Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='PiotrekJ']Czemu tylko jedna? :mad: Piękny psiak :lol: ...[/quote] no wlasnie czemu tylko jedna:angryy:
  2. e.v.a

    Bokseromaniacy

    no tak Piotrek chce widziec 1 zdiecia:mad: :mad: :mad: Shila witamy:cool3:
  3. [quote name='PiotrekJ'] A teraz coś specjalnego :cool1: ... Fotka z zasobów komóreczki, Loco w wieku 2 tygodni :cool3: :lol: ... [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Zdj_cie121.jpg[/IMG][/quote] takie male a taką wielką głowe miało :evil_lol: :loveu: :loveu:
  4. boskie:bigcool: wiecej wiecej wiecej :Cool!:
  5. [quote name='PiotrekJ']:mad::angryy::mad::angryy::mad::angryy:[/quote] :lol: ja wcale sie nie boje......:placz:
  6. ale sie czepiacie:roll: ja widzialam paski:angryy: a jak paski to pregusek :eviltong: jedno jest pewne boksio sliczny [SIZE=1](chyba ze zle widze i to jest kot :diabloti:[/SIZE] [SIZE=1] )[/SIZE]
  7. [quote name='PiotrekJ']Już wystarczająco dlugo czekamy :angryy: ... Dawaj fotki :mad: :mad: :mad: ...[/quote] ale sniegu napadało :roll: :lol:
  8. witamy :) śliczny pregusek:cool3: pozdrowionka
  9. [quote name='madzia18sosnowiec']oj boooooooooooooooooska jest :loveu: wiecej fotek:lol:[/quote] :oops: :oops: :oops: dziekujemy :) foteczki beda ale trzeba jeszcze troszke poczekac :-(
  10. e.v.a

    Bokseromaniacy

    [quote name='dealer']Witam wszystkich Bokseromaniaków:lol: jestesmy tutaj nowi, my to znaczy ja Agnieszka i moje psisko kochane czyli Dealer. Prosimy o przyjęcie do grona maniaków:lol: Aga[/quote] witamy serdecznie czyli ja Ewa i Tigra :smilecol: aaaaaaaaaa no i oczywiscie foteczki :D:cool3:
  11. [quote name='Cimi']Piotrek z babami nie wygrasz :lol: :evil_lol:[/quote] :cool1: a jak hee hee
  12. [quote name='Cimi']A phi też mi wymówka Piotrek 8). Aparat można pożyczyć od znajomych :evil_lol:. A mój aparat gdzieś tam w moim pokoju leży i leży i czeka na odpowiednią chwilę :lol:[/quote] właśnie Piotrek taka wymowka to nie wymowka :evil_lol: :evil_lol:
  13. [quote name='PiotrekJ']Agacie, napewno nie mi ... Aparat pojechal sobie na wieczór panieński i szybko nie wróci :roll: ... Galeria Loco spadnie gdzieś tam daaaaaleko na 10 stronę :roll: ...[/quote] he he to tak jak galeria Tigry :roll:
  14. e.v.a

    Bokseromaniacy

    a no rzepka mi sie przyrosla i musieli ją i jakies wiązadełka poprzecinac i teraz na nowo mi sie zrastaja:roll: czy cos takiego no za Tigra to bedzie trudno nadążyć nawet ze zdrowym kolanem:lol:
  15. [quote name='PiotrekJ']Agata ma aparat i nie robi zdjęć :angryy:, a ja od wczoraj aparatu nie mam :-( ...[/quote] :x komus tu sie lanie nalezy :mad: :mad:
  16. [quote name='teqquila'] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4930/mdf03ml.jpg[/IMG] [/quote] jaki słodziak:loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  17. tez bym z checia poogladala sobie foteczki Fioneczki:roll: ([SIZE=1]Locusia tez:diabloti: )[/SIZE]
  18. e.v.a

    Bokseromaniacy

    [quote name='Aganiok']współczuję szczerze :( kolano na pewno boli jak cholera, ale życzę Ci żeby jak najszybciej operacja była dla Ciebie tylko wspomnieniem....[/quote] dzieki :) musi szybko przestac bolec bo niedlugo zaczne wychodzic z Tigra na dwor i musze sie w miare sprawnie poruszac a nie toczyc:zly7:
  19. e.v.a

    Bokseromaniacy

    [quote name='Aganiok']a byłaś w końcu w szpitalu z kolanem?[/quote] no bylam bylam i teraz cierpie :placz: we wtorek zdejma mi szwy mam nadzieje ze troszke mniej bedzie bolec . praktycznie nie chodze :shake: leze i wyje i lykam prochy..
  20. e.v.a

    Bokseromaniacy

    [quote name='Aganiok']znów ja mocno boli :([/quote] :glaszcze: jejj wiem co czujesz jak widzisz jak pies cierpi ale musisz byc dzielna bedzie coraz lepiej (ja niestety patrzylam jak cierpi suczka wiedzac ze juz nigdy nie bedzie dobrze i ze jej dni sa policzone :-( ) ja ostatnie 2 dni leze i wyje z bolu kolano coraz bardziej odmawia mi posluszenstwa ..:angryy:
  21. e.v.a

    Bokseromaniacy

    Aganiok chyba nikt nie jest odporny psychicznie jak cierpi jego zierzaczek :-( wiem to po sobie...
  22. [quote name='niki_ill']Lo matko, ale gledzioly, macie dwie dzis i ciiicho do jutra:mad: Jutro wieczorkiem wstaiwe kilka:evil_lol: [IMG]http://img353.imageshack.us/img353/1338/p11800010bt.jpg[/IMG] [/quote] urocze psiaki:loveu: tyle żółci na łóżeczku:evil_lol:
  23. e.v.a

    Bokseromaniacy

    cieszymy sie ze wszystko dobrze poszlo :) a teraz zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia :)
  24. a tak wogole to dzis odwiedzil nas ksiadz... Tigra wybiegla na klatke zlapala ksiedza za sukienke a ten zaczol panikowac i kazal mi psa gdzies zamknac :lol: haha wygladal jak by sie bal panicznie malych pieskow:evil_lol:
  25. [quote name='PiotrekJ']A gdzie podziękowania dla mnie za to, że broniłem Tigry przed migdaleniem się niejakiego grygy? :mad: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] oo dziekujemy ci Piotrku :modla: :modla: :modla:
×
×
  • Create New...