Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='rwpb'][URL]http://images30.fotosik.pl/256/6f9268904f2619d3.jpg[/URL] - śniadanko :lol: Fajne fotki, rób więcej. A tak w ogóle, to fotki z pierwszych stron nie działają.[/quote] to wykałaczka:diabloti: a nie dzialaja bo byly na starym serwerze i pewnie juz nie zadziałają [quote name='Jagoda*']Ona patrzy na żółwika, jak na...:evil_lol: [URL]http://images23.fotosik.pl/254/21ecc2dd9f43e6e6.jpg[/URL][/quote] no jak na coo ? jak na coo?? [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]<powyginana> no troszkę :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahahahh [quote name='agbar']Dzien dobry bardzo:multi:[/quote] bardzo dobry dzien:multi: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ja mniej baardzo ale też dzien dobry:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] mniej bardzo .....nie bardzo:roll: [quote name='AlKil']ja też się witam znów.:multi:[/quote] witam Ciebie tez znóff:multi: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B];)bryyyyyyyyyyyyyyy........... Eff :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:loveu: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dobry Tigierki :loveu:[/quote] heloł Gizmusie:loveu: [quote name='Rybka_39']Cześć Tigrowa, co tam u Was?:cool3:[/quote] powoli do przodu :) [quote name='zuzolandia']BRYYY....wczasujecie sie juz ?????[/quote] juz prawie prawie :D aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja mam od dzisiaj wooooolneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi:
  2. czesc dziewczyny:multi::multi::multi::multi:
  3. [CENTER][SIZE=5][B]sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj żyje nam hejjjj :ghost_2::tort::ghost_2: [/B][/SIZE][SIZE=5][B]:drink1:[/B][/SIZE] [SIZE=5][B]:laola::laola:[/B][/SIZE] [/CENTER]
  4. ooo ale czysciutka rzeczka :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  5. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]rosołka rzuca się z ryjkiem na Tigierkę? :crazyeye: taka mała popierdółka i tak fika?? :roll: nieźle :evil_lol: :diabloti: bosz... ten jej szczęśliwy uhahany ryjocek to mnie normalnie rozwala na łopatki :evil_lol: bosko! :loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/326/d63c1ce9590aecc4.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/quote] no coo ona przecie pierwsza była:diabloti: :loveu: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a co ona znów taka mokra? :roll::roll: przeziębi się...na dworze taki ziąb :roll::roll: dobranoc :loveu::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] bo piła :razz: pogieło cie?:roll: dziendobry:loveu: [quote name='Rinuś'][B][I]heloł :loveu:[/I][/B] [B][I]z 10 min otwierała mi się strona zWaszą galerią c:angryy:[/I][/B][/quote] czeeee to sie zmien internet a nie mi tu marudzisz:diabloti: [quote name='AlKil']witanko!!!:lol:[/quote] siemanko:multi: upał upał upał:multi::multi::multi::multi: wiec posiedze sobie w domu :evil_lol:
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/256/9032dc0b9f1e1176.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/38a3fbf7a561b301.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/3359e9d6d4bbbae8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/d63c1ce9590aecc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/255/583aa4310add5e9c.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='rwpb']A gdzie fotki z wojny?[/quote] nie ma:diabloti: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Zdjęcie tajemnicze, światło, cień... tak nastrojowo... :razz:[/quote] achaaaaaa ale tajemniczoooo:diabloti: [quote name='Medorowa']To masz wesoło:evil_lol:[/quote] ooo ty tuu??:crazyeye: [quote name='rwpb']Mogła byś już wstać, zaraz kolacja :cool3:[/quote] nie spie :diabloti: bylam se na dzilce poopalac sie kilka fot Tigrze pstryknac a potem z domu wybyłam ale nie spałam!:eviltong: [quote name='Alicja']:roll:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]uszyłaś żółwikowi ubranko :evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/324/66131db099be4cbd.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahaha taaa welon :evil_lol: daje kilka fot i spadam papapaaaaaaaaaaaaa [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/255/445058d3e21bd260.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/256/6f9268904f2619d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/256/ccd7b5704aa8ec62.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/326/bd13c249f0bc6c0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/334/c4cefcd0132f3f36.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B].............. ale fajnego masz żółwia a Tigra nie chce się z nim bawić w .................ganianego??!:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] uroczy co nie:D? :diabloti:nie ..... Tigra dobrze wie ze zółwisia sie nie tyka bo to on rządzi w tym stadzie :roll: [quote name='rwpb']Tigra w kasku :loveu:. W wojsku służy, cy-cóś?[/quote] buahahahahahahahah na rower szła to kask musiała założyć :diabloti: [quote name='Rybka_39']Ale fajny żółwiszon!:loveu: A jakie ma pazurska:crazyeye: Tigra superowa, tylko minke ma coś nieteges:cool3:[/quote] hihi no Tigra miewa nie teges minki :evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jaki tajemniczy Pan Skorupka :loveu: :evil_lol:[/quote] hahahahha a co w nim tajemniczego??:evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale te Twoje zwierzaki lubią się wietrzyć na balkonie :loveu: a żółwiowi by się przydało zrobić manicure :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czasami trzeba smrodki wywietrzyć :lol: przecie ma tipsiki :razz: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]ale fajoooskiii :multi: [URL]http://images31.fotosik.pl/332/36bc217c69955a1a.jpg[/URL] manicure byś mu zrobiła :eviltong: a lubią się z Tigrą? :razz: [/B][/COLOR][/quote] hahaha oki do następnej sesji pomaluje mu paznokietki wiesz trudno odczytać myśli żółwia:evil_lol: ale Tigra chyba jakos za nim nie przepada... znaczy ona jest zazdrosna o wszystko wiec jak ja sie zajmuję żółwiem to ona łazi za nami wpycha mi sie na kolana a na niego tylko zerka i tak jakby chciała mu pokazac "to moja EWa":evil_lol: ogolnie jak ona lezy a zółw idzie to Tigra wstaje zeby zolw przeszedł:lol: bo kontakt z jego pazurami to do przyjemnych nie nalezy a juz nie jednokrotnie chciał przez nia przejsc :evil_lol: zreszta Tigros jest nauczona ze zółfia sie nie tyka i spokojnie moge ich zostawic razem i pojsc gdzies... gozej z papuga:evil_lol: bo ta mała upierzona rosołka potrafi sie na Tigre rzucić :evil_lol: i wtedy wojna :roll:
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/332/36bc217c69955a1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/255/60ff44bc2b9f3bd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/333/8c3ecd8dc8ae345e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/332/dada92765927e09b.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/325/d6ac6bf4b5ff62ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/254/d239acf4b9a97a6a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/255/715320592b71e70e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/332/afee9d2704d342a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/254/21ecc2dd9f43e6e6.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/255/1d2fab5a64009cc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/254/227013845a1a3322.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/255/352b04167d2b9788.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/324/287f6735c4a03477.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/254/b4247b135e0d4524.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/332/b1847e812f43c917.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/324/66131db099be4cbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/325/b1a5d2c3fc83563c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/255/3c608466a7b95a5e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/325/825624d1af84220a.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]przyszłam zaglądnąć.. ale nie ma nowych fotów pięknookiej panienki, to se ide :cool3:[/B][/COLOR][/quote] ale maruda z ciebie :razz::razz::razz::razz::eviltong: jako ze dzis na pola nie wzielam aparata ( bo moj nadal w naprawie:roll: a mamy nie bralam bo nie wiem dlaczego :evil_lol:) mam kilka domowych żółfików [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/254/9d2732853629c5a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/325/15b4a5daecc5f8d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/332/d529399ae3503766.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/333/6d1ee6f83463b5b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/254/e241424ec7157c37.jpg[/IMG][/URL]
  14. mokro błotny pies to szczesliwy pies:loveu::loveu::loveu::loveu: a my dzis bylysmy na polach nad rzeczka ale aparatu nie wzielam:roll: a szkoda bo po deszczach podniósł sie poziom wody i Tigra mogła skakać ze skarpki :placz: i robić chlup:evil_lol:
  15. Zuzki co wy takie nie wyraźne??:razz::razz:
  16. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] dziś tak ciepło że kawki nie przyniosłam ale za to mam lody kawowe :) [IMG]http://i80.photobucket.com/albums/j171/bartlettkidz/coffee-ice-cream.jpg[/IMG] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :mdleje:nie no wypas te lody :eating: Jabkowa żałuj ze cie tu nie ma i ich nie zjesz:diabloti:
  17. [url]http://img67.imageshack.us/img67/9306/dsc08947qi0.jpg[/url] hyhyhy ale masz nie proporcjonalnego piesa:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  18. http://www.wielgowo.pl/bandi/atos447.jpg tak tak taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: mokroooo:loveu: czeeeee:loveu:
  19. [quote name='rwpb']Przylazłem se posta nabić :cool3: Widzę, a raczej czytam, że nauka dobrze idzie :loveu::bigcool: Poprzednio miałem napisać Pan i Władca, ale troszkę nie wyszło... Wesołego łykendu :hand:[/quote] hahahaha :diabloti:to troszke ironicznie zabrzmiało:eviltong: ale ja jestem Pani hahahaha fanksss:loveu: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zabiłaś mnie kobieto :roflt: a o takich światłach nie słyszałam albo już nie pamiętam że słyszałam :) hahaha a co do policjantów to ilu ja fajnych i przystojnych znam :crazyeye: jedyny minus to że o pracy dużo gadają wszyscy [/B][/COLOR][/FONT][/quote] no cooo:oops: bo o nie sie nie pytaja na egzaminach i instruktorzy zazwyczaj o nich nie mowia:razz: echh no wiem czesto spotyka sie przystojnych ten wogole o niej nie gada:razz: i jest NORMALNY:crazyeye: a niestety do tej pory mialam przyjemnosc z dziwnytmi i psychopatycznymi policjantami:razz: [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]Efffkaaaaa.. ale żeś chlapnęłaaa :turn-l::roflt: policjant... :evil_lol: [/B][/COLOR][COLOR=Purple][B]nie wyczyściłaś kafelków.. pies nawet zauważył [/B][/COLOR][COLOR=Purple][B]:eviltong:[/B][/COLOR] [COLOR=Purple][B][URL]http://images31.fotosik.pl/330/ffff2c89295d65cb.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/quote] hyhyhy no co zdaża się :lol: ciiiiiiiiiii [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] koffam Cię Efuś :evil_lol: tylko nie daj się omamić ...policjantom się nie wierzy :shake:....tych świateł używamy jak stoją na trasie:evil_lol: dober :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: wiemm.... mialam przyjemnosc obcowac z jednym:roll: hahaha to tez wiem:evil_lol: bober:multi: wstałąm ale ide:eviltong: bede pozniej wiec szykujcie foty jakies:diabloti:
  20. buahahaha ja je uwielbiam:loveu::lol: gdyby nie fakt ze to ojciec i syn pomyslala bym ze to peda.. :lol:
  21. trzymaj sie , bedzie dobrze moze kaszke dla dzieci?? Dyzio wracaj do zdrowka
  22. nooo dzielny Tzcik:loveu::multi: teraz trzeba uważać i ćwiczyc nóżke i bedzie cacy :multi: pozdrowionka i usciski :loveu:
  23. [quote name='zuzolandia'] witanko slicznotko :loveu:[/quote] :errrr::errrr::errrr::errrr: czeeeeeeeeeeeeeeeeee:loveu:
×
×
  • Create New...