Jump to content
Dogomania

e.v.a

Members
  • Posts

    17251
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by e.v.a

  1. [quote name='PiotrekJ']Ty tak lepiej nie pisz bo będziesz mieć z Locersem do czynienia :mad: :mad: :evil_lol: ...[/quote] oj Piotruś ty mi tu w galeryjce z pałami nie wyskakuj :lol:
  2. [quote name='PiotrekJ'] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_Locersik012.jpg[/IMG][/quote] moj pycholek malusi:loveu: Piotruś... a gdzie fotki rodzinnee:roll: i czemu Tigruni nie odwiedzasz ja tam foteczki wstawiam zeby Loco mogl popatrzec na ukochana a ty..... och ty niedobry ty :placz: :eviltong: pozdrowionka
  3. jak wlepie wzystkie fotki na raz to pozniej bedziecie marudzic ze nie ma nic nowego:eviltong: musze oszczedzac hehe bo nie wiem kiedy bedzie kolejna sesja:roll: a domowe fotki sa nudne:shake: no to specjalnie dla zniecierpliwionej Cimi ;) [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4183/156wv1.jpg[/IMG]
  4. [quote name='AgaiTheta']Tak, tak żółtki, pręgusie.... a świstak siedzi i zawija w te sreberka... [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/4472/thetamae5qj.jpg[/IMG][/quote] no nie tak nie wolno :placz: ja mam slabosc do bialych pieskow:placz:
  5. oja oja snieżny Dealerek:loveu: ale u was sniegu :crazyeye: u nas odwilż teraz mrozik troszke lapie ale sniegu ubywa :)
  6. [quote name='DORRAG']No właśnie jak tak można tigruni po oczach świecić:mad: A tak przy okazji to śliczny avatarek:loveu:[/quote] oj bo ta Tigrunia to ona sie wpycha na sile przed aparat :eviltong: :oops: takkk mała odstraszajaca chrapiąca bestia:evil_lol: dziekii:)
  7. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]jeeeee jak ja ci zazdroszczę :oops: spacerków po plaży z pieskami [/B][/I] [I][B]Psiuny koffane :loveu:[/B][/I] [/quote] a ja wogole zazdroszcze spacerkow :placz: i tych na plaży i tych innych:-(
  8. [quote name='teqquila']przepraszmy to sie wiecej nie potorzy no moze dopiero w czerwcu !! a to wszystko wina sesji :P [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/125/tyk6cv.jpg[/IMG] [/quote] mmmmm pycha lizaczek:cool3: :loveu:
  9. [quote name='Alicjarydzewska']:shake: przed :razz:[/quote] łeeee najlepsze zapaszki po spacerku są:cool3: :lol: Cimi nasza swinka chyba tez za dlugo nie wytrzyma:shake: a co do pileczek to Tigra kocha piłke do Tenisa :loveu:
  10. [quote name='Cimi']Tak to jest jak się ma mleczaki :evil_lol: :evil_lol: Jeszcze, jeszcze, jeszcze :loveu:[/quote] nooo mleczaki juz powoli gubimy;) juz nie ma dwoch jedyneczek na dole i dwie jedyneczki na górze sie ruszaja:loveu: wiecej bedzie wieczorkiem ;) pozdrowionka
  11. [quote name='Cimi'] [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/7994/starafotografia12zm4wx.gif[/IMG] [/quote] tego tu brakowalo:multi: wspolna foteczka:loveu: tylko Fionka malo zadowolona:hmmmm: [IMG]http://img445.imageshack.us/img445/7617/starafotografia19zm9ns.gif[/IMG][/quote] świetna fotka!!!!!! na konkurs z nia juz sio sio:mad:
  12. [quote name='Alicjarydzewska']:razz: delektuje się zapachem :evil_lol:[/quote] czyż by był po spacerku??:lol: :evil_lol:
  13. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]ojojoj jaki słodziaszek :loveu: :cool3:[/COLOR][/quote] słodziaszek pchiii.... gdziez tam:roll: wtedy byl slodziak :cool3: [img]http://img142.imageshack.us/img142/1592/dsc075623pb.jpg[/img] a teraz to istna bestia nawet moja kumpele chciala zjesc:placz: [img]http://img493.imageshack.us/img493/9565/339dh.jpg[/img]
  14. [quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=darkred][I][B]leżę u Kuby pod wyrkiem i marudzę [/B][/I] [I][B][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3568/nudy3pk.jpg[/IMG][/B][/I] [/COLOR][/quote] ooo jak chowa snupke w kuloski:loveu:
  15. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]jaki fajny żółwik :multi:[IMG]http://img70.imageshack.us/img70/153/314is.jpg[/IMG][/B][/I][/quote] :cool1: :cool3: :razz: wiem moja kruszynka kochana:loveu: no dobra a teraz Ozzulek:mad:
  16. [quote name='Bodziulka']Jak Już Wspomniałam - Pręgusie Górą :evil_lol: I mimo, że wydam na to majątek, trzeba tu trochę zapręgusiować :lol: śpiem [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/a356cf43.jpg[/IMG] mordecka [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/e1f60b4e.jpg[/IMG][/quote] tego staruszka mi tu brakowalo najjj najjj bardziej:loveu: :loveu: :loveu: p.s... żótki żółtki żółtki żółtki żółtki:evil_lol:
  17. [quote name='asiunia'] [IMG]http://img461.imageshack.us/img461/5567/npzabawki0024ep.jpg[/IMG][/quote] oj aoja oja dopiero teraz zauwazylam ze Tigierka ma taka samą swinke :cool1: :evil_lol: :cool3: tylko niepiszczy juz :roll: a oto swinka:razz: [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/153/314is.jpg[/IMG] [SIZE=1]żółw nie jest zabawka Tigry(jest przeznaczony dla dzieci powyzej 3 roku zycia;) )[/SIZE] pozdrowionka
  18. zjem Cie zjem Cie ..a zaczne od stopy:razz: [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2006/288jb.jpg[/IMG] gdzie z tym aparatem:angryy: [IMG]http://img471.imageshack.us/img471/2681/463le.jpg[/IMG] pies padł;) [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/4119/214we.jpg[/IMG]
  19. [quote name='DORRAG']no pewnie że wstyd :evil_lol: a boksuś cudny:loveu::loveu:[/quote] wstyd nad wstydami:evil_lol:
  20. achhh ten Locersik żarłoczek:shake: moja Tigra dzis po jedzonku zaczela biegac szalec az wkoncu jedzonko na podłodze sie znalazlo:angryy: :shake: wytargaj Locusia za uszka od Ewulki:evil_lol: :cool3:
  21. [quote name='mia_mia'] [URL="http://img153.imageshack.us/my.php?image=cherrymala3bo.jpg"][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6594/cherrymala3bo.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] śliczna kluseczka Bułeczka:loveu: czekamy na spacerowe foteczki ;) pozdrowionka
  22. [quote name='teqquila']no wiec tu tez sie pokazemy :) [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/2161/skok2ar.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/2392/2w1yz.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/8199/1w2xq.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/9899/3w3ga.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/1071/4w1fl.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/3316/5w3nx.jpg[/IMG] [IMG]http://img400.imageshack.us/img400/5909/5w67jy.jpg[/IMG] [IMG]http://img400.imageshack.us/img400/1795/6w1cr.jpg[/IMG][/quote] jak tu żółto sie robi:loveu: :loveu: :loveu: śliczne śniegowe foteczki:cool3:
  23. [quote name='PiotrekJ'] Nie podobają się? :-( To więcej nie będzie ...[/quote] podobaja:loveu: i ma ich byc coraz wiecej:cool3: bojak nie to ...:mad:
  24. [quote name='AgaiTheta'][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8880/pic023341ca.jpg[/IMG] [/quote] :loveu:jakie urocze boksie :loveu:
  25. hahaha ja to nie moge wyrobic z tego zielonego gumowego gryzaczka:lol:
×
×
  • Create New...