Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Przeszczep wiaza sie z koniecznoscia posiadania dawcy, ciekawe jak ta lecznica wyobraza sobie ich pozyskiwanie, mam nadzieje ,ze nie zapłaca za to najwyzszej ceny bezdomne i niechciane zwierzaki.
  2. Podnosze na gore , nikt nie dzwoni z ołoszen kilka kartek zerwane
  3. Podnosze do góry, psy nie moga zostac na stałe u Kariny, dalej szukamy im domow.
  4. Suczka cały czas szuka domu jest u Missiek na tymczasie.
  5. Patia super, ale badz wymagajaca i szepnij słówko o sterylizacji.
  6. Podnosze na góre moze tym razem allegro da lepszy efekt, no i moze odezwie sie na poczatku sierpnia jedna zainteresowana osoba.Domy poszukiwane.
  7. Czy zdjeć nie da sie zrobic w innym terminie ?
  8. Czy ktos wie jak wyglada sytuacja psow, czy szukaja nadal domow ?
  9. Moze macie jakies propozycje oprocz Waskiej [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=28320[/url]
  10. Gdzies tu jest ogłoszenie ,ze ktos szuka suczki z wawy, Waska by pasowała, nie moge znalezc tego ogloszenia.
  11. W innym terminie da sie zrobic zdjec, aktualne zdjecie przyspieszyłyby adopcje, bo cos zastoj u nich tylko jedna znalazla dom.
  12. Ogłoszenia o nich rozwiesiłem w 5 lecznicach,w jednej zerwana karteczka z tel. mam nadzieje ,ze da to efekt, dla mnie ci ludzie sa bardzo nieodpowiedzialni i im szybciej suczki znajda nowe domy tym lepiej, pewnie ten pies to tatus suczek, albo cała wies ,jesli psy biegaja same ehhh....najgorsze jest to ,ze nic nie mozna z tym zrobic.
  13. Przydałoby sie zrobic sterylizacje matce suczek,zeby nie było powtorki przy nastepnej cieczce, mam nadzieje ,ze te mlode znajda domy przed 1 cieczka.Psiaki piekne, dzieki za zdjecia.
  14. Skała jest za Zielonkami w strone Wolbromia, nie tak daleko, moze Karusia dokładniej wytłumaczy.Przydałyby sie lepsze zdjecia , mozna by jeszcze w internecie poogłaszać, narazie panstwo dostali 18 kg jedzenia ,wiec na miesiac powinno wystarczyc ,mam nadzieje,ze do tego czasu choc jedna znajdzie dom.
  15. Mysle ,ze tak trzeba poprosoc irme ,zeby przedłuzyła aukcje, Karusia one mieszkaja w domu, nauczone czystosci ?
  16. Aukcja zakończona, nie jest przedłuzona , prosba o przedłuzenie aukcji.
  17. Irma je wystawiała i miała przedłuzyc aukcje, ale nie wiem czy to zrobiła .
  18. Karusia napisz do Patia ,zeby w nastepny poniedziałek pamietała o nich, jak bedzie ogłoszenie o innym psie-Brinit.
  19. Podaje nr telefonu do Kariny 509 507 704
  20. Moze te zagłodzone szczeniaki z Ostrowi Maz.[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27985&page=3[/url]
  21. Podnosze na pierwsza strone, suczki nadak czekaja na dom.
  22. Przypominam o mixach boksera do oddania w dobre rece i odpowiedzialne.
  23. Karusia jakby sie udało pamietaj o zdjeciach, podnosze do gory, suczki idealne wychowane z dziecmi, maja po 6 miesiecy.
  24. Ogłoszenia wisza w trzech lecznicach, jeszcze mam zamiar w 2 powiesić.Moze wreszcie sie uda.
×
×
  • Create New...