-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
hejjjjjjj:multi: Alu czy ty nadal z potworkami jestes??:roll:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czekamy na foty :p:p:p:p:p -
[url]http://images6.fotosik.pl/277/be72d2d3fbe0cd4e.jpg[/url] :lol::lol::lol::lol: lewy posladek mnie zwalił z nóg :grin:
-
twoja teściowa sie dziwnie na mnie patrzy :look3::look3::look3::look3::look3:
-
jaaaa cieee ale fajne zabawki majaa:multi::multi::multi: czeeeee:loveu:
-
[quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]ale fajoskie krofffki :loveu:[/B][/COLOR][/quote] :loveu: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]widzę że rzeczka ale na brzegu błocko jest :evil_lol: fajne te pijmleki :cool3::eviltong: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] bo to muł :roll: Tigra poszerza koryto rzeki:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: ffstałam ....do pracy mam na 12tą a Ozzy jeszcze śpi :p..... byle do piątku :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ja juz o 13:30 skonczylam prace:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: cze ffstajaca tak wczesnie Aluuu:loveu: prawie prawie prawie weekend:multi::evil_lol::mdleje:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
czesc czołem kluski z rosołem :multi::multi::multi: -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Witam :multi::loveu: oj Tigra to lubi się w tym błocku bawić :loveu::loveu: a te krowy to Sokołów czy Łaciate? :cool3: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] ja tez:multi: to rzeczka:cool1: to te od pij mleko bedziesz wielki:evil_lol:
-
[URL]http://images50.fotosik.pl/11/832870a53e39dbae.jpg[/URL] jaaaa cieeeee piłka sie Ozzulkowi chowa za :hmmmm:drzewkiem??
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool1: a ja byłam w pracy na 6 tą :placz:...ale jutro mam na 12tą :p...w środę zrobiłam sobie urlopik :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ja jutro juz do pracy:placz: ale wychodze wczesniej o 2h :cool3: i w srode tez do pracy:placz: ale wychodze jakies 40 min wczesniej:evil_lol: a potem czwartek zleci i piatek tez zleci i pozniej jest weekend:multi:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/11/8d7589d1c00576df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/362/a6c48acabc85617b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/367/64c7d9335678b949.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/11/0e74266644ea121a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/11/c930bcefb75ece4e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/11/48181f29aa32f936.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/11/4b96912c0cc33e78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/11/c75bf2fc3db74a38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/11/72b14f19527351db.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/274/96e809114c61c7ad.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Selket']Dopsze, że tylko paluszki:cool1:[/quote] paluszki cycuszki:errrr::errrr::errrr::errrr::errrr:
- 78403 replies
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Noooo od razu czuję się bardziej ekskluzywnie:lol:[/COLOR][/FONT][/B] [COLOR=Green][B][/B][/COLOR][/quote] :lol::lol::lol::lol: ciesze sie ze cie zadowolilam :diabloti:
-
[url]http://images29.fotosik.pl/275/38dc537d5d055283.jpg[/url] Ozzy gdzie tak biegniesz???:grin::lol: cze Alll:multi:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[url]http://img221.imageshack.us/img221/6911/dsc00245lw2.jpg[/url] buahahahhhahahaha jaki różowy kondom :roflt::roflt::roflt::roflt::mdleje: -
[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]h h h h :evil_lol: za każdym razem jej uśmiech mnie rozbraja :evil_lol: :loveu: [URL]http://images29.fotosik.pl/273/c6326cf869e25a55.jpg[/URL] i te oczy wielkie do tego... boska jest!! :loveu: buźka Eff :)[/B][/COLOR][/quote] :loveu: czeeee:multi: [quote name='rwpb'][URL]http://images42.fotosik.pl/10/c72be83dcc61c240.jpg[/URL] coś ten kamyczek dłuuuugo słychać.[/quote] :lol: bo on strasznie rozgadany:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]czy kamyczek jeszcze słychać :razz::razz: sześć Eff :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] teraz spi :eviltong: cze All:multi: a jutro poniedzielek.......................... a ja mam wolne:multi::evil_lol:
-
hej hej Lusie cipciusie:loveu::loveu::loveu::evil_lol::multi:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
ejjj wracajcie z tych wakacji juz!!!!!!!! ile mozna sie lenic:roll::diabloti: -
wpadlam se na kaff do ciebie:multi: zdrowia Alcia
- 78403 replies
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]se pławca rzecznego poogladałam taki gatunek:eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][/quote] :lol::lol::lol::evil_lol: [quote name='rwpb'][URL]http://images25.fotosik.pl/273/bc9ac143506ed9ce.jpg[/URL] - co tam na samym dnie słychać?[/quote] kamyczki słychać:evil_lol:
-
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
echhhh ale ten czas leci :shake: pamietam jak by to bylo wczoraj:-( czytając i ogladajac zdjecia zły płyną mi jak grochy :-( Oti zawsze bedziesz w naszych serduchach [*] [*] [*] -
[quote name='apple'][COLOR=Green][B][FONT=Century Gothic]Cześć Eff:loveu:[/FONT][/B][/COLOR] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Dlaczego ty nie powiesz o mnie np. moje ty japkowe don perignion tylko japcoczku......to tak pospolicie brzmi:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Century Gothic][/FONT][/quote] czesc ty np. moje ty japkowe don perignion :loveu::loveu::loveu::evil_lol:
-
[quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]nie żebym narzekała czy coś... bo skądże znowu ;) po prostu zastanawiam się co ta Twoja sucza taka od dupy strony na kilku zdjęciach [/COLOR][/FONT]:cool3::cool3: [FONT=Georgia][COLOR=Olive]potworek z bagien :) :diabloti: [URL]http://images34.fotosik.pl/360/08cf7e711d28ef93.jpg[/URL] dobry wieczór :loveu: i dobranoc :loveu: [/COLOR][/FONT] [/B][/quote] a coo... fajny tylek ma to sie nim chwali :evil_lol::evil_lol::evil_lol: