-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Medorowa'] Ja siem przyszłam ino pochwalić, że dostałam się na studia dzienne:bigcool::bigcool:[/quote] i jak dlugo masz zamiar studiowac w tym roku :diabloti::diabloti::diabloti: jaki kierunek? cze:loveu:
-
heloł jabolki:loveu:
-
cze Klocuszki :loveu::hand::hand::hand::hand:
-
[quote name='AlKil'] A tak w ogóle to co to za party tam będzie???:hmmmm: [/quote] to ona na party jedzie? i jeszcze sie martwi o nocleg:crazyeye: na party sie imprezuje to po co spac:evil_lol:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
cze ślicznotki:multi: -
[quote name='jonQuilla'] [FONT=Garamond][SIZE=1][COLOR=Wheat]cholera zaczynam się bać :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] i bardzo dobrze :roll: [quote name='AlKil']Zajrzałam w przelocie:lol:[/quote] czesc przelatująca :multi: ułeeee dogo nie działało:shake: im blizej wyjazdu to bardziej sie martwie o pogode:roll: i o to ze nie mamy gdzie nocowac przez 2 noce:roll: uchhhh nie nawidze miec takiego stanu lękowego :evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zaklaskałam do nieba w sprawie pogody na Twój pobyt ;) zobaczymy czy moje klaskanie zostało wysłuchane :eviltong::eviltong: nie było tak dźwięczne jak to u Rubika ale starałam się ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi: a jak nie bedzie pogody to.............. cie odnajde i ja ci klasne:mad:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no niby ma, ale mina i tak świadczy o jej rozczarowaniu ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] rozczarowana to ja bede jak nie bede miec pogody nad morzem :roll:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[FONT=Georgia][/FONT]eeejjjjjj tyyy kwoatkowa byłam tu:cool1: -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]hejka Effka z Tigrą i zólwiem i rosolkiem i z czym tam jeszcze??:razz: [/B][/COLOR][/quote] i bez kasy :razz::razz: heeejjj:multi: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]hahaha.. panna Ci focha strzeliła :evil_lol: normalnie takiego z przytupem :diabloti: [URL]http://images31.fotosik.pl/336/ce45ff56a23f09aa.jpg[/URL] cmokamy Was Efffy :loveu: i zazdraszczamy wolnego... :roll: my się urlopujemy dopiero we wrześniu... chyba uschnę na wiór do tego czasu :placz: [/COLOR][/B][/quote] haha ona nie strzela takich fochów :P nie uschniesz ponoc ma padac:razz: [quote name='rwpb']Nio, ładnie wyszła. [URL]http://images31.fotosik.pl/336/ce45ff56a23f09aa.jpg[/URL] - zaklinacz deszczu :loveu: Czemu nie pokażesz swojej papugi?[/quote] bo nie mam chwilowo jej fot:diabloti: gdzies na wsteczu sa jej zdjęcia mysle ze jak cofniesz sie do lipca 2007 znajdziesz cos dla siebie hehehe [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ile Tigrusi :multi::multi::loveu: ona ewidentnie wypatrzyła najpierw sobie coś na niebie ... [URL]http://images31.fotosik.pl/336/ce45ff56a23f09aa.jpg[/URL] [COLOR=Black]śliweczke jej rzucałam [/COLOR] a potem chciała pofrunąć do tego czegoś [URL]http://images24.fotosik.pl/258/fa6a338441fb5fef.jpg[/URL] [COLOR=Black]a tu kolejna [/COLOR] a jaka zawiedziona siedzi ze jej się nie udało [URL]http://images24.fotosik.pl/258/a67a62f461c418e6.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] przecie ma patyczka co nieee????
-
jejj :multi:bedzie dzidzia:multi: gratulacje Kasiu:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/257/519e3c9ca1ef9544.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/329/feb1247a630f6ad9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/257/16e5af7fd9d0d692.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/329/cfbda2dbde5b9d4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/257/9dcca570e90de04c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/258/fa6a338441fb5fef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/257/16daa3545baa3d99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/336/249b737320545c8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/256/22e3db3a8a294206.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/258/a67a62f461c418e6.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/337/55b575efba4c5664.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/336/ce45ff56a23f09aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/256/a01fe8973b405cb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/336/da65a4637e570882.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/257/35955cc87802f9c3.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:czytałam że masz urlop :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] echemmmm:multi: z piatku na sobote spadam nad morze :multi: szkoda ze pogoda ma sie zjebutać :roll::roll: i ze aparatu mi nie oddadza przed wyjazdem:roll: czyli 2 powazne powody zeby byc wqr... i zepsuc TZtowi wakacje:evil_lol: foootyyyy [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/256/3a366c7d2d553d2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/337/5812d9e6f258cefb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/336/ad0e333599d3817b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/336/0443319d1725c40e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/329/2ea579d98efe98ed.jpg[/IMG][/URL]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
uwielbiam pierniki :mdleje: zoooooooooooooo:multi::multi::multi::multi::multi: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Jooooooooooooooooooo i to wszystko moje, tylko moje............................mniammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm [/COLOR][/FONT][/B][/quote] o masz... ubiegła mnie:roll::roll::roll: czeeeeee Apelko:loveu::loveu::loveu:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][/B]cze gaduło:multi::multi::multi::multi: -
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B] witaj a młody?/ jak to młody biega rozrabia skacze podgryza żre pije śpi sika i kupkuje i tak w kółko:razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/quote] ale nudny ten twoj mały piesek :roll::roll::roll::roll: cze wam:loveu::loveu::loveu:
-
Madzia a wiesz co ja mam? a wiesz co ja mam ???:razz: ja URLOP MAM :multi::multi::multi::multi::multi::multi::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:
-
witam cie oleee oleeee:multi::multi::multi::loveu::evil_lol:
-
aaaa tam... co sie nie jak jak sie da wszystko sie daje:diabloti: cze Ewuś:multi: [quote name='Rinuś'][B][I]A ja dalej szukam noclegu w Gdyni z 2 na 3 sierpnia :evil_lol:[/I][/B][/quote] to jedz w ciemno