Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='dealer']no problem bede doddawac wolniej...:) a własnie wrócilismy ze spaceru z Mejkiem, było suuuuuuuper.Mejk jest cudowny do zagłaskania po prostu psisko:) i nawet jatki nie było czego sie spodziewałam po moim agresorze:) tylko kilka osrych kłótni o patyczek:) dziekujemy Mrowka i tobie Mejkuś tez:) Dili padł i śpi:)[/quote] no wiesz ...nie sluchaj Piotrka :placz:
  2. Tigra konczy dzis 3 miesiace :D jej ale ten czas leci ;) :beerchug: :knajpa: :drinking:
  3. [quote name='PiotrekJ']Widzisz że myślę i pamiętam o Tobie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ... Shedow, witaj w naszej galerii, zapraszamy częściej ;) ... Loco za półtora tygodnia skończy 6 miesięcy, w tej chwili waży około 23-24 kg ;) ...[/quote] :D no widze widze ze pamietacie :loveu: nooo to czekamy na Locowe urodzinki :D znowu popijawka bedzie:lol: a tymczasem oblejmy Tigierki urodzinki :cool3: zapraszam na popijawke do galerii :D
  4. [quote name='dbsst'] [IMG]http://images3.fotosik.pl/18/td0aenuquk7jyecj.jpg[/IMG][/quote] ło jezu jaki ogonek malusi :cool3: a wlasnie mam pytanie czy kopiowane ogonki na koncu na zawsze zostana łyse:roll: zdrówka dbsst :beerchug:
  5. [quote name='PiotrekJ'][IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_ZZZZZ004.jpg[/IMG] [/quote] ooo kolejny ośliniony pateyczek dla Ewulki:cool3:
  6. [quote name='Bodziulka']Box nie je przes sen, ale czasami szczeka i biega :lol: komicznie to wygląda... A ponieważ Bodziulka zaliczyła 1 egzamin w tej sesji to chyba jej się należą w nagrodę jakieś śmieszne fotki, prawda? :mad: :evil_lol:[/quote] Bodziulka gratulacje :knajpa: cholera ostatnio za duzo pije :lol:
  7. [quote name='dealer'] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185187.jpg[/IMG][/quote] ktos tu jesc niedostaje:mad: hehe
  8. [quote name='ola_k11']ma swoja a ta juz tak zmasakrowana ze do wyrzucenia:cool3: a on nie chce...no coz czekam az mu peknie:shake: ps. zauwazylam ze ma sklonnosci do ssania cycunia mamusi:) jak spi to tak wyglada jakby ssal mleczko:D serio kapitalnie jak mala dzidzia![/quote] hehe Tigra tez ma taki odruch jak spi :D haha wyglada tokomicznie ale jeszcze smieszniej wyglada jak zaczyna cos jesc przez sen....
  9. e.v.a

    Waga boksera !!!

    [quote name='Aganiok']Może Tigra będzie po prostu drobniejszej budowy? MOja Sara nie jest duża jak na boksera[/quote] drobna bedzie napewno bo jej matka tez drobna jest (i chyba bardzo mlodziutka:roll: ) no ale wydaje misie ze jakos malo rosnie ... jak za miesiac nie wiele urosnie to znaczy ze nie tylko kolor sierci ma z jamnika:lol:
  10. e.v.a

    Waga boksera !!!

    chyba zaczne ja jakimis hormonami i sterydami podkarmiac:lol: hmmm Tigra tez troszke rosnie ale wydaje mi sie powinna byc juz troszke wieksza nie chodzi nawet o wage ale o sam wzrost:roll: a czy jest mozliwosc ze rosnie wolniej dlatego ze byla chora i brala antybiotyki ?? moze to troszke spowolnilo jej wzrost:roll:
  11. e.v.a

    Waga boksera !!!

    [quote name='niki_ill']Kurcze to bardzo malo:crazyeye: . Albo moje to monstra, albo Twoj drobinka :)[/quote] no wlasnie obawiam sie ze mojej drobinki ojciec był jamnikiem :placz: a tak calkiem serio to w jakim wieku najbardziejskoczyl wzrost waszym boksia??bo zaczynam sie powaznie obawiac:shake:
  12. e.v.a

    Waga boksera !!!

    czytajac to co piszecie zastanawiam sie czy moj pies to nie jakas miniaturka :lol: :roll: wydaje misie ze prawie nie rosnie :shake: igra ma teraz 2miesiace i 4 tygodnie wazy prawie 7kg wzrostu wam nie podam bo zabardzo niewiemjak ja zmierzyć:oops: poza tym to strasny wiercipietek wiec bylo by trudno :roll:
  13. a mi sie wydaje iż niejaki Dealer a raczej jego wlascicekla ma za male łóżko i dlatego on tak smiesznie wisi :roflt: czas kupic nowe spanko :D
  14. [quote name='Alicjarydzewska']:mad::mad::mad: no wiecie co kto to takie rzeczy opowiada :mad:/ kup szczurka , tych to się boją to ci nie zabiorą ;)/[/quote] :placz: hahaha a juz myslalam ze skrzyczysz Piotrka :placz: ;)
  15. [quote name='PiotrekJ']Oto przykład jak przez DGM niektóre osoby zaczynają się czuć niekochane :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] a zebys wiedzial ze tak si eczuje :placz: :mad:
  16. to jak pijemy to pijmy :popcorn: :drinka: :beerchug: :chlup: :drinking: :knajpa: :drink1: imprezka :cunao: :BIG: :knajpa:
  17. [quote name='AgaiTheta']Theta też już wkrótce :cool3:[/quote] czekam :Cool!: czekam :bigcool:
  18. u mnie tez Loco 100!!!!! pijemy za kolejne 100!!!!! :beerchug: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :knajpa: :drink1:
  19. [quote name='Alicjarydzewska']:shake: a po co ci chomik :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/quote] bo ani Loco ni ejest moj a teraz sie dowiedzialam ze i Tigrusia jest nie moja tylko Loca :placz: to moze chomika mi nie odbiorą:razz:
  20. [quote name='Alicjarydzewska'];)[I][B]my już też po głosowaniu / Ozzy też jest wystawiony w Amstaffach , ale mamy mocną konkurencję , dużo utytułowanych a my byliśmy dopiero na 1 wystawie:razz:/[/B][/I][/quote] Alicja zaraz zaglosuje :) i reszta pewnie tez :cool3:
  21. i 5 od nas tez juz wskoczyla :) pozdrowionka ewa & tigra
  22. nie no nie no ja wymiekam z tych łóżkowych fotek :roflt::roflt::roflt:
  23. [quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_IM000625.jpg[/IMG][/quote] jaki słodziachny pycholek :loveu:
  24. Sylwia :loveu: :loveu: boskie foteczki takie ciepłe :placz: a Tigra chyba sie nie boi wody bynajmniej nie tej w misce ;) hehe no i do wanny zawsze chce wskoczyc jak myje włoski:shake: a kiedy sie pojawi białasek Theta :roll:
  25. [quote name='PiotrekJ']Ewo, ale tam ciemno jest ... Nie będziesz się bać sama? :roll: Weź lepiej Tigre ze sobą :lol: ... Dobranoc Wszystkim ;) ...[/quote] Tigra si ewyleguje na kanapie u mamuśki :mad: a tak sie zarzekala ze pies na łóżku? nigdy w zyciu ...co za rodzina:shake: ide sama :roll: dobranoc tobie tez:p
×
×
  • Create New...