Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='Bodziulka']To my się tak tylko przypomnimy kiepą fotką z telefonu Mały Zdobywca [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/d3eea966.jpg[/IMG][/quote] o boziu o boziu wreszcie si edoczekalam :multi: :loveu: wiecej foteczek ..proszeeeee
  2. e.v.a

    Mejk

    kolejnej seteczki Mejk!!!!:drinking: :beerchug::cunao: :drink1:
  3. hahaa no prosze prosze fotek rodzinnych nie chce wlepic to rapem zacznie dawac nam Locusia :evil_lol: :cool3:
  4. [quote name='Cimi']Zawsze można pieniek drzewa poszukać i oczyścić ładnie i połyżć tam ściereczkę :evil_lol: :evil_lol:[/quote] hehe albo poprosic krasnoludki zeby zrobily zdiecie;)
  5. [quote name='PiotrekJ']Ale to tylko dziś wyjątkowo :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] łeeee wiedzialam ze to zbyt piekne było .......:roll: :shake: :mad:
  6. [quote name='dealer']ma sporo...:) rano jak TZ wychodzi Dili wpada do mnie na podusie:) czasem sie tule i mysle ze to kolega małżonek a tu ...[/quote] haha to kolega małżonek troszke zarosniety:lol: ślicznie w poscieli razem wygladacie:)
  7. [quote name='PiotrekJ']To tak dla zdrowia :lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] tak tak....:lol:
  8. łiiiii Pietrek nadrabia strady i daje Locuśia:loveu: :multi:
  9. [quote name='dealer']wczoraj jeszcze były ze mną moje kochane jajeczka:) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/186510.jpg[/IMG][/quote] Dealerku kochaniutki nie smuc sie pani ci przyczepi pileczki ping-pongowe i jajeczka jak nowe:lol: ciesze si eze wszystko sie udalo:loveu: pozdrowonka
  10. [quote name='PiotrekJ']No tak, mnie nie ma a tu urodzinki, imprezka :mad: ;) ... Duuużo szczęścia, kosteczek i zdrówka :drinking::drinking::drinking:[/quote] no tak ten sie pojawil i zaczyna pic:roll: :lol:
  11. [quote name='PiotrekJ']Dzień dobry Ewo :p ... Śliczna jest ta panna mojego Locersika :loveu: :loveu: :loveu: ...[/quote] :cool1: he heee
  12. Locuś wrócił:multi: :iloveyou: dziekujemy Ci piotrku ze nam go oddales :modla: Locuś śliczniutki jestes:loveu:
  13. a mnie tu jeszcze nie bylo :oops: [SIZE=1](lekko przerobione zeby to nie streszyc po nocach ogladaczy;) )[/SIZE] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8666/jatigra5em.jpg[/IMG]
  14. e.v.a

    Mejk

    [quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]A ta łapka, to przepraszam zaplątała się czy co?[/B][/I][/COLOR]:mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed: :mdrmed:[/quote] buahahahahhaha...... świetne foteczki :p Mejk wampirek :loveu:
  15. a co do słodkiego spania tooo .... własnie układam sie do snu :p [img]http://img203.imageshack.us/img203/7953/644al.jpg[/img] a tu juz snie...:) [img]http://img203.imageshack.us/img203/7557/674se.jpg[/img] pozdowionka dla wszystkich :)
  16. dziendoberek :) [img]http://img207.imageshack.us/img207/4473/538lx.jpg[/img] [img]http://img203.imageshack.us/img203/8529/110uq.jpg[/img]
  17. dzis w Fakcie widzialam artykul jak to amstaf BESTIALSKO ZGWAŁCIL MALA SUCZKE!!!!!! no nieeee... nie dosc ze posiadace "psa morderce" to jeszcze "gwałciciela":lol: dobra nie smieje sie Fkt to glupawa gazeta [SIZE=1]a ja uwielbiam bulowate:loveu: [/SIZE] pozdrowionka :)
  18. [quote name='Gabryjella']Jaki diabełek maleńki:evil_lol: tak to już jest, że szczeniolki są najsłodsze jak śpią, ale Tigra jeszcze malutka ona to dopiero zacznie rozrabiać:evil_lol:[/quote] dzieki za pocieszenie:lol:
  19. no to jescze 2 foteczki :) [img]http://img142.imageshack.us/img142/7056/525bf.jpg[/img] [img]http://img211.imageshack.us/img211/4084/167iz.jpg[/img]
  20. [quote name='dbsst']evaxon ani sie obejzysz a fafluny obslizgle beda przeszkadzaly w bieganiu Kluseczce ;)[/quote] :evil_lol: oby oby aczkolwiek z kluseczka to ona ma malo wspolnego:lol: [SIZE=1]p.s-zapraszam do naszej galerii;) [/SIZE]
  21. dzię - ku - je - myyyyy Tigra do kochania??:lol: ten pies to istny diabel :diabloti: ukochac mozna jak spi :evil_lol: bo kazde najmniejsze głaskniecie konczy sie wielka walka :mad: ([SIZE=1]w ktorej ja zawsze przegrywam:placz: )[/SIZE]
  22. [quote name='dbsst'] [IMG]http://images3.fotosik.pl/19/4jh3wb6eia8iofpf.jpg[/IMG] [IMG]http://images2.fotosik.pl/19/6c030xhk67qo7x9t.jpg[/IMG][/quote] słodziak :cool3: ja czekam az tigierka bedzie miala takie fafluny:loveu:
  23. ktos tu chyba chce dostac:mad:
  24. [quote name='dealer']no nareszcie:mad: ilez mozna czekac:)[/quote] :lol: no jak widzisz troszke dlugo :lol: nadrabiam straty :) [img]http://img135.imageshack.us/img135/4854/23to.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/5796/53vl.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/9238/154gi.jpg[/img] fotek jeszcze troszke mam beda na pozniej :eviltong: pozdrowionka :p
  25. [quote name='AgaiTheta']Ewuniu widziałam Tigrę na pupilach, piszę komentarze, piszę i nic nie widać, wiesz o co chodzi?? Piękniusia taka, księżniczka :)[/quote] no wlasnie nie wiem cos sie poknocilo ja tam wogole nie moge sie dostac :roll: zapraszamy do galeriii zaraz kilka nowych fot bedzie :)
×
×
  • Create New...