Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi::multi::multi:....wynik taki ...mamy 1 podgrzybka i bardzo mokrego i upiaszczonego ale szczęśliwego psa ...:loveu:i troszkę fotecek :p [/B][/COLOR][/FONT][/quote] grzybki mam upiaszczonego i mokrego psa miewam to poprosze o fotki:grins: cze Alcia:multi:
  2. witajcie kochani:loveu: bylam sobie na weekend w Krakowie wiec nie mialam jak wlepic fot ktorych nie mam :loveu::evil_lol: strasznego lenia nadal mam :roll: KWM:loveu:
  3. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No co się tak z pfyfałaś:roll:.....na żartach się nie znasz czy cóś:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no nie bałdzo :roll::evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć Ewcia :loveu:[/quote] czesc:loveu:
  4. [url]http://images40.fotosik.pl/5/0311799510a2ca20.jpg[/url] łał jaka sliczna pierwsza gwiazdka:loveu::loveu::loveu:
  5. ojjaaa oooojaaaa a u ciebie juz jesien :roll::roll::roll::roll::roll:
  6. fjuu fjuuuu fotki sie pojawiły :loveu:
  7. [quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Aleś sie rozmachała...nie boli cię reka?:roll:[/COLOR][/FONT][/B]:evil_lol:[/quote] nie:grins:
  8. [quote name='rwpb']Odstaw lenia na bok i bierz do łapek aparata! Czekamy na fotki :cool3:[/quote] aparata dopiero dzisiaj dostalam z naprawy :roll: a len nadal wielki hihi [quote name='zuzolandia']Hiello..........a ja lubie lenia....i bardzo czesto zapraszam go do siebie na kaff....niby wpada na 10min a zostaje nawet tydzien.....zajefajny ten kumpel leń;-) hihihihih pozdro![/quote] nooooo to tak jak jaaaa:multi: [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]nio... myślę czasem... :evil_lol: jak miło, że zauważyłaś :loveu: witaj Eff:) wstawaj już :diabloti: :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote] hahah eee nie mozliwe cze baś okej okej [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]hmm... EFF dawaj tutaj Tigre bo jeszcze trochę i zapomnę z której strony ma więcej białego :eviltong::eviltong: cześć :multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] po srodku ma:diabloti: czeeeee [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Ona jest leń i nam Tigry nie da:diabloti:[/B][/COLOR][/quote] oooo swięte słowa :P [quote name='rwpb']Byłem i zobaczyłem nic :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Cześć Effka Drateffka:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] pfff czesc [quote name='Jagoda*']Byłam....:razz:[/quote] oooo witaj jagodzianko:loveu: [quote name='rwpb']Ewa lubi, jak się ją bardzo prosi :diabloti: [SIZE=1](na kolanach)[/SIZE][/quote] hahahahahaha takkk takkkkkk [quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]witaj Efffff:multi: [/B][/COLOR][/quote] czeeeeee [quote name='Jagoda*']Witaj..... :buzi:[/quote] helołłł
  9. [CENTER]:hand::hand::hand::hand::hand: [/CENTER]
  10. [url]http://images6.fotosik.pl/262/62965b96b90e68ca.jpg[/url] ooo Madzia pływa:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  11. hej hejjj:multi: co sie stało małej w ogonek??:razz:
  12. helołłłłłłłłłłłłłł:loveu: przyszlam was odwiedzic:cool3:
  13. http://www.wielgowo.pl/bandi/atos697.jpg :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]taaaa teraz czeka na paczkę od Ciotki Eff ze słodyczami do tytki :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Alu nie wiesz ze dzieci nie moga miec ciezki plecaczkow:roll::razz:
  15. [quote name='basia2202'][B][COLOR=Purple]czee Effff :multi::loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]Ef... to nie ciężkie dni... to normalne chyba jest :cool3: bo ja też tak mam :evil_lol: znaczy lenia ma i nic mi się nie chce.. noo... oprócz spania może :cool3: :diabloti: cmokale w nochale:) [/COLOR][/B][/quote] cze Ziutki:multi: myslisz?? hmmm :loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]To ja przyszłam rozprawić się z twoim leniem[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-624.gif[/IMG] Witaj leniuchu :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooo wiez go wez czeeee:loveu: [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Efffcia mam nadzieję, że leń już Ci nie wróci?? :cool3:[/B][/COLOR][/quote] ja tez mam taka nadzieje:lol:
  16. [B][FONT=Century Gothic][/FONT][/B][url]http://images43.fotosik.pl/3/1daadc168389c9e5.jpg[/url] oooo Ozzy idzie do pierwszej klasy :multi: juz ma plecaczek:loveu: cze Alcia:multi:
  17. [url]http://images6.fotosik.pl/259/c0f5d587cd181998.jpg[/url] :hmmmm: a u mnie jest juz przed 14
  18. [quote name='apple'][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic] P.S. proszę z łaski swojej nie używać mojej prywatnej emoty ([/FONT][/B][/COLOR][B][COLOR=Purple]:B-fly:[COLOR=Green][FONT=Century Gothic]) bez mojego pozwoleństwa.....najpier[/FONT][/COLOR][/COLOR][/B][B][COLOR=Purple][COLOR=Green][FONT=Century Gothic]w podanie i dwa zdjęcia:diabloti:[/FONT][/COLOR][/COLOR][/B][/quote] [CENTER][B][COLOR=Purple]:B-fly:[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:B-fly:[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:B-fly:[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:B-fly:[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:B-fly:[/COLOR][/B] [B][COLOR=Purple]:B-fly:[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:B-fly:[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:B-fly:[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:B-fly:[/COLOR][/B][B][COLOR=Purple]:B-fly: :eviltong: [/COLOR][/B][/CENTER]
  19. [quote name='Medorowa']Kuźwa Ewka:evil_lol:nie będzie żadnej dzidzi:cool1: Ja to w ogóle jestem ostatnio małoczasowa:oops:Przepraszam:roll: A ja mam urlop, a ja mam urlop:bigcool:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ooo to tak jak ja:loveu: a ja nie a ja nie:bigcool: :mdleje:
  20. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]właśnie byłam z Salsą na spacerze... idę ulicą i słyszę jak jakieś dwie dziewczyny drą pyski na całą ulicę więc się odwracam i moim oczom ukazują się dwa osiedlowe szmaciska... jedna ubrana w krótkie spodenki złote... hmm... właściwie to bardziej majtki były niż spodenki... do tego krótka kurtka skórzana... a druga była też coś w ten deseń ubrana... obie nawalone ... no i oczywiście szedł z nimi typowy dresiarz, jeszcze kij bejsbolowy w łapie trzymał ... prostactwo jakich mało... no ale panna w majtkach zaczyna się szarpać z tym chłopakiem i on tekst do niej "Ty bo ludzie pomyślą że dziwki do burdelu prowadzę", na co panna zaczęła wrzeszczeć na całą ulicę --> Ratunku Pedofil... i w tym momencie wychyla się dziadek jakiś z okna i krzyczy do niej "kurwy nie są w typie pedofila" :crazyeye: no i w tym momencie zaniemogłam...śmiać mi się tak chciało że ledwo się powstrzymałam :roflt: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] buahahahahahahahhahahaha :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::ylsuper: siemanoooo
×
×
  • Create New...