-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='agaciaaa']wolałabym wybrać coś z tych dwóch.. i tak mam już mętlik w głowie. ale dzięki bardzo za propozycje :) A moge wiedzieć dlaczego?[/quote] ale zastanow sie nad canonem ;) no nie wiem wogole mi nie lezy fuji :roll: canon to canon ma to cos :evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
e.v.a replied to arima's topic in Foto Blogi
cze Pysiu Rysiu :loveu::loveu::loveu::loveu: -
buahahah Pysia teraz bedzie nawedzac Ewe i ja zamykac jak bedzie miala ochote na małe co nieco :grin:
-
[url]http://images26.fotosik.pl/252/b5ce2571ada2654c.jpg[/url] czemu lejeta psu wode do nosa:roll:??? cze Bab:loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/100610/00000038.jpg[/url] buahahahahahahahaha :grin: a co on sie w praniu skurczył? :grin: -
cze jabcok :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
-
[url]http://images33.fotosik.pl/327/53570105854fd1e8.jpg[/url] ooo ale masz fajne bocianki w ogródku :loveu::multi::evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
kiedy dasz foty morza:razz::razz::razz: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[url]http://www.pyo.3d.pl/zuza/Wwa_nowe/zuza.0129.jpg[/url] oooo jaki mały smutny piesiooooo :placz::placz::placz::placz::placz: :diabloti: -
przyszłam na foty bachorka:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
łał jak pieknie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czesc Gizmuszki kamieniuszki:loveu::loveu::loveu: -
cze dziołchy:multi:
-
[url]http://images34.fotosik.pl/318/930e40f5f9abf952.jpg[/url] hyhyhy Ozzy biega na 2 łapkach :evil_lol:
- 78403 replies
-
łał Medowa ile fot :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: buahahahahahahahahahahahahah
-
[quote name='Medorowa']Wozić się zaczęłaś fiu fiu;) No ja zaczęłam i nie skończyłam, ale muszę skończyć, bo za dużo w to kasy wpakopwałam:roll:[/quote] hyhyhy ja z gory zaplacilam wiec musze wyjezdzic :) zreszta prawko mi na gwałt potrzebne:razz: [quote name='Cimi']A przepisy i inne pierdoły mówią, że musisz zachować szczególną ostrożność :diabloti:, haha. Mi zostało kilka godzin do wyjeżdżenia, ale już mi się nie chce :evil_lol:[/quote] taaa to ona z mordy miazge by miala a nie ja:diabloti: a pasy i swiatla byly kilkanascie metrow dalej :p a mi sie chce bo lubie jezdzic brummm brummmm [quote name='rwpb']Oczywiście piesa też robi prawko?[/quote] hyhyhy taaa piesa na hulajnodze za mna jeździ :diabloti: [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]to ZNOWU ja:diabloti: widzialam znowu fajniste fotki zoowe:multi: [/B][/COLOR][/quote] to znowu ty fajnie:multi: [quote name='zuzolandia'][URL]http://images33.fotosik.pl/324/b6438c5684240f30.jpg[/URL] Klocusiowy Oranzus ;-) hihihihihih witanko zoomaniaczkowa EFFO;-)[/quote] czee Rudo :loveu: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]Effka Effka.. co zrobiłaś piesowi?? :crazyeye: nie dość, że Tigra jakoś... inaczej wygląda.. to i nie taka ubłocona jak kiedyś :evil_lol: :diabloti: [URL]http://images27.fotosik.pl/248/14b63715f682772d.jpg[/URL] a ogólnie to fotaski super:) ściskamy Was baby! :loveu: [/B][/COLOR][/quote] ja piesowi nic:cool1: ona sobie sama :evil_lol: my was tez tulimy:loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Byłam, kawę wypiłam, foty obejrzałam tylko ciebie nigdzie w pobliżu nie było:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no nie ma nie ma w pracy se siedzialam :roll: [quote name='Jagoda*']Ja też byłam z kawą, przyniosłam ciasteczka, oczywiście chrupiące;)... Musisz się przyzwyczaić, samodzielna jazda dostarczy Ci o wiele, wiele więcej emocji:evil_lol:.[/quote] hahaha i nie zostawilas mi chrupkiego ciachaa??:( hyhyhy
-
zaniedbujesz mnie mamo:placz::placz::placz::placz::placz:
-
agaciaaa ja bym brala canona z serii A moze A720 is? z tym ze nie wiem po ile stoją :razz: canon ma bardzo udana serie zalezy tez czego oczekujesz od aparatu na jakich ustawieniach ci zalezy , ale napewno z canona byla bys zadowolona ja osobiscie na fujii juz nigdy sie nie skusze:roll:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale kicia łaciata :loveu::loveu: dzień dobry :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] dobryyyyyy [quote name='Jagoda*']Nuuuda...;) [URL]http://images28.fotosik.pl/251/b7005045369a36c9.jpg[/URL][/quote] hahahaha [quote name='rwpb']Cześć Ef :loveu: Fajne macie ZOO. U nas w Szczecinie takich rzeczy nie ma, a szkoda. Najbliższe w Poznaniu, 220km. A tak w ogóle, to gratuluję wczesnego wstawania w sobotę. Ja wstałem dopiero teraz...[/quote] czeeeeeee:multi: no nasze zoo jest suuper :] haaa musialam wstac bo o 8 mialam jazdy:roll: za to dzisiaj wstalam dopiero :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobrze posiedzieć przy żubrze! :evil_lol: :loveu:[/quote] :lol: [quote name='AlKil']Ja wolałabym zobaczyć minę instruktora...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] hahahaha eee nie bylo tak zle;) goopia baba wyleciala zaa autobusu :angryy:
-
[quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]a może Ci sie tak wzdaje.............. Luska to straszny zazdrośnik........... a jednak...... dyzio jest fajny do zabawy[/B][/COLOR] [/quote] eeeee:shake: Tigra sie bawi dopoki np. nie wykopie swojego kamienia potem agresja:roll: nie gryzie ale ostrzega ...to taki samolub:razz:
-
[quote name='AlKil'][URL]http://images34.fotosik.pl/317/ee89dd1887f1a2d8.jpg[/URL] Wyczesałabyś tego biednego psa! :mad: Dzień dobry. Pojeździłaś se już???:cool3:[/quote] hahaha no to fakt troszke sie skołtunił :oops: yhmmm:loveu: i bym przejchala babe:diabloti: bo mi pipa zaa autobusu wyskoczyla jak wymijałam go :roll: hahaha mina baby niezapomniana:grin:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/100122/00000010.jpg[/url] hahaha ale boski spiący ziemniaczek:loveu::loveu::loveu: -
czesc dziewczyny i chłopaku :multi::multi::multi:
-
[url]http://img329.imageshack.us/img329/6633/060nl5.jpg[/url] ale Extra:multi: moja Tigra nie potrafila by sie tak bawic:shake:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
cze łancuch :multi::multi::multi: