Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Menrzuś']To zależy co masz na myśli :razz: Czeeeeeeee Efffffffff :multi: [/quote] no9 cze robaczku czeee:multi::multi::multi::multi: :diabloti:
  2. [quote name='Menrzuś'] Staram się jak mogę Ciebie zadowolić :evil_lol:[/quote] a czy mnie tez zadowolisz?:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/10/c72be83dcc61c240.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/10/44ab4a03cb4648b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/360/866401467e3e6663.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/274/c943dfca37fe9be2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/273/afc4d04f45b52d6b.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='rwpb']Inaczej byłoby zbyt łatwo :evil_lol: Gratulacje 2000 stronki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] :obrazic: :loveu: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz::placz:no i nie zdążyłam na 1000 stronkę :cool1: cze Efff:multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :placz: ty gapo:placz: cze Alcia:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/273/a4de694c281d8537.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/360/08cf7e711d28ef93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/10/dfadafba72339604.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/366/9cd3718520958f30.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/273/bc9ac143506ed9ce.jpg[/IMG][/URL]
  5. [CENTER] [*] [*] [*] dla ciebie białasku [LEFT]czesc Ewo [/LEFT] [/CENTER]
  6. czesc ty moj jabolku:loveu::loveu:
  7. [quote name='Wyjątek'][CENTER][COLOR=RoyalBlue][B]oooo 2000 stronka[/B][/COLOR] :multi::drinking: [/CENTER] [/quote] :multi::multi::multi::multi: [quote name='AlKil']cze Tigerki!!!:lol:[/quote] cze balladki kilerki i albertki:loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]cześć Eff ales nawstawiała...... ulala:crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] nooooo :grins: i najlepsze jest to ze mam jeszcze :grins:
  8. ja wczoraj tez raz mialam raz nie:roll: znowu pewnie cos robia:roll: czeeee:loveu:
  9. czesc babusiu:loveu::loveu::loveu:
  10. [url]http://img144.imageshack.us/img144/4471/dsc06023eq2.jpg[/url] moja mordunia:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: czeeee:multi:
  11. [quote name='dbsst'] tylko pamiętaj dla Pana Brzusia a nie pana podbrzusia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote] buahahahahahaha :grin: cze Madzia:multi: cze Pawcio:loveu: cze Klocuś <:iloveyou:
  12. jaki piękny motyll:loveu::loveu::loveu: czesc Barówa:multi:
  13. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a ta dalej wspinaczkę trenuje :evil_lol: witam :multi::loveu: [/B][/FONT][/COLOR][/quote] :evil_lol::evil_lol:no cos musi :lol: czeeee:loveu:
  14. [quote name='Wyjątek'] Ale jak kubrak zeżre to co mi innego pozostaje...? :roll::-( moja nie miala ani kubraczka ani klosza nic nie zjadla nie wydrapala nie wygryzla :shake: pies przez pierwsze dni i tak jest obolaly i omotany po lekach i ja nie obchodzi co tam jest , a potem wystarczy spogladac na psa zeby sie tam nie tykała nagminnie .
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/9/617ebb79b555469d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/359/56cc8bbb785f9238.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/273/ebfc297aa1104509.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/360/b75e6c5ca28483f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/274/30d1eaa8da5784e0.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]cześć pracusiu może zrób sobie wagary..................jak ja:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] se robie w poniedziałek :eviltong: tymczasem jeszcze jeden dzien i weekend:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/359/ca94efbed7920c73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/360/42787a0dc3c4c894.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/9/18181bcee6a47c6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/273/d90731986ba838fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/9/0eed99f9f6fe88ea.jpg[/IMG][/URL]
  17. a po co kołnierz??? pies sie tylko stresuje:roll:
  18. łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Zuzia Zuzia :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu: zdrowka i pomyslnosci dla mamusi i córeczki :loveu:
  19. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]powiedz mi kochana ... gdzie ona tam się wspina? [URL]http://images30.fotosik.pl/274/e397945e26fbda5e.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol: i czemu nie widzę Ciebie z żagielkiem? :cool3: [URL]http://images45.fotosik.pl/9/bbf6f780b1fadaf4.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: śliczne [/B][/FONT][/COLOR][/quote] a gdybym to ja wiedziała:evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo żagielki sie mnie nie trzymają:shake: :loveu: [quote name='rwpb']Ładny zachód słońca wczesnym rankiem :loveu: Nie wstawiaj takich dużych fotek, tylko je przeskaluj. Pozdrawiamy[/quote] o masz... nie dosc ze czlowiek zrobi fote i ja wklei to jeszcze marudza:shake::mad::diabloti: [quote name='BeaC'][B][COLOR=DarkRed]śliczne fotki aż żal patrzeć................................bo ja w pracy[/COLOR][/B]:angryy::angryy::angryy:[/quote] :loveu: no wiemmm ja tez tam siedziałam :roll: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No musze przyznać że nawet ładne te foty ci wyszły:roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: [quote name='Medorowa']No ujdą:roll::roll:[/quote] :loveu: [quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Ale zawsze mogą być lepsze :evil_lol:[/B][/COLOR][/quote] :mad:
  20. [FONT=Century Gothic][/FONT][CENTER]:loveu::multi::multi::loveu:[/CENTER]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/9/26afce6b0b9070a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/9/0c36b962dabf405b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/9/6314956f301aeabf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/274/deb2693b6de0f106.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/359/f898b42f48dca6be.jpg[/IMG][/URL] i to by bylo na tyle Pucka:) na wsteczu Tigra :p
  22. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/359/6652acb53f990ec6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/273/e3ea3e8d8a494984.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/273/c767a1805f089fda.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/273/aaf940cbde11c945.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/364/568715b160509fc1.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/359/99e4dfb1476598d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/9/89b4feab39fb9d59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/359/d78b59970baaf300.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/9/cf03470f35a70185.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/9/dddcdce2dcd1c1cc.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...