-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Alicjarydzewska']:multi:ale pysznościowe foteczki :p[/quote] miammm pycha jogurcik :cool3: jezuuu szpilka jest slodka :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
-
:loveu: żółteczek śniegowy kochany wiecejj wiecejj foteczek :) pozdrowionka :p
-
anastazja ty to chyba wiesz wszystko:loveu: Tigra byla zabrana w 7 tygodniu zycia ponoc karmili ja mieskiem i makaronami (nie wiem czy wierzyc czy nie ) u mnie je duzo mięcha oraz ryz warzywa no i kocha jabłka :) dostaje tez serka bialego od czasu do czasu i wyjada moj jogurt naturalny :placz: . naszczescie sensacji nie mamy zadnych :) siersc ma ładna (a co najwazniejsze narazie zabardzo nie wylazi ) antybiotyki naszczescie juz sa odstawione i nie mamy zamiaru do nich wracac bo suczka czuje sie coraz lepiej :)
-
[quote name='Evelina']To jest ewidentny przejaw dominacji :roll:[/quote] haha nie to jest ewidetny przejaw kleptomanii ona uwielbia podklarac rozne rzeczy i je w konty upycha :) kradnie tylko jak nikt nie widzi
-
[quote name='mona_golden']tez sie nad tym zastanawiam :roll::lol: dla Ozona ulubione zbawki to : stare szmatki, reklamówki i wszsyki inne co znajdzie na ziemi :P mozna sporo zaoszczędzić na tym moim psaie :cool1:[/quote] hehe jak bym Tigre widziala:) tylko ze ona uwielbia kapcie jedna pare moja juz dostala :placz: i kocha je ponad zycie :lol:
-
trzymamy kciukersy :bigok: a Tigrze sie pierwszy ząbek rusza:cool1: jedyneczka dolna :cool3:
-
3maj sie Pietrek :calus: :loveu: Locus jestes cudny:loveu:
-
[quote name='ola_k11']ojej jaki on cudny:)albo moze to ona?? cos pieknego!! i przypomina mi mojego Benusia [*] byl identyko niemalze...do Dinga tez podobny tylko ze ma biala strzalke na nosku:] ale pieknosc-->gratuluje:][/quote] ten piękniś to Loco moj ukochany :loveu: znaczy si eukochany mojej sunki :oops:
-
a wiesz czasami lubie sobie zarymowac:lol: hehe a cytrynki wygladaja smakowicie :razz:
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://images3.fotosik.pl/18/7hjqcr7bwsjudn47.jpg[/IMG][/quote] nie ma nic sliczniejszego od boksia spiacego:loveu:
-
[quote name='dealer'] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/185592.jpg[/IMG] [/quote] hahaha co to za pileczki :lol:
-
[quote name='Evelina']Gdybys wziela srubokret przy jego pomocy wepchnela piszczalke do srodka otrzymalabys grzechotke a pies nowa zabawke :loveu: Toz to operacja prosta jak srubokret. :lol:[/quote] co do srubokretow to ostatnio Tigra zabrala tacie jak reperowal drzwi i sie nim bawila:roll: po co wiec kupowac zabawki :lol:
-
[quote name='an3czka'][quote name='mrowka'] Tak, tak Złotko. Boska jesteś, ale nie wcinaj się miedzy mężczyzn. Spocznij sobie tu na śniegu. My pogadamy. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2751/tnobraz0304wi.jpg[/IMG][/URL] [/quote] haha to bylo najlepsze:lol: szczegolnie podpis:evil_lol:
-
ooo jakie te zimowe paskowce mile dla siebie :) dziela si epatyczkami nawet :cool3:
-
[quote name='dealer']:placz: nikt nie odwiedza galerii mojego łobuziaka....ide sie połozyc pod pociag...buuuu[/quote] nooo nie lam sie :) ja odwiedzam i ogladam i podziwiam paskowca :cool3:
-
Tigra ma taka jedna juz nie piszczałke świnke . na samym poczatku bala sie je tknac bo piszczala:lol: bylo smiesznie :evil_lol: niestety po tem nie bylo mi do smiechu jak biegala i piszczala i piszczala i piszczala i przestawal biegac ale nadal piszczala i piszczala:roll: az wkoncu popsula i swinka juz nie piska :cool3:
-
[quote name='dbsst']ja ćie moja KLUSECZKE toffana :placz:[/quote] makaronik chyba :lol:z kluseczki toona malo ma :lol: takie chude to kosciste:evil_lol:
-
a pijcie pijcie dzieci moje drogie ([SIZE=1]jak bedziecie nieprzytomni to pozabieram pieski :diabloti: :evil_lol: :loveu: )[/SIZE]
-
[quote name='Aganiok']Dzięki :) dla mnie najwazniejsze, że psinka już duży lepiej się czuje, wygląda super i ze się zagoiło :)[/quote] my razem z Sarunia sie goimy :lol: ja tez juz lepiej sie czuje :) 3 dni rehabilitacji po 2h i juz widac efekty :p moge zginac kolanko :cool1: z Sarcia tez bedzie dobrze
-
[quote name='Cimi']Nie, nie zawsze to zależy od wterynarza, który to robił. [/quote] no nie nie dosc ze pies mi nie rosnie prawie ,klaplo jej jedno ucho to jeszcze łysy ogon bedzie miec :wallbash:
-
zdiątka beda ale dopiero w weekend :) juz na 99% hehe wiem ze obiecuje i obiecuje :oops: ale jaks tak dziwnie wychodzi :roll:
-
:multi: super :) czekamy na wiesci o wynikach badan pozdrowionka :)
-
łiiiiii 2 paskowce :bigcool: wiecej wiecej :cool3:
-
haha biedny Piotruś doczepili sie do jego zdolnosci ([SIZE=1]nie to zebym sie podlizywala ;) )[/SIZE] ach wiecej wiecej wiecej tych slicznych fotek :lol: :evil_lol:
-
[quote name='mrowka'] [COLOR=red][B]:iloveyou: A to od Mejka dla Szpilcii Kochaneeej :iloveyou:[/B][/COLOR] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img467.imageshack.us/img467/7043/loveme8ix.jpg[/IMG][/URL] [/quote] :loveu: śliczne fafluny wygladaja razem :loveu: