Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Pawcio miał do wyboru ....szpital albo wyjazd do Effci :evil_lol::evil_lol::evil_lol: :hand: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] ooo to mam nadzieje ze niebawem dotrze do mnie :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  2. hmmmmmm gdzies juz te foty widzialam :hmmmm:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/11/d6e5610e88218d79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/11/164be7e49d87e1fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/11/81ab760b7b6548f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/11/e45facfc72493a87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/276/78c27182ef30a3dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/11/36c1cea994baf852.jpg[/IMG][/URL] i to byly ostatnie foty Tigry jakie mam :p
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/363/fa9c7c539a4861e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/275/363b2885a38c3e73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/11/c03d31f5898fc30a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/275/eaa14711d7c6678f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/276/b7512ff1544a757a.jpg[/IMG][/URL]
  5. witajcie kochani:loveu: len nadal we mnie siedzi ... i nie tylko leń... aciuuuuuu.... cos sie przeziebilam i mam katar :angryy: kicham jak szalona:mad: no a poza tym jakos mi tak zle:roll: tak jakos nie swojo mi ostatnio :roll: i nie wiem dlaczego ... czegos mi brak :roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/363/04e1fe62a967b017.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/11/4e94caffc06bfff0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/11/db396a0b354f3428.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/275/833348b38f00ca12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/11/197bdca8a223936f.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a no widzisz.... odzywają sie tera te wszystkie niedoleczone kiedyś (bo praaaca....:angryy:) anginy, grypy przeziębienia...... aaaaa... i mieliśmy jechac 24go do Londynu..... do doopy pojedziemy nie do Londka.... :placz::placz: a tak sie cieszyłam na ten wyjazd :placz::placz::placz: a na 95% nie wypali :placz::placz::placz: FAAAAAAKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:placz::placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nie płakaj Klockowa nie płakaj :calus::glaszcze: ja mialam jechac na poczatku pazdziernika i tez nie pojade:-( moze w polowie listopada pojade ale to tez nic pewnego bo mi sie umowa konczy i nie mam pracy:placz: a sie do szkoly zapislaam:placz: a jak moj Pawcio sie miewa???
  7. :multi::multi::multi::multi::multi::multi: to ja to jaaaa
  8. dlaczemu Alunia nie ma dlugich wloskow????:razz::razz::razz::razz:
  9. czesc czołemmm :multi::multi:
  10. [quote name='agbar']Snilo mnie sie dzisiaj,ze mamy kotka:cool1:Takiego slicznego,malego czarnego kotka.....i teraz siedze i mysle jak namowic B. ?:evil_lol: I tak wymyslilam,ze moze postawie go przed faktem dokonanym....:hmmmm:[/quote] :grin: takk takkk postaw przed faktem dokonanym i B. i D. :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  11. nie no zajefajne spotkanko:loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. czesc dziewczynyyyyy:multi::multi::multi::multi:
  13. cze wyjąteczki :loveu::loveu::loveu:
  14. Babciu trzymajcie sie . bedzie dobrze !!
  15. witajcie kochani:loveu::loveu::loveu::loveu: milo ze pamietacie:loveu::loveu::loveu::loveu::evil_lol: mam gigant lenia i zje... humor:roll: [url]http://www.smog.pl/wideo/20762/malemu_glodowi_nie_wszystko_wolno/[/url] :lol:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ależ Effuś ....wiesz że ja tak od serdca :loveu::p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ochhh Alu naprawde nie wiem jak ci dziekowac..... moze odstapie ci część tej gromadki :loveu:
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/11/84ff510907a3621b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/11/abc97bd3b78101d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/11/9e37b34b5fa75a81.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/368/142180dbd4ff08f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/11/5e4eef3b53787a4d.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/275/ee84a16e1196e2d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/11/f7a809dc873403dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/363/d24bddd70adc381c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/11/b5d0284b804789cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/276/f6cdd67e3ae92e8e.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/363/7ed3254879e3c168.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/368/357752433f4f582e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/11/922619b4c4c17e12.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/276/1687573b671d87fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/11/335011ddf7e95b13.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/368/fbc5d9b3f435bfbc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/368/5763b043f9df7a98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/11/6ad74fa6c418a778.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/368/9094d964c9deb9ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/11/285a5b0d6f25b21c.jpg[/IMG][/URL]
  21. och dziekuje Alu dziekuje :loveu: one wszystkie dla mnie???:multi::loveu::loveu::loveu::loveu::mdeleje:
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]noooo praffie praffie weekend ....jutro mam wolne więc siedzę w domeczku :p nie idę do pracy a potem jeszcze czwartek i piątek i o 11 wolność :multi::multi::multi: Efff coś dla Ciebie u Mnie :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a ja jutro znowu wczesniej wychodze:multi: i potem czwartek i piatek i weekend:multi: ooo pedzeeeeeeee:multi::multi::multi:
  23. o w morde to Zuzkowa:crazyeye::crazyeye::crazyeye:[COLOR=Olive][/COLOR]
×
×
  • Create New...