Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. Locusiowe foteczki :bigcool:
  2. widzisz Aganiok wszystko dobrze sie skonczylo :) Sarunia tak samo sliczna jak przed operacja:multi:
  3. od nas tez juz 5 :):cool1:
  4. [quote name='mrowka']ja bym na Twoim miejscu nei cieszyla sie za wczesnie.....:roll:[/quote] eee nie przesadzaj :roll:
  5. [quote name='PIKA']a czemu nie dzisiaj ? :roll:[/quote] oj Pika wazne ze beda :multi: :cool3:
  6. [quote name='Aganiok'] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d55/Sarunia/HPIM0965.jpg[/IMG][/quote] ło jeja jaka mordeczka:cool3: :laugh2_2:
  7. [quote name='dealer']Mam nadzieję że wszystkim bedzie tak wesoło podczas weekendu jak mojemu Dealerkowi:) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/184581.jpg[/IMG] Aga&Dealer[/quote] zaje....... hahahaha:sweetCyb: :D:D
  8. [quote name='dealer'] miś uszatek:) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/183853.jpg[/IMG] Pozdrawiamy Aga&Dealer[/quote] błehehehe chyba miś nie byl zadowolony z zabawy jego uszkami :evil_lol:
  9. no wlasnie Piotrku :mad: co ty myslisz ze ta zima bedzie trawac przez caly rok?:shake: jeszcze troche i jejnie bedzie i Loca w sniegu tez nie :(
  10. e.v.a

    Mejk

    [quote name='basiulka22tychy'] Buziak na powitanie [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4187/101jh.jpg[/IMG] [/quote] śliczności:loveu: no no a czy Mejk nie jest za duzy dla Safi :diabloti: ale i tak slodko wygladaja:cool3:
  11. jejj :loveu: sliczne psiuty :p takie hmm :hmmmm: jak by to powiedziec w paski :crazyeye: hehe wielkie pozdrowionka Ewa&Tigra :)
  12. [quote name='niki_ill'] I tu 2 pyski z jedna zabawka, roznie sie to konczy :mad: :diabloti: [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/5844/p11800059jx.jpg[/IMG][/quote] ło bośku hehe ale to fajowo wyglada :cool3: prawie identycznie leza:loveu:
  13. [quote name='Cimi']Co dopiero wstała ;)[/quote] bestialsko zbudzona z glebokiego snu blyskiem flesha w aparacie:diabloti: :diabloti:
  14. ej no oszukancu :eviltong: za kare fotka specjalnie dla Tigry jakas taka wyjatkowa:mad: :mad: :mad: :mad:
  15. no dobra :) dooobraaaaanooooc :) zdrowiej szybciutko :calus:
  16. [quote name='PiotrekJ']Bez obawy, cieczka niedlugo się skończy :cool3: :evil_lol: :evil_lol: ....[/quote] :shake: ale bedzie nastepna Tigra niemoze zyc z swiadomoscia ze jej ukochany oglada sie za innymi i sie slini na ich widok :placz:
  17. [quote name='PiotrekJ']On wiecznie taki rozmarzony ostatnio, sąsiadka ma cieczkę :evil_lol: ...[/quote] :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: Tigrusia czuje sie zdradzana :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  18. Aksa profesorek :loveu: hihi bajer :cool3: Shila w galopie ulalaaa panna 1 klasa :) no ale wybaczcie ale to Loco jest moja miloscia:loveu: :loveu: [quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/a4.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/a3.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/a8.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/a9.jpg[/IMG][/quote] a Tigrze to samo uszko sie zawija hihi
  19. ach ten Piotrek:roll: pisze ze chory zeby zwrocic na siebie uwage:diabloti: a my i tak wolimy Locusie :eviltong: ;)
  20. hmmmm nie chce sie wtrącać ale to jest galeria:roll: :evil_lol: dawaj mi tu szybciochem Locusia bo Tigra placze :mad:
  21. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  22. ojjjj tak trzeba przyznac ze psiaki z 2 kolorową mordka sa przesympatyczne :loveu: dobrze ze zrezygnowaliscie z kopiowania ...mial by uszy jak elf :roll: :evil_lol:
  23. [quote name='DORRAG']jaki cudny bokserek:loveu: a kogo on tak wypatruje:roll: :lol:[/quote] pewnie za jakas suczka sie rozglada;)
  24. [quote name='PiotrekJ']Też nie ... Twoj potworek niedobry jest Loca :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :icon_roc: kupie chomika wiek i kolor nie gra roli ...
  25. [quote name='PiotrekJ']Hehehehe ... Zapomnij :mad: :evil_lol: :evil_lol: ... Loco jest mój :lol: :lol: :lol: ...[/quote] :-( czyli zostaje mi tylko ten potworek nie dobry moj :placz:
×
×
  • Create New...