-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]:modla::modla::modla: a tera?[/B][/FONT][/quote] a kwiaty???:roll: Wilk złapał zająca..... Zając: Wilku wilku wypuść mnie Wilk: nie!! Zając: proszę proszę zrobię wszystko co zechcesz Wilk: zrób mi loda Zając: ale ja nie umie Wilk: umiesz... Zając: nie umie Wilk: to zrób tak jak umiesz Zając: chrup chrup chrup :grin: buaahahhahahahahahah
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic]Zęby ci się ruszają:roll:[/FONT][/B][/quote] bo to ruchliwe zęby 8)8)8)
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]A dlaczemu na tych fotach nie ma Tigry:roll:[/B][/FONT][/quote] ślepa?? jest Tigra tlko nie wiem dlaczego one sa takie wielkie :crazyeye:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]a właśnie ze se nie pójde O!:razz:[/B][/FONT][/quote] idź-so-bie-stąd:pissed:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]Prawda?:grins: dziekuję że mnie doceniłaś:loveu:[/B][/FONT][/quote] :icon_roc::icon_roc::icon_roc::icon_roc::icon_roc: samo słowo dziękuję nie wystarczy
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czesc łańcuszku kwiatuszku:multi::multi::multi: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
oooo pies małosolny:loveu::loveu::loveu::loveu: -
[url]http://images42.fotosik.pl/8/ace07064961fe1cd.jpg[/url] buahahahah ale fajny kieliszek dostaliscie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu::loveu::loveu:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
bry dobry:multi: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]tak se przyszłam:loveu:[/B][/FONT][/quote] to teraz se idź:loveu: cze Aluś:multi:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic]Nie:eviltong:[/FONT][/B] [B][/B][/quote] mmmmm cóż za wspaniała Polska gościnność bije z tego blożka:cool1::cool1::cool1:
-
czesc czołem ewcia:multi:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/9/ccdf7c2dbde2cdfe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/358/4b43d0792998fecf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/9/4ab2b50f0a284318.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/9/fa87962241796838.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/9/5a5016c096c064df.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='rwpb']Witaj późnym rankiem kukułko :loveu:[/quote] witaneczko kukułeczko:loveu: [quote name='AlKil']Doberek! Jak łapka Tigruni???[/quote] helołł a no łapka ladnie sie goi bo to ta podusia na górze łapki wiec jest nie uzywana. Tigra teraz sie nei bawi z pieskami i nie biega wiec ranka nie krwawi :) lize sobie ja i liże i liże i lize i jeszcze lize heheheh opatrunek miala jeden dzien ale jak ma bandarz na łapce to udaje kaleke :roll: i wyolbrzymia swoje cierpienie hehehe [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]A moze dziś już bedzie okej wszystko z fotoszitem? :cool3:[/B][/COLOR][/quote] a moze :eviltong: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]Witaj Ewcia:loveu:[/B][/FONT][/quote] :loveu:cze jabcok [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/358/5bd5b3f4a0d38e59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/9/ad6334d070ec0d9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/273/f3c9cc9bd28b1c73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/363/c8bbe547812ef2d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/9/b141dfc29734eba3.jpg[/IMG][/URL]
-
czeeeeee :multi::multi::multi:
-
mialy byc Tigry ale nie mam sil do fotoszita :/
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:kochany Medorek:loveu::lol:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]nic się nie da napisać :shake:... jedynie to by za zabójstwo z premedytacją wróciła kara smierci ....takie jest moje zdanie od ZAWSZE [/B][/COLOR][/FONT][/quote] mam Alu takie samo zdanie, zreszta prawda jest taka ze u nas sa strasznie niskie kary za gwałty i morderstwa:shake:
- 78403 replies
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
e.v.a replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
takie małe a takie burdello robia:loveu: http://i37.tinypic.com/29gk6lj.jpg błehehehehe:lol::evil_lol: -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
mysle ze robienie jakiegos mega torta Zuzce spodobało by sie bardziej:diabloti: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]JUż nikt nie szuka Doroty [*]......:-(:-(:-( [/B][/COLOR][/FONT][CENTER][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/209/granatoweswiece127nw0.gif[/IMG] [/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=Navy][B] dziś ją znaleziono , zamordował ją jakiś zwyrodnialec ...na naszym osiedlu ...w lasku gdzie chodzimy z Ozzym :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :-( boszz........ to straszne:shake: nie wiem co napisac... [*] [*] [*]
- 78403 replies
-
[quote name='Medorowa']Witaj dawno niewitana Alu:multi::multi:[/quote] no czesc :loveu:
- 78403 replies
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Medorowa']cześć:multi::multi::multi::multi:[/quote] oooo czesc:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
[quote name='Medorowa']Buhahahaha kocgham Cię:loveu::loveu:[/quote] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: