-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic]A to już sylwester:hmmmm:[/FONT][/B][/quote] nie ty goopia babo:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::eviltong:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/3acfc2c7eda206b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/7/88421869c4c0a2bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/b49de89ae28d83ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/7/0bd3eae5cbdad974.jpg[/IMG][/URL] i to by bylo na tyle Torunia :p szkoda ze pogoda nie dopisała w 100% jak bylismy tam przez 3h:roll:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/7/aa44ed7748a6e1a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/7/efb3b7600036d4f5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/271/1d19102d3fc9676e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/7/3ff6a6782817e145.jpg[/IMG][/URL]
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[url]http://images28.fotosik.pl/272/1781b06c709f2337.jpg[/url] aj jajjj jajjjjjj ona jest słodziusia:loveu: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/7/85efebd49fd9c747.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/272/cbd85ad2916f9f9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/304ee45d1b16a47c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/6e9ce1d08e2b8616.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/272/f3cb725d6d4c2f71.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/4330eb2246ff6eb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/7/30e71a18c1c2a882.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/7/3bf717c39216ad00.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/b53e85b2f985e120.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/7/aca81605fbf4e2fa.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/d03e56558d79db49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/355/05bae171d5e3603b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/7/d62f5ce574b5a46a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/174582aa34908260.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/272/0cbab07ea719b4da.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Sama jesteś beznadziejna! :eviltong::evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=RoyalBlue][B]A ja jadę i się cieszę :multi::multi:[/B][/COLOR][/quote] :eviltong:ja w pazdzierniku moze do londynu pojade:cool3: zalezy jak z praca bede stac:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/7/b92a05918ce212fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/7/f0b104d1b30e61ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/7/15723e99f1e9f69c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/7/81a4efe960449d6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/356/28a0638d8ae2c3bb.jpg[/IMG][/URL]
-
Madziaaa co robisz????:razz::razz::razz::razz:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/95d4a644ad4e1d19.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/355/eda6c8547bd9bfc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/b3c1ef81f1c7f19b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/7/399ac3de3b6adb0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/7/b6fb7a3ecf866996.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='apple'][B]To po co tak wczesnie wstajesz:diabloti:[/B][/quote] tak se:diabloti: [quote name='Wyjątek'][B][COLOR=RoyalBlue]pffffffffffff :obrazic::obrazic: Mam Cie w nosie i tak tam jadę 10 października :multi::multi::multi:[/COLOR][/B][/quote] wtedy juz bedzie zimno:p a jak jest zimno to jest beznadziejnie:p a teraz troszke Torunia [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/355/0c98257d64d132c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/7/73ec91d0b85612c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/7/777443df16160ae6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/7/0734c6f5d12ab6a8.jpg[/IMG][/URL] gołąb z Kopernikiem w dupie :grin: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/7/1aa261b22124b0ee.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='BeaC'][B][COLOR=DarkRed] ząb za ząb??[/COLOR][/B] [/quote] ałć czeeee:multi:
-
ja chce nad morzeeee:placz::placz::placz::placz::placz::placz:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT][FONT=Arial][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Dzień doberek [/B][/COLOR][/FONT][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-412.gif[/IMG] [/CENTER] [/quote] [CENTER]:morning: czesc All.. czemu nie spisz :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: :evil_lol::evil_lol: :evil_lol: [/CENTER]
- 78403 replies
-
[quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]ale zafociłaś :loveu::loveu: a nawet cmokiem wawelskim się pochwaliłaś :) ooo nawet dwoma...jednym [COLOR=Red]takim zielonym do rączki :loveu::loveu: [/COLOR] fajniuchne oj fajniuchne :) [/COLOR][/FONT][/B][/quote] buahahhahahahhahahhahahaha :grin: :multi: juz teraz nie mozecie marudzic ze fot nie daje:eviltong: [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Kraków... ajjjj... kocham, uwielbiam, ubóstwiam:loveu::loveu::loveu: czemu mnie nie zabrała??? :placz::mad::mad: (to nie wykałaczka, to kij baesballowy :diabloti::evil_lol:)[/B][/COLOR][/quote] :loveu:nooo śliczny jest Krakow bo bylas niegrzeczna :eviltong: nie spie nie spie nie spie:multi::mdleje: usypiam na siedzaco ... nie mam sily... a przedemna 8h w tyrce:roll:
-
[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic]Witaj Eff:multi::loveu:[/FONT][/B][/quote] a gdzie szampan i fajerwerki witające?:roll:
-
[quote name='tygra']nie ma się co śmiać ona zawsze siada mi na stopach i zawsze w kagańcu ma minę przygłupa[/quote] :lol:przynajmniej ci w stopy ciepło:evil_lol:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Wyjątek'][SIZE=4][/SIZE] [COLOR=RoyalBlue][B]To choć i ja podrap. powiem, że wpadniesz:diabloti:[/B][/COLOR] [/quote] no wiesz cooo.... ja wpadac nie mam zamiaru:shake::shake::shake::diabloti: -
[quote name='tygra']No Ewcia ślicznie wyglądasz :)[/quote] :evil_lol: bywało lepiej:evil_lol:\ ale dziekuje:multi:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
czesc Szatany:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[url]http://images31.fotosik.pl/355/2d4e653be39d1d72.jpg[/url] buahahahahah:lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czesc:multi:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] a tak w ogóle to byliśmy wyczyścić Ozzulkowego doopalona :diabloti:.....no i mam rozharataną rękę ...pazurkiem :roll:...pani wet mi polewała wodą utlenioną ....nie zemdlałam :diabloti:... Ozzy i tak jest koffany ...bo przecie powinien naspozagryzać a on tylko mnie podrapał :roll::evil_lol:a że mocno to szczegół ...moja wina żetego zadziornego pazura nie obcięłam zanim pojechaliśmy :cool1: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] tez byc drapała jak by ci poope czyscili:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
biedna mała głupiutka Salsuchna:shake::shake::shake::shake: -
czesc Alcia:multi::multi::multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
ooojaaaa ale Ci fajnie bylo tyyle miejsc na raz zwiedziłas:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: