-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] Ja dziś po ciężkich zakupkac[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]h ... TZ idzie 22 lipca znow do szpitala ..tym razem już na dłużej i dłużej będzie nie na chodzie [/B][/COLOR][/FONT][/quote] qrcze bidny TZcio:shake: zdrowka mu
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Spoko, spoko - nie tak szybko :eviltong: [B]pfffff [/B] Ani boxio ani rżnięcie :shake:......goooorzej :crazyeye:[/quote] będzie dzidzi???:roll::roll::roll::diabloti::evil_lol::multi: -
czesc Jagódko z piesiusiami:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[url]http://i58.photobucket.com/albums/g253/paula_z/2008/img053.jpg[/url] maaaaamoooooo a Maxiu znowu dlubie jezykiem w nosieeee yłeeeee wracaj szybciutko bo ty tak jakos nie takos:shake: zostaw ta prace:roll: damy rade utrzymamy sie z mojego stazowego:evil_lol:
-
cze dziołcha:diabloti::diabloti::diabloti:
-
[quote name='Medorowa']Se oddaj do naprawy:siara:[/quote] juz se oddałam bedzie za 2 tyg. :siara::diabloti: [quote name='Jagoda*']Witaj Ewciu z piękną Tigrusią...[/quote] czesc czołem:multi:
-
[quote name='Medorowa']See jaj nie rób, okej:razz:[/quote] se nie robie:razz: aparat sie popsuł:roll:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A Ty co? Z imprezy? :crazyeye: boszszsz.....a ja tu.... :placz::placz:[/quote] haha nie ale oblewam ostatnie chwile twojego blozka:razz: branoc:loveu: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
iiiii jeeeszcze jeden iii jeeeszcze razzzzzz:drink1: -
[quote name='Medorowa']Bossssz a tu znowu zdjęcia:mdleje: :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] nie martw sie juz niedlugo..... a wogole nie bedzie:placz::placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='LeCoyotte']nos jest najbardziej nieostry;) jak dla mnie ostrość jest mniejwięcej na ramionach..[/quote] dla mnie najbardziej nieostre sa oczy ;)
-
[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B] co o tym myślicie?:razz: [URL]http://img376.imageshack.us/img376/277/img1203kopialk7.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/quote] ostrosc poszła na nos
-
[quote name='dog_master']Mi sie podobaja :) Pierwsze fajne [tylko drogne niedorobki, cien, tlo etc], drugie przeostrzone, ale tez ok :) Z Anglii zawsze sie sredni oplacalo, ale najlepiej sprawdz samemu ceny ;) Najtaniej to z USA, ale clo... ;) [/quote] nie odpisałam dziekujeee :) hehe qrcze w tym 2 zmniejrzyłam wyostronie i obrobione juz zdjęcie i do tego po wrzuceniu na serwer sie masakrycznie wyostrzyło:razz: qrcze jak brat byl w stanach kupilam fujka teraz jak fujek doprowadza mnie doszalu to on jest w anglii:lol: [quote name='Rinuś'][B][I]Ewwwwuuuś :diabloti: skończ już bo ja się gubię :eviltong:[/I][/B] [/quote] sasasasa :siara: mucha troszke ciemnawe kaasik ciutke inaczej bym wykadrowala
-
[quote name='Rinuś'] [B][I]hmm na obiektyw nowy sobie uzbieram :p podejrzewam że jeszcze w tym roku bym kupiła nowy :razz: bo to ok 1tys prawda?[/I][/B] [B][I]Jednak póki co jestem przekonana do EOS-a 400D :loveu: [/I][/B] [B][I]wiem, że nauka troszkę mi zajmie, ale wiem że warto..kocham robić zdjęcia i chcę się nauczyć dobrze je robić...[/I][/B][/quote] no a wez pod uwage ze majac juz ten tysiac uzbierany dokladasz sobie to zaoszczedzone na body 7 stowek i kolejny prawie jest :cool3::diabloti:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Wiedziałem..... :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol: tylko ciiiii nikomu ani mru mru -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Aaaaaa.... to widzę, że prawie wszystko lubisz :evil_lol:.....oj ti, ti...... :diabloti:[/quote] :errrr::errrr::errrr::errrr::errrr::errrr: -
fjuu fjuu ale mnie dawno nie bylo tutaj..... Rinuś zastanów sie czy ci sie lustro "przyda" na twoim miejscu wolala bym sobnie wziasc 350d i doloozyc kase na obiektyw... samo body za 2 tys...biorac pod uwage ze z kitu nie bedziesz zapewne zadowolona....eeee przemysl to a co do obiektywow to nie wiecie jak kształtują sie ceny w Anglii?? opłaca sie cos sciagac czy nie bardzo??:roll: planuje pozbyc sie swojego fujka ale pakujac kase w samo body z kitem mi nie na reke :shake: takie o 2 portreciki ;) jeden canonowy drugi fujikowy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/308/2991c9d2a2f690aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/240/d29be66acfc1d6bd.jpg[/IMG][/URL] ujda??
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] A co jeszcze lubisz?:razz:[/quote] :lol: hyhyhy........spytaj sie czego ja nie lubie :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']no to co się goopio dziwisz :p psy mnie molestują o spacerek :lol:[/quote] bo ja lubie sie goopio dziwic:diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a nie wiedziałaś? :razz: :diabloti:[/quote] yyyyyyyyyyyyyy wiedziałam wiedziałam :p:cool1: -
qrna MAdzialena ale ostatnio tu smutno u ciebie:shake: biedne psiule..
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] bo ja jestem wyjątkowy :B-fly::B-fly: :evil_lol:[/quote] :roll: nooo ten tego .... jasne :multi::evil_lol: -
[B][COLOR=Black] ale extra lisek:multi: i rudy kociak:loveu: apropo rudych kotow kot mojego TZta ( tysz rudy) zawsze jak leży na plecach i go miziam wgryza mi sie w nadgarstek :roll: ..... myslalam ze mnie nie lubi:-( no ale przecie mnie wszyscy lubią:roll: no i .... ostatnio w tv mowili ze koty nie lubia głaskania po brzuchu ... hahah a ja go na sile ciach na plery i miziu miziu :diabloti: czyli on jednak mnie lubi:loveu: cze dziołchy:multi: [/COLOR] [/B]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś'] Co roku już pod koniec czerwca zaliczałem pierwsze grzybki - a w tym doopa :shake: [/quote] o masz nie jeden by chciał zaliczac dupy ..a ten tylko marudzi :lol::evil_lol: