Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]a moja Luśka kochana wczoraj nauczyła się przynosić piłkę.... wiem że dla Was to żadna rewelacja .............. ale ona nigdy nie przynosiła:multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/quote] :multi::multi::multi::evil_lol: a jak dlugo sie uczyla?? 2 lata? 3??:evil_lol:
  2. wiesz co Ewo?? ja ci powiem co... wcale twoje psy nie sa fajne...wcale one sie fajnie nie bawią wcale fajnych fot nie masz... i wcale a wcale mala nowa klucha nie jest urocza:placz::obrazic:
  3. czesc zarośnięta pajęczyną :diabloti::multi:
  4. [url]http://img110.imageshack.us/img110/6139/dsc02909fx2.jpg[/url] buhahahahahahaha:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::ylsuper:
  5. [quote name='basiulka22tychy']czesc laseczki :):):) Dawno nie bylam na fotoblogu moja galeria to juz pajeczyna zarosła :):)[/quote] hahaha siemanko Basia:multi::multi: z ostatniej chwili - nie poszłam do pracy:diabloti: zara ide do lekarza po L4:roll: cala noc mialam gorączke i cały wczorajszy dzien i musze cos wymyslec zeby pojsc na kurs dzisiaj i zeby mama nie darła sie:evil_lol:
  6. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][/FONT][/B] [IMG]http://www.scienceofdrink.com/wp-content/uploads/2008/02/long-beach-iced-tea.thumbnail.jpg[/IMG] [/quote] eeee ja tez chce taki piciuuuu
  7. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cze Effuś ;)....jak nagadane ...przeca prawie nic nie przybyło :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] ojj ciiiiiii nagadane i juz:diabloti:
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]a może zrobiliby do 2 tygodni :razz: i byłoby dopsz....[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]cze pracusiu ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] no jutro ide zaniesc bo po wczorajszym spacerku i super extra udanych fotach nie ma co czekac i miec nadzieje ze na wakacje mu sie polepszy:roll: cze Alusiu [quote name='BeaC'][COLOR=darkred][B]witaj Eff widziałam Cię w krótkich gaciorkach[/B][/COLOR] [B][COLOR=darkred]a z tym aparatem............[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]otwórz okno[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]zamachnij nim[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]i pierdyknij:diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkred]a potem kup se nowy:multi:[/COLOR][/B][/quote] a witam sie witam nie mam kasy zeby machac aparatem:diabloti: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]czyje to takie nogi tu?[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]bo chyba nie Tigrusi :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] sasiada :diabloti: echh jestem wrocona z pracy caly dzien mialam gorączke lipa na maxa jutro do lekarza musze isc:roll: a dzis jeszcze na kurs... a nie mam siły:placz:
  9. eee bez sensu ze pojechałas:siara:
  10. łał ale mnie tu dawno nie było:crazyeye: witanko:multi: widze ze Teki sie swietnie trzyma:loveu: nic tylko pozazdrości energii:cool3:
  11. [url]http://images26.fotosik.pl/238/35aa5e271dba079d.jpg[/url] :crazyeye: kto ja tak pomalował?:diabloti: ale wanna extra:loveu: taka wielllllllllllllllkaaaaaaaaaa:diabloti:
  12. [quote name='basia2202'][B][/B][COLOR=Purple][B]jaka tam cieczka :roll: Zuzka po sterylce :razz:[/B][/COLOR] [B][COLOR=Purple][COLOR=Black]ahahaha no tak ... czyli tez masz odpowiedz:evil_lol:psy czasami przeciez tyja:eviltong:[/COLOR] no coooo??:eviltong: a w ogóle jakaś Ty spostrzegawcza:cool3: od początku mam ten nick:eviltong::diabloti: [/COLOR][/B][/quote] no przecie wiem .. ale jeszcze nigdy sie tak z toba nie witałam:roll:
  13. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B] najważniejsze, że mała w dobrym zdrowiu:) aa... i od tygodnia znowu jej wagi przybyło.... a przecież prawie nie jadła, bo się fochała na żarcie... poprzednio było 43,30 kg... teraz jest 43,85 :splat:ja nie wiem... ona rośnie jeszcze czy co? :crazyeye: [/B][/COLOR][/quote] moze cieczka nadchodzi;) cze Basia2202 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. [quote name='Jagoda*']Tigra lubi pifffko...;) [URL]http://images30.fotosik.pl/238/e35adb1a7175cf37.jpg[/URL][/quote] piffo nie nasze:shake:
  15. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] aaaaa to ty krótkich gatków nie widziała :shake:.... ja mam krótkie :grins: krótsze od spodniczki :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] hehe takie króciusie tez mam ale takie ten tego różowe z zeszlego roku :lol: [FONT=Arial][B] [COLOR=Red]osz kurka ......to masakra z tym aparatem ... dawaj do serwisu jak jest gwarancja [/COLOR][/B][/FONT][/quote] no ale to po wakacjach :shake:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red] [B]leceeeeeeeeeeeeeee [COLOR=Black]tylko nie przelec:diabloti:[/COLOR] jakie fiu fiu ......na temacie Fotografia II na Offie dowiedziałabyś sie że to badziew :evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale tam większość to pewnie po Szkole Reżyserskiej i ten tages :diabloti::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahha takk tam jest duzo znawców i profesjonalistow do ktorych my ALu sie nie umywamy:diabloti::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cześć :multi::multi::loveu: nie będą...nie mam nadal aparatu :roll::diabloti: *** dzisiaj umieram od samego rana na dziwny ból (skurcz) brzucha :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no czesc a mowilam ... zebys zostawila w zapasie jakies foty:diabloti: fjuu fjuuu moze ...................................... zjadłas duzo czeresni? :grin:
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT][COLOR=Red][B][FONT=Arial] Effuś przeca on młodszy od mojego Canonka :crazyeye: [COLOR=Black]nawet roku nie ma [/COLOR]:roll:[COLOR=Black] no ale niestety qr ten tego :shake: fuji czesto maja problemy z matryca... wczesnmiejszy canon tez byl o wiele starszy i nic :placz: nie wiem po wakacjach zaniose go do reklamacji:roll: mam nadzieje ze do tego czasu sie do konca nie spierd.... choo na krótkie spodenki do mnie i zobaczysz jak na fotce sa paseczki ... aczkolwiek musze przyznac ze sa malo widoczne niestety inne foty to masakra!!!!! [/COLOR][/FONT][/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mam Nikona 60D[/B][/COLOR][/FONT][/quote] fjuu fjuuuu
  19. [extra macie to jeziorko:multi::multi::multi:
  20. no nieee Ewo tylko nie mow ze ta mała klucha bedzie twoja :mdleje::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi: dzień doberek :loveu: cóż za piękna Tigrunia na łączce sobie biega :cool3: [URL]http://images25.fotosik.pl/237/5278bda0e89cac33.jpg[/URL] nie ładnie to tak psu uciekać :evil_lol: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] czy taki dobry to nie wiem... hehe ciiii ja wcale nie uciekam;) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]widziałam rozbieganą Tigrę ....:multi: Effa daj fote w krótkich gatkach :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze All [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/302/e5f9bba9a9548e93.jpg[/IMG][/URL] rozpier... mi sie matryca w aparacie:placz: ale nie na kazdych fotach ale qrwa mac nooo:placz:
  22. no nieeee Ala ma nowego aparata a moj sie ropier...:placz::placz::placz::placz::placz: jestem załamana ostatnio wszystki mi sie rozppier...:placz::placz::placz::placz: a jakiego masz??:razz:
  23. suemanko :multi::multi::multi::multi: kiedy jakies foty beda:diabloti:
  24. czesc :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...