Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Karusia co słychac u suczki ?
  2. Missiek nadal brak chetnych na Fraszke ?
  3. Havana juz tak długo czeka....
  4. Podnosze suczki, jakis zastój zapanował.
  5. Czy ktoras z nich ma juz nowy dom ?
  6. Havana juz tak długo czeka...
  7. Tak to 50 km od Krakowa, jesli dom byłby odpowiedni to transport by sie znalazł.Słodka Fraszka -grubaska do góry.
  8. Wydaje mi sie ,ze nie powinna miec problemow, skoro kilka miesiecy przezyły pod chmurka zdane na siebie, ale Beata powinna sie wypowiedziec, bo ja widziała, czyzby ktos był zainteresowany ?
  9. Mix boksinki poszukuje pilnie domu.
  10. Piękna sunka, musi znalezc dom. Missiek ma az 9 psow na tymczasie, trzeba jak najszybciej znalezc domy.
  11. Ogłoszenia o Havanie rozwiesiłem w 3 lecznicach, mam na oku jeszcze 2.
  12. Przypominam o suni, karusia sa jakies telefony ?
  13. Jua nie wiem gdzie ja ogłosic, młoda,piekna i bez domu...
  14. Missiek były tel w sprawie Havany, 2 karteczki z nr z moich ogłoszeń zerwane.
  15. Trzykolorowa rodzinka dalej czeka na dom.
  16. Patia chyba na urlopie, podnosze suczke do gory.
  17. Słodka Fraszka poszukuje pilnie domu.
  18. Havana juz doszła do siebie i szuka pilnie domu, jest piekna wilczurzyca.
  19. Licze na to ,ze moze jednak ciocia Bonity, i ludzie od zasadzkas sie zdecyduja.
  20. Juz dwa miesiace szukamy jej domu i nic ...
  21. Może Havana z Olkusza od Missiek by sie załapała [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=27400&page=25[/url]
×
×
  • Create New...