Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='mrowka']Ja tam wole DC :cool3: :cool3: :cool3: A co na to Loco? :roll: :eviltong:[/quote] Loco pewnie modli sie zeby to byla suczka:evil_lol: :cool3:
  2. [quote name='dbsst'] [IMG]http://images1.fotosik.pl/11/8y77j0wudpsl4nny.jpg[/IMG] [/quote] :lol: :lol: :lol: hehe ciekawe co chcial przez ten jezyk powiedziec:evil_lol: fotki suuuper:bigcool:
  3. [quote name='PiotrekJ']Właśnie, tym bardziej że to wszystko na odleglość jest załatwiane ;) ...[/quote] dokladnie:razz:
  4. [quote name='dbsst']przeciez on ma lapki i nosek i SAM moze zadbac nie potrzebuje SWATA :evil_lol:[/quote] hehe oj tam :eviltong: zawsze mozan ciutek pomóc ;)
  5. [quote name='PiotrekJ']Widzę, że tu się coraz bardziej wulgarnie robi :evil_lol: ...[/quote] :oops: wulgarnie..a tobie sie to chyba zaczyna podobac hehe:lol: :diabloti:
  6. [quote name='Cimi']Zaniedlugo Galeria Loca przerodzi sie w poradnik seksualny :diabloti: :cool3: :lol:[/quote] hehe oby tylko w poradnik a nie w kamasutre :lol: :oops:
  7. [quote name='PiotrekJ']Sterylka? A co będzie z rozkwitaniem miłości Loca i Tigry? Aha, już wiem ... Pańcia Tigry bezpieczy sex propaguje :lol: ...[/quote] dokladnie Piotrku dokladnie :eviltong: jestem za mloda na bycie babcia :oops:
  8. [quote name='PiotrekJ']Wy będziecie mieć jeszcze większe, jak za Wami ca zgraja chętnych będzie latać :evil_lol: ...[/quote] ale to tylko 1 :eviltong: potem sterylka:cool1:
  9. hehe :lol: wspolczuje :eviltong: my naszczescie nie mamy takiego problemu i nie bedziemy mialy :cool1: achhh te suczki ;) p.s. psu tez sie nalezy cos od zycia nie tylko panu :diabloti:
  10. [quote name='PiotrekJ']Za dużo się napatrzy i spać nie będzie mogła :p ... Na nowe fotki nie mamy ostatnio nastroju :roll: ...[/quote] co do spania .. to jej nie grozi :lol: wy nie macie czy tyy :diabloti:
  11. [quote name='PiotrekJ']Tylko bardziej nieznośny :angryy: ... A z posłuszeństwem też coraz gorzej się robi :angryy: ... Trzeba będzie drastyczną tresurę przeprowadzić :diabloti: ...[/quote] hehe nieznosny.. ten slodziak :loveu: nieznosny??jakos nie wieze :lol: drastyczna tersura na na smakołyki :razz: ponoc to pomaga:cool3: ( moja tigra juz umie siadac jak widzi kawalekmieska w dloni swojj pamci :cool1: ( szkoda ze jak pamcia nie ma jedzonka to ja olewa:angryy: ) Tigra chce wiecej fot Loca przystojniaka ;)
  12. ja chce wiecej zdiec dziadka boxa :mdrmed: :mdrmed: on jest bombowy :cool3: [quote name='dArEk86'][B]A tak Aksusia dzisiaj spala :] [/B] [IMG]http://www.daro1986.dl.pl/album/foto/118.jpg[/IMG] [/quote] jak bym Tigre widziala:lol:
  13. no jesli to byla dopiero 20 to wczesnie zaczeliscie balowac ;) ze Loco juz w takim stanie byl hehe a ty sie tak Piotrku nie smiej ze caly dzien przespal ty pewnie nei lepszy :eviltong: razem kaca leczyliscie przynajmniej bylo wam razniej nie to co u mnie :roll:
  14. [quote name='PiotrekJ']Loco Sylwestrowy ;) ... [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Zzzzzzzzzzzzzzz003.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Zzzzzzzzzzzzzzz006.jpg[/IMG] [/quote] hehe no widze ze stan Loca mowi sam za siebie :lol: pobalowal chłopaczek troszke:cool3: szczesliwego nowego roku dla Ciebie i Loca zyczą Ewa i Tigra :)
  15. dziekek box poprostu wypas :D ta mina.. dumna powazna ... achhh hyhyhy bomba :] a pod kocykiempoprostu slodko :)
  16. noo niestety dopiero :P mala tigra jest narawde mala :P mamo szpilko niech mama sie taknie wscieka bo zmarszczek przybedzie :P a loco w wakacje to juz duuzy chlopak bedzie ;) hehe
  17. [quote name='Alicjarydzewska']aha swaty :razz:[/quote] hihi a coo :P pieski tez musza miec cos z zycia :lol: hehe w wakacje wsiadamy w ciuchcie i jestesmy u loca :evil_lol:
  18. haha ale gafa :P hehe to jak tigra podrosnie to ja przesle w odwiedziny iniech czaruje malucha hehehe
  19. haha jesli takwyglada najlepszy wiek dla szczeniaka toja dziekuje ;) tigra to istny diabel :diabloti: łojejj a ja juz mytslalam ze tigra poderwie loca :P a tu juz szpilka w kolejce hehe
  20. no nie ja protestuje:mad: loco jest taki fajniusi ....:loveu:
  21. [quote name='Ewkaa']Kilka zdjęć moich boorakoof...... "[I]oddawaj zabawkę......:diabloti: "[/I] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9660/10wm.jpg[/IMG] [/quote] Tigra tez sie tak bawi :) tylko ze z moja nogawka albo rekawem :snipersm: sliczniutkie boksie:grins: a imbirek i jego latka poprostu bajerek :thumbs:
  22. hyhyhy .... no tak dbsst trza wkraczac w zycie forum :cool1: [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177051.jpg[/IMG] krzywa wieża w pizie:lol: [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177535.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177547.jpg[/IMG]
  23. zima dopadla chyba wszystkich :) Tigra jak narazie jedyna zime jaka moze poczuc to ta w lodowce ;) czekamy na 1 spacer oby snieg nie stopnial :angryy: tigra jak maly kotecek poluje na sznureczek ;) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177541.jpg[/IMG]
  24. hehe jake dluuuugie lapki ;) locuś poprostu śliczny :cool3: jeszcze chwilka i moja tez bedzie taka :multi: wielkie pozdro dla psiaka od smarkatej Tigry :p
  25. KaRa_TC tutaj wiecej o aniołeczku :diabloti: ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19597"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=19597[/URL] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177136.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177053.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/177543.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...