Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [url]http://images32.fotosik.pl/344/5c0e6f761c52a393.jpg[/url] krowa ma dłuższy i sie nie chwali :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: czee Alaaa:multi:
  2. [quote name='Wyjątek']nie mam naszej klasy! chce tu! :diabloti:[/quote] kiedy indziej :diabloti: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: cze Effka meffka :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] cze Alka pralka[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins:[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]EFF dawaj Tigre i nie ściemniaj już ;) :evil_lol::evil_lol: cześć :multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] nie mam ju Tigry :razz: czeeee:multi: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]W bikini:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] nie mam bikini:shake: wiec fot w nim tym bardziej :roll:
  3. [quote name='Medorowa']Eeee, daj swoje zdjęcia z urlopu:loveu::loveu:[/quote] :loveu:nie:loveu: hyhyhy w weekend :razz: na naszej-klasie jest kilka mozesz sie poslinic do nich :cool1:
  4. [quote name='Medorowa'] No i super;):p[/quote] zes sie rozgadała:roll: [quote name='Medorowa'] Ale jestem do dupy... dosłownie:roll: Niedawno wróciłam z pracy:mdleje: Ale jeszcze tylko jutro, pojutrze i wolne:multi: Mam nadzieję, że nie będę w sobotę musiała iść arbajtować:roll: Przynajmniej bym sobie gdzieś wtedy pojechała na taaaaaaki dłuugi łikend:multi:[/quote] a ja nie ide do pracy w sobote:grins: i mialam jechac do krakowa na dlugi weekend :grins:ale nie jade :grins:
  5. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]aaaaaaa...nie ciachnięta :shake:...za stara :cool1:i kaszlala jak miała iść na stół [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][/FONT][/quote] achaaa no to moze i dobrze :roll: cze Alka:multi:
  6. [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]no a czemu ma nie rosnąć??? żryć dostaje?? dostaje:diabloti: spać w wyrkach śpi?? śpi:diabloti: ma osobista trenerkę do nawalanki?? Ma:diabloti: więc co jeszcze??? no to ma rosnąć:eviltong::eviltong::eviltong: witajcie białogłowy:cool3::cool3: [/B][/COLOR][/quote] hyhyhy no ale o co tak szybko :roll::roll::roll::roll::diabloti: czeeeeeeee:loveu:
  7. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] takie wycieczki to ja mam w nosie :evil_lol: wolę do Sopotu jeździć wieczorem jak nie ma tłoków na plaży... usiąść i spokojnie sobie posiedzieć :) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nudno tak siedziec i nic nie robić :roll::roll::roll: czeeeeeeeeeeeeeeeeee:loveu:
  8. [quote name='Wyjątek']A dziękujemy. Wypoczynek coraz wspanialszy... Dzis rano szukałam psa przez 30min. Juz o mało zawału nie dostałam, że gdzies zwiała... Ale co sie okazało??? Siedziała małpa w samochodzie! Dziadek otworzył okna, żeby wszystko wyschło, bo tapicerke praliśmy wczoraj to ona przez okna wlazła... :mad: Wszystko wybrudziła, wszedzie na pieknie wypranej tapicerce psie lapy, wszędzie piach i sierść. do tego tak sie wdrapywała, że mi auto porysowała!! :mad: Boże, co ja z nia mam... :angryy::angryy::angryy: p.s. trza dodać, że ja wolaliśmy, po całej działce szukalismy a ta nawet łaba z tego auta nie wychylila... położyła się i udawała, że jej nie ma... :P[/quote] buahahahahahahha :grin: siemanko :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wróciłaś.... w końcu :diabloti: witaj witaj :multi::loveu: a teraz czas na foty ... :evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooo specjalnie do was:loveu: witajjjj jakie?czyje? gdzie? co jak? o co chodzi? [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]czeee Efff pourlopowa:) jak było?;) oo.. Tigierka psirodnicza:loveu: [URL]http://images33.fotosik.pl/339/c63df544fd06257b.jpg[/URL] a czemu nie dajesz już fotkófff rosołka? :razz: [/B][/COLOR][/quote] cze dziołchy:multi: a tak roznie bylo raz kiepsko raz lepiej ;) bo nie mam [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]...........coś tu u ciebie wieje nudą:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] :diabloti: ha ha ha [quote name='Medorowa']Wróciła:loveu::loveu:[/quote] nooooo:loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Je:multi: jee:multi: jeee:multi: Jesteś:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ta:multi:ta:multi:ta:multi:takkk:loveu: upał upał upał upał a jak bylam nad morzem to dupa:roll:
  10. czeeee:multi:wpadłąm na kaff
  11. [quote name='Jagoda*']Nie narzekaj, przecież nie nudziłas się podczas urlopu...;)[/quote] :cool1:buahahahahahahhahahahaha było strasznie nudno :roll: jak jednego dnia zaczeło padac w nocy to przestało na drugi dzien o 18 :roll: i przez cale popołudnie gralismy w statki z TZtem jednym długopisem na opakowaniu po whiskaczu :roll: buahahahah bo kartki nie mielismy :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ma facet pomyślunek :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooo takkkkk zaje2biste:lol:
  12. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: która :grins:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] ta co miała być ciachana
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bosh ...ale wymyślił....do Pucka :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no do Pucka zjechalismy bo bylo juz pozno a korek do władka był nieziemski pewnie na 22:30 bysmy zjechali:shake: co nie zmienia faktu ze pomysl z sopotem na weekend był genialny:evil_lol::loveu::evil_lol:
  14. [quote name='Alicja'][SIZE=1][COLOR=Red][FONT=Arial][B]Rychu ........:razz::razz::razz:wyłaź .....Effka wróciła :razz:...spadamy :roll: [SIZE=3]:grins: cze Eff:hand:[/SIZE] [/B][/FONT][/COLOR][/SIZE][/quote] buahahahahahahhaah :grin: cze Alll:loveu: [quote name='rwpb']Witam Szkoda, że dopiero teraz tutaj trafiłem, na taką piękną galerię pięknego psa. Ja tu po raz pierwszy, ale będę Was odwiedzać.[/quote] ochh witaj witaj nowy gościu :lol: [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a ON opróżnił Ci barek :grins: ja tu byłam żeby temu zapobiec ... ale [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-465.gif[/IMG] :siara:[/B][/COLOR][/FONT]:siara:[/quote]\ jaaaaa cieeeeee dzieki ci dzieki Madzia:loveu: nic mi sie nie chce mam gigant lenia :mdleje: nawet nie wiem od czego zaczac wam opowiadac:shake: moze wogole nie bede??:evil_lol: w sumie co tam do gadania oprocz tego ze o 3 nad ranem mielismy wyjechac ale o 3:15 auto nam sie popsuło :loveu: i sie naprawilo dopiero o 5 i jak wyjechalismy to trafilismy na najwieksze korki:loveu: wjechalismy sobie do torunia na pierniczki i kawke... i wtedy TZ mi oświadczył ze zabiera mnie na weekend do sopotu zamiast do jastrzebiej :loveu:zajebisty pomysl tylko ze o godzinie 19 nadal nie mielismy gdzie spać :grin: i takim o to sposobem trafilismy do Pucka o 20-30 .... do najnudniejszego miasta na swiece gdzie o 21 nie bylo gdzie zjesc pizzy ani ryby ani nic wiec zjadlam kebab po ktorym odbijalo mi sie przez cała noc ... hahahaha masakra:roll::cool1: reszta dni bedzie streszczona pozniaj :p
  15. czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee przyszłam cie odwiedzić:loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. czesc dziewuchy :multi::multi::multi::multi:
  17. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: przynajmniej wycieczke sobie zrobiłaś :eviltong: czeeeeeeeeeeee:loveu:
  18. :lying::lying::lying::lying::lying::lying: yyyyyyy chyba blożki pomyliłam [quote name='Medorowa'] Turystyka i rekreacja;) [/quote] fjuu fjuuuu..... a ja idem na hotelarstwo i turystyke :razz:
  19. cze jabcokowa rodzinko :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. czesc chłopaki:multi::multi::multi::multi: ciocia Ewa wróciła:loveu: ooo tak cos przeczytałam ze kawaler ma nużyce?? czy mi sie cos tam zle przeczytalo?? nie zazdroscimy :shake: Tigra ma zapalenie mieszków włosowych :shake: straszne...dlatego caly czas preventica nosi :razz:
  21. hej hejjj:loveu: powiedziec ci cos?? powiedziec?? powiedziec??? heee??? ten twoj mały pies to on rosnie:razz:
  22. [url]http://images34.fotosik.pl/341/a5e3ac5b9cecf2ab.jpg[/url] :grin: biedny kropek...:evil_lol: czeeee:loveu:
  23. [quote name='Alicja']:crazyeye:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye::mdleje:......... :roll: [URL]http://i210.photobucket.com/albums/bb189/AlKil_2007/tn_0108077.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahahah tak samo zareagowałam:razz: tez mysle ze różowe byly by ładniejsze:razz: cze wycieczkowiczko:loveu:
  24. [COLOR=DarkRed][B][COLOR=Black] :grin: buahahahahahhahaha wymiekam z was :loveu::loveu::loveu::loveu:moje wy robaczki kochane:loveu::loveu::loveu::loveu: wrocilam:multi: pogoda do dupy urlop do dupy no ale co tam nie zawsze jest pieknie i kolorowo ;) poodwiedzam was jakos nie wiem musze sie pozadnie ogarnac :evil_lol: [/COLOR][/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...