Erko nie chce krytykowac waszego weta ,ale dokładnie miesiac temu byliście u niego i powiedział,ze na sterylke za póżno, uwazam ,ze wtedy mozna było to zrobic, nie miałybyscie teraz problemu. W połowie ciazy bez problemu mozna sterylizowac, teraz to juz bez znaczenia ,ale moze warto zmienic lekarza na przyszłosc, ten jakis dziwny.