Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. e.v.a

    Bokseromaniacy

    Aganiok nie martw sie bedzie dobrze!!!! trzymam kciuki i nawet nie mysl ze moze sie cos nieudac !!!!!:x
  2. e.v.a

    Bokseromaniacy

    jestescie kochani:buzi: dziekuje wam wszystkim :)
  3. [quote name='dbsst']zdjec malo :mad:[/quote] zgadzam sie z toba w 100%:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Piotrek nie obijaj sie:mad:
  4. Bodziulka bez głupkowatych wykretow:lol: czekamy na fotke:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  5. e.v.a

    Bokseromaniacy

    [quote name='PiotrekJ']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: ... Jaka operacja? :roll:[/quote] kolanko mi sie rozklekotało :-( operacji unikam juz od ok roku :lol: niestety moja mama i lekarz postarali sie juz o to zebym nie odwlekala tego i sie nie wykrecała:angryy: ferie w szpitalu(njalepsze ferie w moim zyciu:lol: )
  6. e.v.a

    Bokseromaniacy

    [quote name='Aganiok']Evaxon trzymaj się. Bedziemy tu wszyscy trzymac za Ciebie kciuki i myśleć o Tobie![/quote] :calus: wielkie dzieki mam nadzieje ze w niedziele bede juz w domku:-( w koncu to tylko operacja:roll:
  7. [quote name='Bodziulka']To jest czapka błazna weneckiego, czy jakoś tak :eviltong: Ja w niej wyglądam jak Muminek na wakacjach :evil_lol:[/quote] hahaha Bodziulka zrob sobie fotke w tej czapce :lol: i zaraz szybciutko wklejaj :evil_lol: hahaha a nie tylko z psinki robic blazna bedziesz :eviltong:
  8. moja tigra ma 10tyg miechy i umie -siadac jak sie ma smakolyka dla niej -żebrać :roll: -uwadać ze jest głucha jak cos zbroi i sie na nia krzyczy:mad:
  9. moja poprzednia sunia nawet w wieku 13 lat ganiala za ogonkiem -zawsze wtedy kiedy chciala wyjsc na spacerek:) szczek 2 koleczka za ogonkiem szczek :lol: natomiast moja terazniejsza sunia nie ma ogonka:mad: ale raz na jakis czas usiluje zlapac kikuta:roll: (to dopiero zabawa zlapac cos czego nie da sie zlapac:evil_lol: )
  10. [quote name='Cimi'][IMG]http://img416.imageshack.us/img416/3843/12011zm8lq.gif[/IMG][/quote] uwielbiam czarnobiałe zdiecia :) ajak sa na nich tak sliczne boksie jak Fionka to juz wogole odplywam:loveu: :loveu:
  11. e.v.a

    Bokseromaniacy

    [quote name='Cimi']Surprise, wow masz 3 psy, a skąd ten trzeci ? :cool3: A ja mam zaliczyć cały romantyzm :diablotin:[/quote] Cimi ja bym dala wszystko zeby sie z toba zamienic :placz: w poniedzialek ide do szpitala :-( czyli trosze mnie tu niebedzie:angryy: a najgorsze jest to ze nie moge zabrac ze soba Tigry :shake: niki_ill witajcie :D
  12. [quote name='Bodziulka']:lol: hehe no zadowolony nie był, ale pocieszałam go tym, że to ja testowałam tą czapeczkę :razz:[/quote] hahaha jestem ciekawa kto komiczniej wyglada w tej czapce(jesli to czapka mozna nazwac:lol: ):evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  13. [quote name='Bodziulka'] Fiesta:cool3: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/8382986b.jpg[/IMG] no i po:evil_lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/f22b5804.jpg[/IMG] [/quote] łaaaaaaaa a co to za słodziutki mexykaniec sie tu pojawił:lol: :loveu:
  14. [quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_014.jpg[/IMG][/quote] ło jezu:loveu: :loveu: Tigra zaslinila caly monitorek ;)
  15. :tort: 100lat Locooo!!!!!!!:beerchug: wielki liz od tigry :) i buziak ode mnie :)
  16. [quote name='PIKA']Może i Tigre ogląda, ale zalezy jakie jej fotki :evil_lol:[/quote] pani Tigry dobrze wie co wysyla ;)
  17. [quote name='PIKA']A skąd wiesz? :razz:[/quote] heheeee..... bo oglada moja Tigre:evil_lol: chyba:roll: oby:mad:
  18. [quote name='PiotrekJ']To dam mu szyjkę indyczą i szybko o Tigrze zapomni :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
  19. [quote name='PiotrekJ']Hahaha ... Dobrze, że laptopika mam :lol: ... Zamknę się w pokoju i Loca nie wpuszczę :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] haha to si ejeszcze okaze :evil_lol: :evil_lol: jak zacznie skomlec ..piskac..i tymi słodziachnymi oczętami patrzec na ciebie przy zamykanu drzwi ...:diabloti:
  20. [quote name='PiotrekJ']Wszystko rozumiem ... Alu, cieszysz się że do Ozzulca nie będę zaglądał :-( ...[/quote] ktos tutajna litosc bierze:lol: nie martw sie napewno Loco pozwoli ci posiedziec przy pudle :glaszcze: ([SIZE=1] bynajmniej[/SIZE] [SIZE=1]dopoki nie bede miala nowych fot Tigry[/SIZE]:lol: )
  21. hehe:evil_lol: no co tylko tobie wolno siedziec po nocach przy kompie :eviltong: przynajmniej nie oglada pornografii.....:lol:
  22. [quote name='PiotrekJ']Hauuu hauuu hauuu :Dog_run:... Musiałaś ro zdjęcie wklejać? Teraz Loco nie przestanie mi szczekać z zachwytu :lol: ... Hauuu hauuu hauuu :Dog_run:...[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a niech chlopak patrzy na swa ukochana :eviltong:
  23. [quote name='PiotrekJ']To bylo daaaawno temu :roll: :lol: ...[/quote] błehehehe wy wspominacie jak to fajnie bylo miec kluche w domu a ja nie musze wspominac bo cos takiego mam nadal:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :cool3: :diabloti: :eviltong: :cool1: [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177544.jpg[/IMG] [SIZE=1]p.s zdiecie i wielki buziak specjalnie dla Loca :)[/SIZE]
  24. [quote name='PiotrekJ']A czemu suczka? On już ma swoją wybrankę serca. Tigra się nazywa :cool3: :lol: ...[/quote] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  25. hmmm Tigra ma prawie 10 tyg. i tylko pare razy szczeknela jak sie z nia mocno droczyl brat ... i myslalam ze mam niemego psa:lol: a teraz sie ciesze ze nie szczeka :p mam spokuj no i piszecie o tej psychice... jestem ciekawa Darku czy twoja mala szczekala wczesniej ?
×
×
  • Create New...