-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Iza i Fidel'] [B][COLOR=#000080]Żaba[/COLOR][/B] [B][COLOR=#000080][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/3811/zaba26mc.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/quote] ło boze jaki płazik :cool3:
-
[quote name='niki_ill'] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5265/kopiabokserki1260xp.jpg[/IMG][/quote] jaki kluseczek:loveu:
-
[quote name='PiotrekJ']Nie mow tego glośno bo jeszcze do sądu mnie podadzą :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] hehe Piotrus nie martw sie zaopieluje sie Locusiem :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='Cimi']Jak to przez kogo ;)? Przez Ciebie Piotrek :lol:[/quote] no wlasnie Piotrek no wlasnie :eviltong: dzis bylam zdiac szwy ..noga boli tak soamo jak z nimi :shake: jesli jutro dam rade si edoczłapac do kumpeli to moze beda fotki (ale nieobiecuje) :) pozdrowionka
-
[quote name='AgaiTheta'] [COLOR=sienna]Naprawdę to dla mnie :)[/COLOR] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/5161/m517042mae2jv.jpg[/IMG] [/quote] błehehehe a gdzie ten bokserek sie schował???:diabloti:
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
e.v.a replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaskalska']Dziękuje :) - szczególnie że z oczami to prowadze prawdziwą bitwe- bo mój to uczuleniowiec[/quote] biedne oczka .... ja uwielbiam brazowiutkie oczka:cool1: dobrze ze psy wlasnie takie maja :evil_lol: -
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
e.v.a replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaskalska'][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/9302/obraz0214mb.jpg[/IMG] [/quote] śliczne łoczko:loveu: -
:loveu: [quote name='Iza i Fidel']slinotok: [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/6862/slinotok5et.jpg[/IMG] [/quote] Iza ciesze sie ze sie udalo:multi: zdiecie the best a ta banka....hahaha:lol: no a Theta poprostu :loveu: powedz mi widzisz ja w sniegu??:lol:
-
[quote name='dbsst']:crazyeye: o jeja ileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee FOT bylo jak mnie nie bylo :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: zajefajne piechole :multi: :multi: :multi:[/quote] haha teraz kolej na ciebie :evil_lol: fotki dbsst :mad:
-
śpiące boksie kochane boksie :evil_lol: Ola witamy :)
-
[quote name='Iza i Fidel']no wlasnie chce wstawic fotki z pliku i nie umiem...:([/quote] Iza masz wiadomosc :)
-
[quote name='dealer']Jestem nowa tu :) jak to Twój?? macie jakąś umowę?:) w miesiace parzyste Ty a w nieparzyste Piotrek:):eviltong: ?? hihihi[/quote] hehe no bo Loco to miłość mojej Tigry :evil_lol: a co tigry to i moje :D
-
[quote name='Iza i Fidel']Eva,a Ty masz Malenstwo akurat do schrupania-sliczna ona jest! Pewnie brzuszek jeszcze nie obrosniety? ehh,slodziaczek... Dzieki za wklejenie zdjecia-sama tego nie umiem,wiec po najnizszej linii oporu wstawilam link :eviltong:[/quote] hehe no moje to tylko mozna schrupac jak spi:lol: jak nie spi to chrupie mnie :mad: dokladnie brzusio golutki :evil_lol: jak bedziesz cos chciala wkleic to wal smialo służę pomocą :)
-
Iza masz pieknego żółtka :loveu: [img]http://img21.imageshack.us/img21/2226/470297210qzxtiwph5wo.jpg[/img] mam nadzieje ze nie masz mi za zle ze wkleilam to zdiecie ale jest cudne :loveu: i takie wiosenne :)
-
[quote name='dealer']Słuchajcie kochani, mam pytanie ...mój Bokserek ma 9 miesięcy i waży troszkę ponad 25 kilo. każdy mówi że jest baaardzo chudy...:) wpadam w kompleksy bo może oni myślą że ja go głodzę?!! jakie jest Wasze zdanie i jak z Waszymi psiakami? Aga&Dealer[/quote] hmm ja to nie wiem moja ma dopiero 2,5 miesiaca :) twoj tez jest mlodziutki mase zacznie dopiero nabierac ....a ci co mysla ze go glodzisz niech popatrza na harty;) :eviltong: :evil_lol:
-
[quote name='dealer']Piękny, cudowny, wspaniały, sliczny, seksowny;) piesek! i to spojrzenie, ach te oczy:) Piotrek masz naprawdę przewspaniałego psa! gratuluję:) Aga&Dealer[/quote] a Piotrka pies to prawie moj pies :bigcool: haha...:evil_lol:
-
Iza witamy serdecznie:) i zapraszamy do wstawiania fotek w galrii boksiow :loveu: pozdrowionka Ewa & Tigra
-
:loveu:jakie mordeczki urocze:loveu:
-
[quote name='ryba']A dlacego odrazu łobuz:evil_lol: przecież z pysia bije mu taka niewinność:lol: pozdrawiam od nie łobuza ;) Goliada i jego pana roberta s:cool3: ciepełka dla wszystkich[/quote] no wlasnie boksie i ich niewinne pysie:lol:
-
[quote name='Cimi']Toż to brzydal z piekła rodem :lol: :evil_lol:[/quote] gdziez tam brzydal co najwyzej potworek :evil_lol: [SIZE=1]ale za to jaki pocieszny potworek :D[/SIZE]
-
no i sie udalo :) brawo a teraz wiecej wiekszych fotek :diabloti:
-
[quote name='Cimi']To taki sposób na podryw :evil_lol: :lol:[/quote] hehe no ale przeciez Tigra juz jest poderwana przez Loca :evil_lol:
-
:placz: czuje sie napastowana..... jak tylko mamusia kupi cyfrowke to bedziecie mnie blagac zebym juz nie wlepiala zdiec tego potworka:diabloti: :diabloti:
-
[quote name='Cimi'] [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/440/imag0005zm7cl.gif[/IMG] [/quote] jaka sliczna niewinna dzidzia :loveu: :cool3: :evil_lol:
-
[quote name='Shila'] [IMG]http://www.pupile.com/pup/images/img_shila110.215.jpg[/IMG] [/quote] hehe mam nadzieje ze fafle nie zamarzly w takiej pozycji :evil_lol: