Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] a wakacje hmm....lepiej jak gorzej się zaczną niż jak gorzej mają się skończyć :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ale tak zaczete wakacje tak samo sie kończą :roll: cze żabojady:loveu:
  2. cze głodomorki:multi::multi::multi::multi:
  3. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] a dla Ciebie przyniosłam kawkę :) [IMG]http://www.lulu.com/items/volume_35/543000/543924/1/preview/4.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] gull gull!!! wypiłam za nią :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Atoska zapraszamy na lekcje pływania i skakania do wody oraz na lekcje taplania sie w kałużach :loveu::loveu::loveu: czeeeee:multi:
  5. cze chorowitki :loveu: zdrowka dla maluszka:loveu:
  6. buahahaha teee dziołchy bo wam oczy z orbit wypadną :evil_lol:
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/07ab78bbc148fc63.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/4f0d7125502412de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/65c7899848fb9f6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/16e82d555eaf2efd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/71916a797b9ef9b4.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/252/b447281e3d53708a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/50557dff136bb927.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/faf8e20bfd3290ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/321/933baf12a228d7c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/252/57ddfa0d252b3f13.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/321/a183324d4a21a121.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/f5ec4a4600f69105.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/252/754b31f7924266a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/321/83841e6385f9f96c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/95513d8b2e8ec449.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='rwpb']He, he deszcz zmył wszystkie pręgi :lol:[/quote] smiej sie smiej :obrazic: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]czy ja Ci już mówiłam że Cię koffam? :cool3::cool3: cholera uwielbiam tygrysy a Ty mi tutaj nawaliłaś ich i nawaliłaś :loveu::loveu: za to właśnie Cię koffam :) piękne zwierzęta :loveu::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :siara: nieeee nie mowilas hyhyhy mam ich jeszcze troszke :p [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]mam wrażenie, że ta łapa to jakoś niezależnie od kotka się poruszała :evil_lol: [URL]http://images26.fotosik.pl/252/da8298a90c3e00dc.jpg[/URL] boosz.. jakie ona ma bajerne te oczęta :loveu: [URL]http://images30.fotosik.pl/253/b8ef617d1f306be3.jpg[/URL] [/COLOR][/B][/quote] hahahaha :loveu:wiemmm [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:widziałam kiciusie , tęczę , Tigerkę .......pozdrawiam :loveu:nie czytałam :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ojj nie ładnie Alu nie ładnie :shake::diabloti: kotków c.d. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/16c8f2b3f10b0e24.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/321/502a6560e3f62bc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/236357f69471512c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/282bcfe861bad1f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/d20c08b615327585.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie bywam tam :eviltong::eviltong: bez sensu :cool1: [COLOR=Black]teeee moze bede 2 sierpnia w gdansku :diabloti: bo TZ chce na mecz jechac:roll::roll::mdleje: wspaniale wakacje mnie czekaja... dobrze sie zapowiada pierwszy dzien odpoczynku i mecz[/COLOR] niedawno były u Jabłkowej ;) :evil_lol::evil_lol: [COLOR=Black]a ja chce od ciebie:diabloti:[/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]czemu mój pies jest taki ohydny cholera :angryy::angryy::angryy: ja zabieram ją z dobrego serca na dłuższe bieganie do lasu przed snem a ta pipa mi zżera żywą żabę :mad::mad: mam ochotę powiesić ją za ten głupi łeb i rzucać w nią nożami :angryy::angryy: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....obrzydziła mi siebie na maxa :roll::roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] bahahahahahahahaha:grin: ja kaze wypluwac Tigrze i żabki same wyskakuja z pyszczka:lol:
  12. [url]http://www.wielgowo.pl/bandi/atos436.jpg[/url] łeeee a co tak licho?? tylko łapki moczymy?? :diabloti:
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/36e2cb0b1c5596b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/319/093315bd72f66333.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/5e267c07cc94a7b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/252/38a344d523d4b575.jpg[/IMG][/URL]
  14. troszke komórki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/253/81f0b392561e0a80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/319/5163d4d10a38353b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/4bf7adb0784000b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/b8ef617d1f306be3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/326/65b03749872a02e4.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='invictus hilaritas']mam problem, wybieram aparat rodzicom.. osobiście mam fuji s9600 i jestem zadowolona, niestety rodzice chca by menu było w języku polskim i nie oszukujmy się ten aparat dla mojej mamy jest zatrudny do opanowania ;) mój tato będzie robić zdjęcia rodzinie, przyrodzie, sarnom przy wschodzie słonca, łabędziom na jeziorze, ptakom i pajęczynie z poranną rosa ;) ogólnie tato chciałby sie pobawic aparatem a mama coz- musi miec fukcje auto ;) mam pytanie czy CANON S5 IS to dobry aparat? ma ktoś go? polecacie? robi dobre zdjęcia? a może polecicie inny do 1500 zl?[/quote] bardzo fajny jest ten canon :) latwy w obsludze ( bo po polskiemu wiec mamie nie powinien sprawic trudnosci) ale nie wiem czy mama nie bedzie marudzic ze za duzy :eviltong: ale dla taty bedzie oki :razz: moj brat ma tego canona i naprawde fajniutki jest :cool3: wiec ja go polecam
  16. [quote name='dbsst'] 10 nocy mi zostało shit shit :roll:[/quote] Szpile mozna do hotelu albo do mnie wyslac:loveu: a wy mlodzi dzidkowie to se poradzicie:diabloti: pamietaj spakowac Szpilce reczniczek i jakies PLN-ki :diabloti::evil_lol:
  17. [url]http://img392.imageshack.us/img392/7341/mjrudyskarbem1.jpg[/url] :lying::lying::lying::lying::lying::lying:
  18. [quote name='rwpb']Jak chcesz zobaczyć jak kobiety prowadzą samochody, to polecam filmik instruktażowy z zakonnicą i Luisem w roli głównej :diabloti:. Dobrze, że mieszkasz daleko ode mnie...[/quote] pffffff :obrazic: chce zauwazyc ze to głównie mężczyźni powodują wypadki :cool1: i wypraszam sobie tu takie ten tego no prowokacje :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: p.s jeszcze bys chciał zebym cie pyknęła :obrazic::diabloti::evil_lol:
  19. sklepy int. sa spoko jesli jest to sprawdzony sklep nie masz sie co obawiac :cool3: zazwyczaj jest taniej i mozna sobie przeznaczyc roznice w cenie na akcesoria:p LeCoyotte te chaberki wygladaja jak jakies podwodne żyjątka :lol:
  20. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/8c1ce604ef923ceb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/327/055a66bbf8c1077f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/251/fd290396f715ce9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/252/cfe3195df89b624e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/319/1f15a2c1f8f6a583.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/de6205bfa3d61367.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/251/658cd61fe2312f74.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/326/613756392a70a8af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/326/83d6c9df8d26e53d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/8c411f9535d24767.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/251/2c254a9dd9d9214b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/e7a7097b3f16041d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/327/170dda689836ad34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/252/da8298a90c3e00dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/327/9b0ff7255ec62e3a.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='BeaC'][B][COLOR=DarkRed]cze i znowu ja ha ha ha:diabloti::diabloti::diabloti:[/COLOR] [/B][/quote] buahahahahaha nudzi sie???:diabloti:
  24. [quote name='BeaC'] [COLOR=DarkRed][B]a łon nie bachorek mamę ma?? MA tate ma? Ma ma też ciocię Lusię nianię Zuzie niańka Kamila panią i pana i dwie france kocice:diabloti: [/B][/COLOR][/quote] a to co jak ma to nie moze byc bachorkiem??:roll::roll: to bez sensu :cool1:
  25. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]............. przyszłam z własną kaff bo dzisiaj ciśnienie chyba poniżej zera i młody cały dzień śpi:-([/B][/COLOR][/quote] :glaszcze::glaszcze::glaszcze::glaszcze: ojj ty bidulu ty ty ty hoo se razem strzelimy Kaff:kaffee_2: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/327/bd682122abbd8644.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/327/79a423cb273bc0a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/b147a2c55031d064.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/251/d053efaf30523671.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/251/25997207c8e7d859.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...