-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik005.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik007.jpg[/IMG][/quote] hehe Piotrku ale ty ostatnio zdiecia wklejasz:lol:
-
Debe nooo pokaz no calusie włoski :cool3:
-
[quote name='PiotrekJ']Ewo, zaczynam posądzać Cię o sadyzm :mad: ... Jak można dziecko zmuszać do czynów lubieżnych? :mad: :angryy: ;)[/quote] haha to nie ja to kumpela:lol: :evil_lol:
-
[quote name='dealer']moje słonko kofane własnie ułozyło sie do snu:) [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/187028.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/187031.jpg[/IMG] [/quote] haha czas posprzatac pod łóżkiem ;) :lol: :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']evaxon ale masz kosa avantarek z moja KLUSENKI MORDENKA :D :multi: :multi:[/quote] :cool1: Aga nie martw sie a niech ludzie gadaja:eviltong: Tigra tez bedzie kastrowana:diabloti: i bedzie mogla uprawiac bezpieczny sex do konca zycia:loveu: haha...
-
Layla jest sliczna:loveu: niech wraca szybko do zdrowka bo wiosna sie zbliza wielkimi krokami a z wiosna pola łąki lasy :loveu: achhh sie rozmarzylam.. pozdrowionka :)
-
[quote name='PiotrekJ'] A teraz Loco cierpiący smutas :roll: ... Najadł się czegoś na dworze i kłopoty żołądkowe się zaczęły :roll: ... [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik001.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik002.jpg[/IMG][/quote] biedny Locersik :-( buziak w nosek od Tigry ;)
-
Tigra potworek ;) [img]http://img206.imageshack.us/img206/6682/39tb.jpg[/img]
-
[quote name='DORRAG']Ale ma mine:-o oj nie dobra pani tak się droczyć z biedną tigrunią i nie dać piłeczki:shake: ma miejscu suni z pańcią zrobiłabym tak:olympic: i sama bym sobie wzieła piłeczkę:evil_lol:[/quote] i Tigrusia wlasnie tak zrobila i dostala piłeczke... [img]http://img204.imageshack.us/img204/4226/113ni.jpg[/img]
-
ja jestem prawie z Łodzi ;) ale Tigrunia jest za malutka na spacery:placz: wiec czekam na spacerowe foteczki Bułeczki :cool1:
-
[quote name='dealer']mój mordulek fafulek.. [IMG]http://www.album.com.pl/zWy384aAbzYQg/186963.jpg[/IMG][/quote] oo jaka slodka mala dzidzia w pieluszcze :lol: :evil_lol: :cool3: :loveu:
-
[SIZE=1][SIZE=2]wszedzie nosek wpycha;) [/SIZE](troszke rozmazana foteczka:oops: )[/SIZE] [SIZE=1][img]http://img216.imageshack.us/img216/4512/637ou.jpg[/img][/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] wymuszony całusek:lol: [img]http://img216.imageshack.us/img216/843/243vi.jpg[/img]
-
morza szum ,ptakow śpiew tralala.... a gdzie plażowicze :hmmmm:
-
[quote name='sylwiaskalska']Ma extra łapki widziałam w twojej galerii mojemu już nie widać białych opuszek a były :cool3:[/quote] ja to bym chciala zeby zawsze miala takie biedronkowe łapeczki :loveu:
-
[quote name='sylwiaskalska']Ale wesolutka minka:)[/quote] to byla minka zapowiadajaca szczek :evil_lol: a tu juz prawie szczekam.... [img]http://img206.imageshack.us/img206/56/236tb.jpg[/img] dawaj ta pile [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/6636/177pk.jpg[/IMG]
-
nie bede gorsza tez zapodam foteczke;) [img]http://img202.imageshack.us/img202/9558/203fy.jpg[/img]
-
bozie bozie jak ja kocham bulliki:lilangel::loveu: :loveu: :loveu: :loveu: tez chcem taka jajo głową psinke:placz: ....no dobra moja tez ma jajo ale inne;) śliczniuką Bułeczke masz tylko zchrupac :sabber: pozdrowionka
-
Piotrku jak to przeczytalam [quote name='PiotrekJ']To i my coś wrzucimy :lol:[/quote] to myslalam ze zastane klejnociki Locersa :lol: a tu takie rozczarowanie.....:roll: :lol: :evil_lol:
-
[quote name='ola_k11']jakie zgorszy??:mad: przeciez ja mam piekne klejnotki!! trzeba podziwiac:evil_lol: hihi[/quote] :lol: podziwiac to on abedzie jak dorosnie;) teraz ma tylko 3miesiace a tu jaja na lewo i prawo sie rozbijaja na dogomanii:evil_lol: :lol:
-
wszystkiego najjjlepszego:knajpa: :drinka: dobrze ze z dealerkiem oki :) pozdrowionka
-
[quote name='Cimi']Stanowczo za malo :evil_lol: :evil_lol:[/quote] to jutro dostaniecie:evil_lol: Alicja czy takie cudenko maleńkie to janie wiem :roll: chyba tylko na fotografiach:mad: łobuziak z wielkim brzuchem w rzeczywistosci :lol:
-
[quote name='ola_k11'] [URL="http://img245.imageshack.us/img245/5628/d73is.png"]http://img245.imageshack.us/img245/5628/d73is.png[/URL] [/quote] :cool3: chyba trzeba na dogomanie wprowadzic cenzure :lol: bo mi sie Tigra zgorszy :evil_lol:
-
[quote name='Cimi'] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2050/090210zm8jz.gif[/IMG] [/quote] ooo jaka cieżka ta głowa:roll: :evil_lol: Layla jest śliczniutka i futerkowa a ja kocham futerkowe zwierzaczki :loveu: a czemu dziewczynkiniemaja wspolnych zdiatek :-(
-
jak chcecie to macie :eviltong: [img]http://img204.imageshack.us/img204/2142/142zn.jpg[/img] a teraz spimy [img]http://img204.imageshack.us/img204/6711/748sg.jpg[/img] 2 zdiatka wam starcza??:cool3:
-
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Locuś kochamy cie z Tigra :bigcool: :sweetCyb: