Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Ale fajna bobaska-szorstka, Missiek to chyba czarodziejka jakas , takie ładne psiaki wynajduje i ratuje.
  2. No ,ale chyba dobrze wiedziec ,ze sa inne hotele. Byłem u Agnieszki w sobote i bardzo mi sie podoba jej hotelik, mini rancho , wsrod pól , niedaleko lasu, cisza, spokoj, kameralnie i miło i szczesliwe psy, kot, kózka i owca Lady.
  3. Takie orginalnie umaszczone psy i nikt ich nie chce.
  4. Podnosze temat nadal aktualny jeszcze jedna szuka domu .
  5. Missiek, kiedy beda jakies zdjecia suczki ?
  6. Wyrosła nam pod okiem Missiek mała wilczyca, kochani kto da jej dom.
  7. Rozwiesiłem kilka ogłoszen o nich w Kraku , moze sie uda w miare szybko znalezc drugiej dom.
  8. Havana Jest Pieknym Psem ,wypielegnowana Przez Misska Czeka Na Dom.
  9. Domki Potrzebne I Pomoc Dla Missiek, Ktora Ma Na Tymczasowce Juz 9 Psow, O Kotach Nie Wspomne.
  10. Psia Rodzina Cały Czas Szuka Domu.
  11. cZY W SPRAWIE DRUGIEJ SUCZKI BYŁY JAKIES TELEFONY ?
  12. Pomozcie jak najszybciej znalezc jej dom, Missiek ma jeszcze na tymczasie 6 szczeniakow z mamuska.
  13. Podnosze do góry, ile kg. uda sie kupic tej karmy ?
  14. Trzymam za udana adopcje , no i szukamy domu dla drugiej suczki.
  15. Psiaki piekne i orginalne , no gdzie te domy, mnie najbardziej ta bialaska sie podoba ,ale nie moge jej zabrac. Beata ile aktualnie Karina ma psów na stanie ?
  16. Beato moze załozyc temat np. zbiorka jedzenia dla psow Kariny, bo tam przeciez jeszcze duzo innych biedakow, czy Misio bez nozki ma dom ? Ja wyslalem Karinie w tym mies. troche pieniedzy, wiecej juz nie dam rady, bo mam jeszcze kilka psow pod opieka, moze w sierpniu cos dorzuce.
  17. Beata na koncie AFN jest 150 zł na psiaki Kariny, napisz do nich ,moze by kupic za to karme. Gosia wszystkie to suczki mama i dzieci, maluchy maja juz po 6 miesiecy.
  18. Mam nadzieje ,ze dzisiejsze zdjecia uda sie zrobić.
  19. Psia rodzina pilnie poszukuje domu.
  20. podnosze do góry, suczka szuka domu.
  21. Trzymam kciuki za udana adopcje.
  22. Podnosze do gory, dobrze zeby szybko znlazla dom, bo tymczasowka u Missiek peka w szwach- 8 psow i kilkanascie kotow.
  23. Beata to trzymam kciuki, zeby sie udało, za nowe zdjecia i świeze info o psiakach.
  24. Cisza zupełna,a takie na poczatku było zainteresowanie.Prosze o biezace wiadomości na ich temat.
  25. Czy cos wiadomo, ma ktoras juz dom?
×
×
  • Create New...