szwarnych :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] górali malo... pochowali sie gdzies:roll: tak jak ratownicy jak bylam nad morzem:evil_lol:
-
przyszłam sie przywitac:grins::hand:
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no to Ci Pa![/B][/COLOR][/FONT][/quote] ej ejj moja babcia to nie Ci Pa:obrazic: [url]http://images33.fotosik.pl/241/9509a88509c291fa.jpg[/url] buahahah ale wykręt :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
słoneczko hooo tuuuu u mnie foty:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Hej górol ci jo górol ....hey od samiuśkich tater :diabloti: [URL]http://images30.fotosik.pl/212/eff32d2ee650b6e7.jpg[/URL] laska jakie ty masz długie nogi :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: graj goralu graj:multi: :razz:długie??? a co ty chciala bys zeby mi sie przy kostkach konczyły??:evil_lol: długie to ja mam w moich new butach:evil_lol: w piatek ide w nich na piwo .. jak wroce cała to bedzie bosko:evil_lol:
-
łał:crazyeye: foootyyyyyyyyyyy:diabloti: czeeee:loveu:
-
czesc Aluu :multi:byłam na wsteczu:loveu: sliczne trawki widzialam i kwiatuszki i puszki i inne pampuszki :loveu:
- 78403 replies
-
:hand::hand::hand::hand::hand: hoo do mnie sa foty:evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/211/f608c6c04e0eadd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/212/1f7376dd4cbef5e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/211/4ef1400fbd8368fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/3bc57568865855bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/250/8000fc8e4a4bf5a4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]no to Twoje szczęście, że nie na konikach ;) ja też nie mogłam patrzeć... serce mi się krajało, jak kiedyś tam byłam...:( straszne to jest... te wozy z końmi takie przeładowane... a ci durni popierniczeni turyści wsiadają na maxa.. ile się da.. ile się tylko osób zmieści...:shake: a te koniki takie biedne... tak jakby droga nad Morskie jakaś trudna była... idzie się lajtowo... a większość ludzi to takie cholerne nygusy! przyjeżdżają w góry, żeby sobie pojeździć... zero sumienia, współczucia.. niczego... :( dowiedziałam się kiedyś, że te biedne koniki, to 2 góra 3 lata i do ubojni idą :-( masakra... :-( [/B][/COLOR][/quote] na wozach moze byc tylko 14 osob i ni chu chu wiecej (chyba ze dziecko na kolanach ) ogolnie koniki po kazdej drodze sa zamieniane wiec maja odpoczynek - te bardziej leniwe usiluja wzbudzic litosc:evil_lol: te mniej leniwe czekaja na zmiane spokojnie;) mysle ze z ta ubojnia to nie bardzo .... to malo oplacalne by bylo. zreszta konie dlugo zyja i dlugo sa sprawne ;) z jednej strony jak konie sie ruszaja niz by mialy stac po kolana we wlasnych odchodach :roll: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Wstawiłam foty, nie tylko z domu:eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ho ho hoooo ktos tu szaleje:evil_lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]zwiedziłam Zakopane ide stąd bo mnie nogi rozboleli :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahahha wracaj to jeszcze nie koniec!!!!!!!! [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ewuch, zdjęcia są zadziwiające :loveu:[/quote] :loveu:fenk juuu [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Eff...a kupiłaś sobie kierpce i ciupage :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] yyyy... prawde mowiac nic sobie nie kupilam:roll: ogolnie prawie 24 na dobe mialam focha:grins: i robilam na zlosc TZtowi :roll::evil_lol: Ewuchna:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/212/eff32d2ee650b6e7.jpg[/IMG][/URL] i reszta fot:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/2c4bbb12bea4e262.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/212/2a9b99a7d7229815.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/250/31dc742f3b5c2ac7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/250/351ed2140ade45c7.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://i28.tinypic.com/2r4q6ag.jpg[/url] ooo kopareczka niczym Tigierka:loveu::evil_lol: hej hejj:multi:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc czołem:multi::multi::multi::multi: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
czesx warszawianki:multi::multi::multi: -
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]witanko Eff!!:) powrócilim:) nie nadrabiam, bo nie podołam :cool3: ale poznaję, żeś w Tatrach była... mam nadzieję, że nad Morskie Oko poszłaś para kulos, a nie na konikach...? :razz: :roll: i pięęęękne wodogrzmoty mickiewicza widziałam! :multi: urocze fotki!! a u nas też foteczki - zapraszamy:loveu: całusy!:loveu: [/B][/COLOR][/quote] a byłam byłam:eviltong: uchh jak widzilasam te biedne konie co juz prawie chodzic nie mogly to az mnie zal za serducho sciskał:roll: bylam widzialam:loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']dla mnie to max dopuszczalnej temperatury.....no i trochę chmur mogłoby być :shake: Psy po spacerze nawet jeść nie chciały :shake:[/quote] :crazyeye: ja to jeszcze z 10 i git by bylo:evil_lol: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Effcia zauroczona Tatrami ;):loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nom:loveu: ale i tak na wakacje nad morze:p
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Trochę to za skomplikowane, no ale dzisiaj gorąco było :evil_lol:[/quote] a zgadzam sie zgadzam pogoda dopisała:razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To ja wiem :p......myślałem, że pseudonimami się posługujemy :razz:[/quote] :splat: ja wiem ze ty wiesz ale ja nie wiem ze ja wiem:roll:czy cos takiego -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ale ona taka milutka była - nie co to Tekla :crazyeye:[/quote] ale ja mam Effa na imie:-(:-(:-(:-( -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Czy to dżdżowniczka Magda? :razz: [/quote] :obrazic: :obrazic: :obrazic:pffff -
a co wy wszystkie takie nerwowe:diabloti: Ostatnio mini piesek podbiegajac do Tigry został szybko zabrany przez swoja pania jak powiedzialam "ooo Tigra sniadanko przyszlo":diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] a kysz... z tymi textami :mad: bo psem poszczuje :diabloti::grins::grins::grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :-?:roflt::roflt::roflt::roflt:
-
[quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Poszlim na psacer w letnią pogode.... doszliśmy do lasu lunął deszcz, zmokliśmy jak świnie i wrócilim do home :mad: kto nam zamówił taka pogode :mad: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] u mnie słońce i ciepło:grins::grins::grins::grins::grins:
-
FIONKI..... gdzie wyy??:razz::razz::razz::razz:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/248/5adedd2a6e8ae971.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/210/09c3a0b822d0c64d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/210/9e3603260c114f93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/249/ac4e7aa52cad0a4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/211/3df1cfe5e2d883aa.jpg[/IMG][/URL]