-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Cimi']mam czipsy, mogę Ci dać :evil_lol:[/quote] a jakie jakie masz:razz:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
fjuu fjuuuu Ewo jakie ćliczne włoski:loveu: takie nie brązowe:cool1: -
[quote name='Cimi']a to F to do kogo :diabloti:[/quote] no przecie nie do ciebie :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Heloł w tym masakrycznym dniu :)[/B][/I][/COLOR][/quote] ojaaaa twoj tysz masaktyczny:diabloti::evil_lol: [quote name='Medorowa']:grins::grins:Ja tyż:bigcool: Cze łEwka:eviltong:[/quote] bo sciagasz po mnie:cool1: cze M:loveu: [quote name='rwpb']Już trzecia strona bez fot :mad: evaxon obraziła się na aparat :cool3:[/quote] :placz:bo nie mam aparata:placz: bo sie popsul i jest w naprawie:diabloti: haaaa pospalam sobie i odrazu mi lepiej :p teraz izmne piff i jaki czips by sie przydał:siara:
-
cze F:diabloti:
-
[quote name='Medorowa'] Widzicie gdzie my jesteśmy w rasowych bokserach:B-fly: A tak cały czas uświadamiałam sobie/ uświadamiano mi na forum, że ja nie mam boksera, ino psa w typie, bądź kundla - a tu taka niespodzianka:grins::evilbat: Ha, od razu urosłam:cool1::diabloti: R=R;):evil_lol::evil_lol: Nawet nie piszę, by "przywrócono" nas na foto... bo wiem, że to i tak nic nie da:p:p[/quote] hyhyhy popatrz ja tysz tu jestem:multi::evil_lol::loveu:
-
heloł jabolll:loveu:
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
[url]http://images25.fotosik.pl/242/cf9851070671f4d5.jpg[/url] kuci kuci :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
noooooooooooooooooo i ja tysz jestem :multi:
-
[url]http://images29.fotosik.pl/247/ed0ec9d35e42c8be.jpg[/url] hahahaha ale postrzelony:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
łeeee nie ma żadnej nowej dzikiej opowieści??:roll:
-
[quote name='rwpb']Miotają, cy nie nowych fotek niet? Paczemu?[/quote] moge wstawic zoowe [quote name='zuzolandia']dogo zwroconeeee......mozna pisac goopoty hihihh.....[/quote] ja nigdy glupot nie pisze:shake: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Teal][B]Czeee Eff jak leci? :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie leci :multi: [quote name='agbar']BU:diabloti:......[/quote] MU:diabloti: [quote name='AlKil']hellołki!!! Me prace poszukiwawcze zostały wynagrodzone... mam Was!!!:lol:[/quote] hahahaha ja mam wszystkie subskrybowane wiec nic szukac nie musze :eviltong: boszz.... normalnie siedze i usypiam....mam masakryczny dzien :roll: w pracy myslalam ze wybije głową monitor :lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
a ja nie jeżdżę pociągami wiec problemu z glupimi babami nie mam :p czeeeeee -
[quote name='zuzolandia']no cho do mnie.....podziem poszalec po ciucholandach :eviltong: [/quote] juu leceeeeeeeee:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]Heloł, heloł moje psyjaciółki:multi: witam wygnańców z FB:diabloti::evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/quote] heloł heloł wuje sie wygnana:crazyeye: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale Tigra ma kumpla :cool3::cool3: rozmiarowo dopasowani idealnie :evil_lol::evil_lol: cześć :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] to najfajniejszy kumpel na swiecie[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi: [/B][/COLOR][/FONT] czeeeeee [quote name='majoka']widzę,ze tutaj konwersacja na poziomie heheh (chodzi oczywiście o Medorówkę i Ewkę z drzewka):diabloti:[/quote] hyhyhy :loveu: [quote name='agbar']Ale was porypalo:roll:[/quote] no porypalo je ze hejj [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] praffda :cool1:...jak tak mogą zachowywać się posiadaczki osobników R=R rasy BOXER :p nabiłam se posta :diabloti: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ciiiiiiiiiii cze piszaca se[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:multi:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='rwpb']Witamy, witamy Gdzie Was wymiotło z FB? Toż aby tu wrócić musiałem grzebnąć w historii.[/quote] bo tak nami miotaja :crazyeye: [quote name='zuzolandia']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: SIEMA GOOPOLKU :loveu:[/quote] witanko:loveu:
-
[quote name='Medorowa']Tzn mnię??:roll:[/quote] nie mnię tylko Cię:razz:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Medorowa']Ja Ci mogę zamontować:loveu::diabloti:[/quote] no okej ale tylko jednego:razz: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Medorowa']A będziesz tak wspaniałomyślna:razz::razz:[/quote] jak tylko zamontuje tipsa:diabloti: -
[quote name='Medorowa']Żę niby mnię:roll:[/quote] nię mnię tylko Cię
-
[quote name='Medorowa']:roll:Nie wiem, NIGDY [COLOR=White]nad tym [/COLOR][COLOR=Black]NIE [/COLOR]MYŚLAŁAM:roll:[/quote] to wiem bo myslenie nie w twoim stylu:razz:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Medorowa']A przyszłam sie z Tobą przywitać Cześć Eff:loveu: Bo mnie swędzi:p[/quote] podlubac ci tez??:razz: :loveu: -
[quote name='Medorowa']A co mnie to, że Ciebie to, że mnie to też:obrazic:[/quote] no nie wiem co ciebie :niewiem: