-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='PiotrekJ']A najgorsze jest to że będziemy musieli się spotkać, aby miłość Tigry i Loca mogła rozkwitać :roll: ... A wtedy zapewne psiuta swojego stracę na rzecz niejakiej evaxon :-? :-? :-? ...[/quote] :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Mam dziwne przeczucie, że przez te wszystkie Dogomaniaczki rozkochane w moim szczeniorku stracę go kiedyś :roll: :shake: ;) ...[/quote] ciesz sie Piotrku ze mieszkam tak daleko :eviltong: bo nie dosc ze ja Dogomaniaczka to jeszcze Tigrusia uwielbiamy twoja psine:evil_lol: :evil_lol: :loveu:
-
[quote name='PiotrekJ']Coś ich nie widać :angryy: :mad: ...[/quote] :placz: bo to nie moja wina niestety kolano odmawia posluszenstwa:( jedyne co moge to dojsc od łóżka do kompa a od kompa do kibelka ..... :bigcry: we wtorek zdiecie szwow to mam nadzieje ze troszke mniej bedzie bolec :roll: grygy Tigra dziekuje za komplemety:oops:
-
[quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_036.jpg[/IMG][/quote] Tigra oprawila sobie w ramke to zdiecie :cool3: :loveu: :loveu:
-
[quote name='PiotrekJ']Teraz się już nie tłumacz :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :roll: no dobra
-
[quote name='PiotrekJ']Ale nawet nie wiesz jak to miło nie mieć zasikanego mieszkania :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] czepiasz sie :eviltong: tigra sika na przeznaczony do tego celu reczniczek :) bo to madre psisko i nie robi gdzie popadnie:evil_lol:
-
achhhh jak milo jest miec mala psiunie w domku nie trzeba marznac na dworku:evil_lol: :D :diabloti:
-
[quote name='Aganiok']Dziś o 16:30 moja Sarcia będzie miała zabieg :( trzymajcie kciuki, żeby się powiodło, please.....[/quote] jestesmy z wami o nic sie nie martw bedzie dobrze:calus:
-
[quote name='niki_ill']hahahah zapomnij :diabloti: :mad: taaa, zapomnijcie, mojego killera von AYgo nikt nie powstrzyma :angryy: :diabloti: :mad: male ale szybkie i ma ostre zeby :chainsaw: tylko spojrzcie na tego morderce o pyszczku szeniaczka :diabloti: :diabloti: [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1694/aygo0sw.jpg[/IMG][/quote] haha skad ja to znam :roll: :evil_lol: uroczy psiak :loveu: i te wielkie uszy:cool3:
-
[quote name='niki_ill']GLosowanie zaczyna sie 29 stycznia, i wowczas zapraszam do oddawanai glosow :)[/quote] noo to trzeba bylo odrazu :eviltong: na mniemozesz liczyc:cool1: ale przypomnij jeszcze pozniej :)
-
ufff a myslalam ze tylko ja tego nie znalazlam :roll:
-
[quote name='AgaiTheta'] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/8439/m517052mae0ml.jpg[/IMG] [/quote] oja oja oja uwielbiam biale pieski:jumpie: a boksie to juz wogole:loveu: [SIZE=1]chyba Tigre maze biala farba:diabloti: [/SIZE]
-
[quote name='niki_ill'] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4554/18or.jpg[/IMG] [/quote] haha no nie wiedzialam ze zamykaja za kraty za napastowanie odkurzacza :lol: a swoja droga to moja tigra boi sie suszarki :-? i to jest jedyny sposob na wypedzenie jej z lazienki:diabloti:
-
[quote name='PiotrekJ'] Zabrałem Pańci skarpetkę :diabloti: [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_028.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_029.jpg[/IMG][/quote] hehe tigra tez kradnie skarpety:angryy:
-
ojaaaa ojaaa moj ulubiony dziadzio ma urodzinki:multi: 100lat !!!:new-bday: i dla Thei tez 100lat!!!!!!!!!!!!:BIG: :tort: :tort: i tak pod urodzinki :cool3: :drinking: :drinking: :drinking: :drink1:
-
[quote name='PiotrekJ']Masz szczęście, że to dodałaś :mad: :diabloti: ...[/quote] [COLOR=black]Piotrku jak bymmogla zapomniec :cool3: [/COLOR]
-
chce zauwazyc ze Loco jest miloscia mojej Tigry i jedyna osoba krota moze go zabrac to jestem ja:eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti:
-
[quote name='Bodziulka'] Byłem u cioci testować nowy fotel:cool1: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/bec35f69.jpg[/IMG] [/quote] cioteczka wiekszy fotel powinna sobie sprawic:lol: :evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Tia, kapeć to podstawa :lol: ... Trzymamy za slowo z tymi nowymi fotoskami :cool3: ...[/quote] tak Tigra kocha kapcie:evil_lol: fotki beda beda :)
-
[quote name='Cimi']No i gdzie nowe fotki Tigry :roll: :)?[/quote] :oops: az wstyt sie przyznac ale nie mam nowych fot :placz: ach ten brak aparatu:angryy: ale mam jeszcze cos z młodosci :lol: czyli jak wygladalam w grudniu :) [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/4924/dsc075810wz.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5472/dsc075806ti.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/1193/dsc075675jp.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/963/220gp.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/8136/366dt.jpg[/IMG] obiecuje ze jak tylko wyjde ze szpitala i bede mogla sie w miare poruszac to biegne po aparat do kumpeli i cykam zdiecia :)
-
[quote name='Cimi']A tu zdjęcie nie wiem jak zrobiłam :roll: [IMG]http://img461.imageshack.us/img461/7409/150112zm3pv.gif[/IMG][/quote] tosz to duch :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol:
-
łooo boże !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cudeńka :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: nie ma nic piekniejszego od zoltego bokserka:D:D (no i oczywiscie od Loca milosci mojej tigry;) ) wiecej fotek!!!! pozdrawiamy eva & tigra
-
[quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_016.jpg[/IMG] [/quote] zaraz zaraz ile nog ma pies z przodu:hmmmm: dziekujemy Piotrku:loveu:
-
[quote name='PiotrekJ']Do marca to Loco padnie bez zdjęć swojej ukochanej :roll: ......[/quote] nie martw sie juz ja cos wymysle:lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Odezwała się ta co ich tak duuużo wstawia :evil_lol: :eviltong: ... Debeściaczku, jak wrócisz z tej Brzydgoszczy to już napewno będą ;) ...[/quote] ojj ja to ja :eviltong: niestety cierpie na brak aparatu:placz: :angryy: ale mamusia obiecala ze kupi w marcu:roll: