-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://images2.fotosik.pl/19/9reo8hro2erunfu2.jpg[/IMG][/quote] :multi: :multi: :multi: :multi: suuuuperrrrrrr:loveu:
-
pamietacie moja mordke jeszcze??:oops: [img]http://img135.imageshack.us/img135/2204/42dq.jpg[/img] juz mam 3 miesiace :p [img]http://img135.imageshack.us/img135/7166/184zl.jpg[/img] i kocham pileczke [img]http://img225.imageshack.us/img225/8598/102ca.jpg[/img] ale najbardziej moj reczniczek:loveu: [img]http://img138.imageshack.us/img138/6733/453ur.jpg[/img] a wiecej w galeryjce :)
-
czas na zdiatka ....wreszcie :lol: to juz 3 miesieczna bestia:cool1: [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/1651/32mz.jpg[/IMG] jedno uszko klapło mi... [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8407/85yy.jpg[/IMG] co ta pamcia ze mną robi aaaaaa... [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1420/96uf.jpg[/IMG] piłeczka taka super ze az oczka sie swieca :loveu: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/1163/124fw.jpg[/IMG] c.d.napewno nastapi :p pozdrowionka :)
-
Felek jest prawie taki jak głowa Dealerka :lol:
-
łiiiiiiiii bedzie Szpilkowa stronka :Cool!: a śniegowa szpilka poprostu achhh.....:iloveyou:
-
wreszcie białasek sie pojawił:loveu: Ewa chce jeszcze :placz:
-
Bokser Tekila już za Tęczowym Mostem/ Laluś - Brabantczyk
e.v.a replied to sylwiaskalska's topic in Foto Blogi
super fotaski:multi: ale ta jest najslodsza:iloveyou: [quote name='sylwiaskalska'] [IMG]http://img56.imageshack.us/img56/1466/obraz0648te.jpg[/IMG][/quote] -
obiecywalam zdiecia no i beda ale jutro :lol: dzisiaj tylko 1 niestety :roll: [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/2033/lapka9lb.jpg[/IMG] o to łaciata łapka Tigry :)([SIZE=1]troszke mało ostre zdiecie:roll: )[/SIZE] [SIZE=1]no i jeszcze jedno ale to bardziej ja niz Tigra:oops: [/SIZE] [img]http://img135.imageshack.us/img135/7994/jatigra4yt.jpg[/img]
-
fakt slicznie widac miesinie:D jej a jak by fajnie sie prezentowala z dlugim ogonkiem :cool3: bo te kikuty jakos mnie rozsmieszaja :lol: zawsze smiac misie chce jak widze jak Tigra macha "ogonkiem":evil_lol:
-
[quote name='Mysia_Zabrze']Czaruś kaszle jakoś od 2-3 tygodni... najbardziej w nocy... Też dostaje Furosemid na odwodnienie...[/quote] mam nadzieje ze czarus bedzie zyl jeszcze dlugo :) moja Czika umarla po 3 latach choroby :( moze i by zyla dluzej gdybym odrazu trafila do lepszego weta :-(
-
[quote name='Mysia_Zabrze']Czaruś kaszle, ale niczym nie pluje... W sumie jakoś się trzyma... ale to kaszlenie jest najgorsze :([/quote] jak dlugo juz kaszle?? moja Czika kaszlala hmmm nie chce oklamac ale mniej wiecej 1,5roku (jak sie zmeczyla lub po nocy)oczywiscie byla pod scisla opieka weta. niestety tej choroby nie da sie wyleczyc mozna co najwyrzej sprawic alby psiul zyl troszke dluzej i sie bardzo nie meczyl. niestety jak woda dostanie sie do pluc to juz koniec :(
-
moja sunia takze miala powiekszony miesien sercowy (leczylismy ja bardzo dlugo) niestety gdy woda dostala sie do pluc podtrzymywalismy ja na zyciu 1 dzien na jakis lekach (strasznie sie meczyla stala caly czas i plula woda potem krwia) wiem ze moglam ja odrazu uspic a nie jeszcze meczyc ale zalezalo mi zeby sie pozegnala z bratem (w koncu byla z niam 13 lat ) :( uspilismy ja w kwietniu :placz: 2 dnipo smierci papieza:-(
-
fotki poprostu [B]BOMBA[/B] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :laola:
-
[quote name='niki_ill'] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/8162/p20500036sm.jpg[/IMG][/quote] śpiące żółtki na żółtym słoneczku łiiiiiii ale żółto :bigcool:
-
moja śniegowa Szpilunia :multi::loveu: widze ze piła na sznurku sie spodobala :D
-
[quote name='Maga100'][B]Leon marzyłby o takim kagańcu. I jeszcze żeby zawsze był pełny :cool1: [/B][/quote] haha nie tylko Leon o takim marzy :lol: achh ta Szpilunia:loveu:
-
przyjemne dla oka hasajace stadko :cool3:
-
[quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Ale fajowo, że Wy też macie takie zapędy. Inaczej czułabym się taka wyalienowana.[/B][/I][/COLOR] [COLOR=navy][I][B]No to zdrowko!:drinka:[/B][/I][/COLOR][/quote] haha no co ty zauwazylam ze ostatnio na dogomani to si etylko pije :lol: :cool3:
-
ooł jeee znowu picie :drink1::drinking: :beerchug: :cunao::drinking: :knajpa:
-
no wiec chce ponformowac iz dzis byla sesja zdieciowa Tigrusi niestety kumpela zapomniala kabelka:wallbash: wiec zdiecia beda albo jutro albo w poniedzialek :) pozdrowionka
-
hehe no nie jakie zdolne te bestie :D zdrowka :)
-
[quote name='Cimi'] [IMG]http://img336.imageshack.us/img336/4153/04026zm8ii.gif[/IMG] [/quote] biedny piesio co sie w łapke stalo??
-
100Lat 100Lat:tort: :new-bday: :BIG: pijemyyyyy :drink1::drinking: :knajpa: :drinking::beerchug: :drinking: :cunao: :laola:
-
ogólnie myslalam nad przejsciem na diete barf jak podrosnie . jakos nie jestem przekonana do suchej karmy w 100% narazie dostaje leki homoepatyczne . witaminki beda po szczepieniach . narazie czekamy az z Tigra bedzie bardzo dobrze zeby szczepienie nie oslabily jej zabardzo. ona ju potrzebuje wybiegania sie :( takmi jej szkoda jak widze jakbiega po domku..mogla by sie wybiegac na dworu ... no ale trzeba przetrwac :)
-
a ja tylko estem wstanie napisac :loveu::loveu::loveu: :loveu: :loveu: :loveu: kochane żóltaki :D