Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Rinuś'][B][I]a tak w ogóle to chcisałam jechac do Gdańska na beachparty, ale nie mam gdzie spać :cool3::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/quote] no na beach :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: cze Ewuśka:loveu:
  2. helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł:multi: a zo macie w Gdańsku???:cool3: qrde ja chce do zoo:placz: ale innego niz to nasze :razz:
  3. [quote name='pinczerka_i_Gizmo'][URL]http://images25.fotosik.pl/253/70fc7a9a8455827e.jpg[/URL] No nie mogę, to zdjęcie jest cudne :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] :loveu:dzieki [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:jedzonko ;) [URL]http://images32.fotosik.pl/323/3c73342cfa86bc18.jpg[/URL] witaj :multi::multi::multi:ale zaszalałaś z fotasami ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahaha Tigra chciałą go wciągnąć nosem:razz: buahaha moooo szaleje [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ależ ona zaciekawiona tą muchą na podłodze :evil_lol::evil_lol::evil_lol: miłośniczka przyrody :) [/B][/FONT][/COLOR][/quote] to nie mucha ! to gigant mrówka :diabloti: [quote name='AlKil']Widziałam wielgachne foty!!!!:multi:[/quote] :multi:extra co nieee???? [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hihihihihih:turn-l:goopecek:loveu: [URL]http://images32.fotosik.pl/323/3c73342cfa86bc18.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] no nie mow takkkk [quote name='rwpb'][URL]http://images27.fotosik.pl/253/d61ca0837ce8d0b9.jpg[/URL] - Pies i Władca :loveu:[/quote] tosz to suka i władca :diabloti: weekend weekend :multi: tydzien do wyjazdu został :D buahahahahahah ale dzisiaj przypał walnęłam :mdleje: .... na placu manewrowym mialam pokazac instruktorowi swiatełka no i wszystki pokazane i hasło : -to teraz jeszcze ostrzegawcze(czy jakos tak - nie pamietam hehe) * yyyy ale jakie to - no takie swiecące * naprawde?? one swieca?? -nooooo * no ale gdzie one są no to mi pokazał gdzie sa włączyłam je on sie nachyla do mnie ... - to kiedy ich uzywamy ? zobaczył moja mine i twierdzil ze on powie :grin: no to gada gada i nagle no i kiedy jeszcze? ja dlugo nie myslac: * no wtedy kiedy policja stoi po trasie ( hahaha) -ie wtedy nie * tak wtedy tez - nie wtedy nie bo to nie zagrozenie * jak nie jak tak? - no nie * no dobra Niby nic taka tam zwykla rozmowa.... ale podjechalismy pod moj blik gadamy sobie gadamy smiejemy sie i nagle on mowi: - miłego weekendu * nawzajem -ojj moj nie bedzie mily nie odpoczne sobie bo do pracy jade * to gdzie ty jeszcze pracujesz? - jestem policjantem * buahahahahahahhahaa no wez nie zartuj - nie zartuje * serio?? -yhmmm * no tak masz racje nie uzywamy tych swiateł jak stoi policja -* hahahahahahha :mdleje: hahaha qr.. taki fajny i przytojny a jest policjantem:flaming:
  4. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]A ty co u mnie w dowodzie wpisana czy co? Pycholek precz od mojej kwaki:mad::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] haha no nie... ale matka mnie sie wyrzekła chyba:roll: ni ma jej i ni ma na dogo:placz:
  5. cze Madzia :loveu: a ja sie jutro wyspie:multi:
  6. :obrazic: przyszlam se walnąć focha :evil_lol: http://www.wielgowo.pl/bandi/atos444.jpg :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. [quote name='rwpb'][URL]http://images33.fotosik.pl/331/b8ee47cdb4d7be9c.jpg[/URL] - pies samobójca, uważaj, bo spadnie :evil_lol: Czym Ty go karmisz, że taki chudy?[/quote] :diabloti: ty złośliwcze ty ty ty ty innymi robaczkami:diabloti:
  8. cze brudaski:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/331/eb8e1e94339b79d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/253/23997a826721305c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/254/4b03e67e5743c0a3.jpg[/IMG][/URL] i 2 robaczki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/331/b8ee47cdb4d7be9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/254/5967b7354dfdf3c5.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='zuzolandia']witaneczko kochaneczko !!!!!!! chociaz pada deszcz mam humorek fest ;-) hihihih a gdzie jedziesz na wakacje ???[/quote] hejjjjj a u nas sie wypogodzilo :razz: ja humorek bede miec jutro po pracy :loveu: tam gdzie w tamtym roku czyli do jastarni :multi::multi::multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/253/90c31000eaf3894c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/253/d61ca0837ce8d0b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/254/c0d0da9978b8edc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/254/d7511f848f22cafb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/330/1c55e677661b8e9b.jpg[/IMG][/URL]
  11. czeee przyszlam na foty z nad morza :diabloti:
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/253/70fc7a9a8455827e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/253/35c219a771e519f1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/330/2a1cbe1d4e0f7472.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/331/b1f65182108261fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/331/325dd6353c785a08.jpg[/IMG][/URL]
  13. troche piesa z mamy aparatu ( moj nadal w naprawie - 3 tydzien :roll: zaczynam sie obawiac bo za tydzien jade na wakacje :roll:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/323/72af0366316ab6d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/323/eb3dd0f7a1c57b63.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/330/ffff2c89295d65cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/323/85e29c269c11435a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/323/3c73342cfa86bc18.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='agbar']BOBEK jest na swiecie:multi::multi::multi::loveu: Magdzie poszlo ekspresowo:multi:przed 6 byli w szpitalu a Szymus urodzil sie o 7:multi::multi::multi: Jeszcze dzis chyba pojade zobaczyc maluszka i szczesliwa mame:multi: Boshh..ale sie wzruszylam....[/quote] ale szczesciara ze trwalo tak krotko :multi::multi::multi::multi: zdrowko dla mamci i maluszka:loveu:
  15. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]za to dzisiaj przychodzę z kawką... taką nadmorską ;) [IMG]http://www.gcfoodguide.com.au/blog/wp-content/uploads/2008/03/coffee-boat.jpg[/IMG] cześć sisko :multi::multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] ooo ale pychaaa mniamm mniammmmm:loveu: cze apelka ale dobra kawe dostałas:diabloti:
  16. [quote name='zuzolandia']dokladnieee ten dzien jest do dooopy......... ale mimo wszystko witom cie frelko i kusiole posylom!!![/quote] boszz znowu nie po polskiemu piszesz:shake: ja tez posylom kusiole ( cokolwiek to jest :evil_lol:) [quote name='rwpb']Kotki bardzo ładne. Wygłaskaj je ode mnie :evil_lol:[/quote] buahahahaha ołiiiii:lol: [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]kochana następnym razem umęcz Tigre mimo wszystko... fanstastycznie Tigrusia by się prezentowała wśród Tigrysków :evil_lol::evil_lol: [/FONT][/B][/COLOR][/quote] hahaha nooo mysle ze zmieszała by sie z nimi tam:loveu: [quote name='Cimi']Matko, jeszcze wklejasz te kociska :diabloti: . przyjde później :evil_lol:[/quote] hahahaha no choo tutajjjjjjjjjjj:diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye:pomalowałaś Tigre :razz: cze Effuś :p [/B][/COLOR][/FONT][/quote] pasecki nakleilam:loveu: [quote name='agbar']:loveu::mdleje:..chyba widzialam kotecki:roll::loveu:[/quote] :loveu:echemmmm [quote name='AlKil']To może dzisiaj dzień dobry????:lol:[/quote] yhyyyy:loveu: buahaha ale serduszek nawtykałam....... jutro juz piatek jutro juz piatek:multi:
  17. [quote name='dbsst']i mam uwierzyć że Ty taka dobra dusza jezdeś :evil_lol: [/quote] echeeeeeeeeeee:grins::grins::grins::grins::evillaug:
  18. [quote name='AlKil'] Ale kto będzie miał ochotę??? Pysia????!!!!:crazyeye:i będzie wtedy mnie zamykać??? To z kim ona ta ochotę będzie miała????:-o [/quote] buahahahah takk bo Pysia bedzie miec ochote na ciebie :diabloti:
  19. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][/FONT] [COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Oddawaj:mad:[/FONT][/B][/COLOR] [B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B][/quote] chyba nie chciała bys:diabloti::diabloti::diabloti:
  20. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] ale z Ciebie podstępna i zUowieszcza kobiecina ;) a wydajesz się być taka niepozorna ;) :evil_lol::evil_lol: hehehe[/B][/COLOR][/FONT][/quote] hahaha a niech jezdzi na mecze ale nie kosztem sobod spedzonych ze sa ukochana najwspanialsza Ewusią :diabloti: uchhh biedne malenstwo :-( [*]
  21. [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]taa.. no co Ty.... jak ja tam byłam to ich nie było :roll: to skąd one się tam wzięły :diabloti: aaa... z pokoju od Ciebie... no tak.. :eviltong:[/B][/COLOR][/quote] no bo ty bylas jak jeszcze mamuty biegały na wolności:diabloti: sie urodziły:diabloti: hhahaha tak [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ja tego nie powiedziałam... Tygrysico :evil_lol:[/quote] :diabloti:siooo [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]czemu nie wpuściłaś do Tigrysków Tigrusi? :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo bylo za goraco i by sie umęczyła :roll::evil_lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Czeee Eff................gdzie jest Tigra:roll: bo ja tylko jakies tygrysy widze:roll:.....się grzecznie pytam co z Tigrusią zrobiłaś:mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] bosz.... cofnij sie kawalek a zobaczysz:diabloti: [quote name='AlKil']Dzień dobry! :lol:[/quote] eee nie taki dobry:roll:
  22. [quote name='jonQuilla']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no to się przeliczy :):):)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][/FONT][/quote] nooo jakos tak sie zdarzyło ze zaplanowałam na ten dzien zakupy :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
×
×
  • Create New...